Strona główna » Powiększanie ust – jak wybrać odpowiedni ośrodek medycyny estetycznej? Na czym polega zabieg?

Powiększanie ust – jak wybrać odpowiedni ośrodek medycyny estetycznej? Na czym polega zabieg?

przez Redakcja

Powiększanie ust jest coraz bardziej popularne – pełne, widocznie zarysowane usta kojarzą się z kobiecością i seksapilem. Sprawdź, jak wygląda zabieg i jaki ośrodek z okolic Białegostoku najlepiej wybrać!

  1. Medycyna estetyczna w Białymstoku – jak wybrać odpowiedni ośrodek?
  2. Na czym polega i jak przebiega zabieg powiększania ust?
  3. Dla kogo będzie najlepszy zabieg powiększania ust? Kto nie może go wykonać?

Medycyna estetyczna w Białymstoku – jak wybrać odpowiedni ośrodek?

Zainteresowałaś się powiększaniem ust, ale obawiasz się, że zostaniesz obsłużona przez niekompetentną osobę? Wybierz gabinet, w którym pracują specjaliści z wykształceniem lekarskim – takim ośrodkiem jest np. medica.bialystok.pl. Dlaczego to zdecydowanie lepsza opcja, niż oddawanie się w ręce kosmetologów? Dzięki połączeniu wiedzy medycznej pracowników ze znakomitym poczuciem estetyki, zabiegi są w pełni bezpieczne, a efekty: onieśmielające. Pamiętaj: nie warto ryzykować zdrowiem, oddając się w ręce osoby bez wykształcenia medycznego.

Ośrodek medycyny estetycznej Medica, oprócz tego, że zatrudnia fachowców, dba przede wszystkim o dobre samopoczucie klientek – celem kliniki jest sprawić, że poczujesz się piękna i szczęśliwa. Zadanie specjalistów opiera się na uczynieniu Cię lepszą wersją siebie – tak, abyś mogła czuć się dobrze we własnym ciele. Co ważne: dobry specjalista powie Ci, jaka ilość wypełniacza będzie dla Ciebie odpowiednia. Czasem mniej oznacza więcej: zbyt przerysowany efekt pasuje nielicznym kobietom. Przede wszystkim jednak, lekarz zadba o Twoje dobre samopoczucie, udowadniając Ci, że jesteś piękna i wartościowa.

Na czym polega i jak przebiega zabieg powiększania ust?

Zabieg powiększania ust polega na wstrzyknięciu w wargi określonej dawki kwasu hialuronowego. Substancja ta występuje naturalnie w organizmie człowieka – jest więc w pełni bezpieczna i nie powoduje uczuleń. Warto wiedzieć, że kwas hialuronowy nie tylko wypełnia, ale także doskonale nawilża – jest humektantem, czyli substancją wiążącą cząsteczki wody. Właśnie dlatego wypełnione nim usta wyglądają na gładkie i mocno nawilżone.

Sam zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym – dzięki temu, praktycznie nie poczujesz wkłucia igły. Pojedyncze wstrzyknięcie substancji trwa zaledwie kilkanaście sekund, przy czym lekarz musi wykonać kilka nakłuć w różnych miejscach. Bez obaw: ten czas to nic w porównaniu z długimi miesiącami prezentowania światu pięknych, kuszących ust! Efekty są widoczne od razu po zabiegu, przy czym wargi wraz z otaczającą je skórą mogą być przez jakiś czas spuchnięte, a nawet sine. To normalna reakcja organizmu!

Dla kogo będzie najlepszy zabieg powiększania ust? Kto nie może go wykonać?

Medycyna estetyczna w Białymstoku rozwija się prężnie – coraz więcej kobiet w różnym wieku decyduje się na zabieg powiększenia ust. Najczęściej korzystają z niego młode kobiety, które chcą subtelnie uwypuklić wargi dla zwiększenia swojej atrakcyjności. Równie dużą grupę klientek stanowią panie z naturalnie bardzo wąskimi wargami. Zabieg nie jest jednak przeznaczony wyłącznie dla młodych osób! Bardzo często decydują się na niego kobiety w kwiecie wieku – nawilżone i uniesione wargi zapewniają im zdrowy i promienny wygląd.

Niestety, nie wszyscy mogą zdecydować się powiększanie ust kwasem hialuronowym. Zabiegu kategorycznie nie wolno wykonywać w ciąży, podczas karmienia piersią czy w trakcie chemioterapii. O wcześniejszą opinię lekarską powinny poprosić kobiety z chorobami autoimmunologicznymi – większość z nich stanowi przeciwwskazanie do zabiegu, wszystko zależy jednak od stadium choroby. Osoby, które zmagają się z opryszczką powinny natomiast całkowicie wyleczyć usta przed zdecydowaniem się na zabieg.

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej