Strona główna » Nie jesteś zadowolona ze swojej fryzury?

Nie jesteś zadowolona ze swojej fryzury?

przez Redakcja

Chcesz mieć długie i piękne włosy bez konieczności zapuszczania przez wiele miesięcy? Dowiedz się więcej o przedłużaniu włosów!

Fryzura Hollywood jest dostępna dla każdego, wystarczy tylko odpowiedni zabieg przedłużania włosów. Obecna technologia fryzjerstwa nie wymaga poddawania się kosztownym zabiegom klinicznym.
Długofalowe rozwiązanie dla kobiet chcących czarować piękną fryzurą to przedłużanie i zagęszczanie włosów, oferowane przez fryzjerów-stylistów z najlepszych salonów fryzjerskich w Polsce, jak Klinika Włosów Beauty for You w Krakowie.

Zwiększenie gęstości i poprawa kondycji włosów możliwe jest do uzyskania z jednoczesnym efektem przedłużenia włosów.
Nowe trendy i metody we fryzjerstwie pozwoliły na rozwój zaawansowanych technologii przedłużania włosów w Polsce.
Najbezpieczniejsze…

Najnowsza i należąca do najbezpieczniejszych metod przedłużania i zagęszczania włosów to Laser Extend. Dyskretne i antyalergiczne łączenia są odporne na ciepło, farby i kosmetyki. Zapewniają ponad czterokrotnie większą wytrzymałość niż łączenia keratynowe. Jest to metoda najmniej obciążająca naturalne włosy. Elastyczne łączenia zapewniają wysoki komfort noszenia.

Metoda Infralight.

Połączenie ultradźwięków i modulacji krzywej cieplnej zapewnia łączenia płaskie i okrągłe, niewielkich rozmiarów.
Naturalna substancja używana do łączeń jest bezpieczna dla alergików. Jeśli cenisz sobie profesjonalizm i wytrzymałość, a zarazem długi czas noszenia łączeń – jest to metoda dla Ciebie. Włosy można nosić nawet 6 miesięcy!

Jak dbać o włosy przedłużane?

Przedłużane włosy można nosić nawet pół roku, ale wszystko zależy od prawidłowej pielęgnacji. Najważniejsze to pamiętać o unikaniu zbyt gorącej wody, która może zniszczyć łączenia.
Nie mniej ważny jest odpowiedni dobór kosmetyków do włosów przedłużanych, np. Beauty for You.
Ważne jest również związanie włosów na noc oraz ich odpowiednie szczotkowanie.

Zespół Beauty For You

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej