Strona główna » Niechirurgiczne uzupełniania włosów

Niechirurgiczne uzupełniania włosów

przez Redakcja

Czy kiedykolwiek zastanawiałyśmy się nad tym jak wiele jesteśmy w stanie poświęcić, aby uzyskać pożądany efekt swoich włosów? Jeśli na postawione powyżej pytanie zdecydujemy się odpowiedzieć ?wiele?, a nawet ?bardzo wiele?, to jest dla nas pocieszająca wiadomość. Na tak postawione pytanie, podobnej odpowiedzi udzieliło całe mnóstwo kobiet. I nie ma w tym nic dziwnego. Większość Pań już od dziecka marzy o tym by budzić swoim wyglądem podziw w oczach mężczyzn oraz błysk zazdrości u swoich koleżanek. To w pełni naturalne zachowanie i nie ma w nim absolutnie nic mogącego wywołać jakikolwiek niesmak. Przecież wszystkie chcemy być piękne, zadbane i docenione.

Jednym z niepodważalnych atrybutów kobiecości, prócz cudownej sylwetki, są piękne, lśniące i zdrowe włosy. Niemniej, choć uzyskanie satysfakcjonującej linii ciała zagwarantuje nam odpowiednio dobrana dieta oraz zestaw ćwiczeń fizycznych, w przypadku włosów sprawa może okazać się z gruntu trudniejsza. Aby więc osiągnąć upragniony wygląd swoich pasm, wiele kobiet decyduje się na przeprowadzenie ogólnodostępnych zabiegów przedłużania czy też zagęszczania swoich włosów. Jednak efekty przeprowadzanych zabiegów często są po prostu niesatysfakcjonujące. Uczucie to spotęgowane zostaje dodatkowo koniecznością ciągłego odwiedzania salonu fryzjerskiego, jak również stosowania drogich kosmetyków pielęgnacyjnych. Ale tak być nie musi. Jeśli więc mamy już dość ciągłych wydatków i marnowania czasu w salonach fryzjerskich, jeśli chcemy powiedzieć ?stop? marnej jakości efektom zabiegów, jeśli pragniemy uniezależnić się od swojego fryzjera i zacząć nowy etap swego życia, który szybko stanie się etapem pełnym spełnienia oraz satysfakcji z podejmowanych decyzji nie zastanawiajmy się ani chwili dłużej i już dziś skorzystajmy z dostępnych metod.

IMD – Implant Micro Derme

IMD to skrót powstały ze słów Implant Micro Derme. To jednak przede wszystkim innowacyjne, zaawansowane technologicznie rozwiązanie, dzięki któremu problem utraty włosów dla wielu pacjentek na zawsze stanie się tylko przykrym wspomnieniem.

W praktyce działanie techniki Implant Micro Derme oparte zostało na wyjątkowym materiale ? specjalnej mikroskórze wyposażonej w unikalne pory. Cienka niczym pergamin mikroskóra, po uprzednim, ręcznym wszczepieniu wybranych przez pacjentkę włosów, ulega zespoleniu z naturalną skórą głowy. Ten całkowicie bezbolesny zabieg jest również w pełni naturalny, gdyż wspomniane pory gwarantują możliwość pełnego oddychania skórze głowy pacjenta.

Jeśli natomiast mowa o wyborze włosów użytych do stworzenia nowej, wymarzonej fryzury, do wyboru pozostają włosy naturalne bądź syntetyczne. A czym różnią się od siebie wspomniane materiały? Otóż włosy naturalne, niezwykle delikatne w dotyku, wspaniale znoszą różnego rodzaju zabiegi pielęgnacyjne (np. farbowanie) oraz wysokie temperatury. Włosy syntetyczne wykazują natomiast cały szereg unikatowych właściwości. Są one zdecydowanie mniej podatne na splątanie, nie płowieją, a ponadto dłużej utrzymują swoje pierwotne ułożenie.

Niechirurgiczne uzupełnianie włosów

A bezpieczeństwo?

Nie musimy się obawiać, bowiem zastosowanie techniki IMD jest w pełni przyjazne, bezbolesne i nie wywołuje absolutnie żadnych skutków ubocznych w ciele pacjenta.

Implant Micro Derme poddana została wielokrotnym, klinicznym testom. Wyniki testów jednoznacznie potwierdzają brak wystąpienia u badanych pacjentów uczuleń, cytotoksyczności bądź też stanów zapalnych skóry. Sam zabieg trwa natomiast około 1h i podczas jego przeprowadzenia również nie odczujesz bólu oraz nie doświadczysz jakichkolwiek niedogodności.

IMD2G – Implant Micro Derme 2 Generacji

Implant Micro Derme 2 Generacji jest techniką powstałą dzięki współpracy z ośrodkami w Japonii, Kanadzie i Stanach Zjednoczonych. Stworzona specjalnie z myślą o fantazyjnych fryzurach Pań, z całą pewnością sprosta nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom.

HairMotion

Wiele z nas lubi bawić się stylami. Zatem żywiołem tych Pań jest poszukiwanie nowości i dopasowywanie ich do własnych potrzeb. A może część kobiet ma już dość spędzania długich godzin przed lustrem łazienkowym, by tylko ?jakoś? zaczesać włosy? Jeśli tak, to właśnie ta metoda odpowiada ich oczekiwaniom. Dzięki HairMotion, do ułożenia nowej fryzury, wystarczą nam tylko własne ręce oraz? nieograniczona wyobraźnia!

DreamLine

DreamLine to rozwiązanie powstałe specjalnie z myślą o wszystkich miłośniczkach grzywek. Jeśli więc do tej pory bajeczne grzywki funkcjonowały tylko i wyłącznie w sferze naszych niedoścignionych marzeń, to teraz, dzięki DreamLine nasze marzenia mogą się urzeczywistnić!

RootColor

Niegdyś bezlitośnie tępione, dziś powracają do łask wszystkich super modnych Pań. Mowa naturalnie o perfekcyjnie dobranych odrostach, jakże modnych w sezonie wiosna-lato 2011. Pokochały je największe gwiazdy show-biznesu, pokochajmy je i my! Już dziś możemy sięgnąć po RootColor i cieszyć się perfekcyjnie dopasowanym efektem odrostów, o którym zawsze marzyłyśmy.

DiamondContrast

Jeśli mamy już dość wyboru pomiędzy żywym kolorem swoich włosów, a intensywnością pasemek to od teraz nie musimy wybierać. Zaawansowana metoda zagwarantuje nam uzyskanie obu tych efektów za jednym zamachem. Od teraz wygląd nowych włosów ograniczyć może tylko i wyłącznie nasza własna inwencja i bogata wyobraźnia!

Reasumując niechirurgiczne uzupełnianie włosów to zagęszczanie bez użycia skalpela!

Przedstawione powyżej metody umożliwiają uzyskanie odpowiedniej ilości naturalnych włosów, a tym samym wymarzoną gęstą fryzurę, co w przypadku przeszczepu włosów nie zawsze się udaje. Zabieg niechirurgicznego uzupełniania ubytków włosów sprawdza się w usuwaniu skutków niemal wszystkich typów wypadania włosów i łysienia: androgennego łysienia męskiego, łysienia plackowatego, łysienia polekowego oraz ubytków owłosienia powstałych w wyniku wypadków, oparzeń, chemioterapii, naświetlań, urazów mechanicznych etc. Powyższe metody można stosować wtedy, kiedy niemożliwy jest chirurgiczny zabieg transplantacji włosów (np. w przypadku braku własnych włosów do przeszczepu).

Materiał przygotowany przez Klinikę Handsome Men

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej