Strona główna » Przeszczep włosów w Turcji

Przeszczep włosów w Turcji

przez Redakcja
Przeszczep włosów w Turcji

Łysienie na podłożu zdrowotnym czy w związku z naturalnymi oznakami starzenia się może stanowić źródło kompleksów, dyskomfortu czy skrępowania w relacjach interpersonalnych i towarzyskich interakcjach. Niestety łysienie androgenowe dotyczy aż 70% mężczyzn oraz 50% kobiet.

Wiele osób zmagających się z tym problemem sięga po wiele medycznych specyfików czy specjalistycznych kosmetyków, które mają za zadanie opóźnić ten proces. Często kuracja ta nie daje jednak wymiernych efektów. Najtrwalszym i efektywnym rozwiązaniem tego problemu pozostaje zabieg przeszczepu włosów.

Niestety transplantacja włosów w Polsce wciąż nie jest zabiegiem popularnym, przez co cierpimy na deficyt sprzętu oraz doświadczonych w tym kierunku medyków, a ceny w prywatnych klinikach mogą odstraszyć nawet najbardziej zdeterminowanych. Z tego też powodu warto postawić na turystykę medyczną, wybierając renomowaną i godną zaufania klinikę w Stambule, gdzie zabieg przeszczepu włosów przeprowadzany jest przez najlepszych specjalistów w tej dziedzinie.

  • Zabieg przeszczepu włosów w walce z łysieniem androgenowym
  • Na czym polega przeszczep włosów metodą FUE?
  • Turystyka medyczna i przeszczep włosów
  • Przeszczep Włosów w Turcji

Zabieg przeszczepu włosów w walce z łysieniem androgenowym

Łysienie androgenne czy wypadanie włosów z powodu złej diety i przebytych chorób dotyka bardzo dużej części populacji w wieku średnim. Z problemem tym zmaga się ok. 70% mężczyzn i 50% kobiet, a jego naturalnym następstwem pozostają: narastające kompleksy, utrata pewności siebie, lęk przed poznawaniem nowych osób i zaburzenia otwartości w relacjach interpersonalnych. Gdy kosmetyki i medykamenty zawodzą, jedyną skuteczną alternatywą pozostaje zabieg transplantacji włosów. A najskuteczniejszą metodą, co potwierdzają specjaliści, pozostaje przeszczep włosów Sapphire FUE i DHI. 

Na czym polega przeszczep włosów metodą FUE?

Follicular Unit Extraction to rewolucyjna metoda przeszczepiania włosów w miejscowym znieczuleniu, która gwarantuje niesamowite efekty i ich niezrównaną trwałość. Metoda FUE polega na przeszczepieniu mieszków włosowych z obszaru biodrowego i umiejscowieniu ich w obszarze biorczym. Nowatorskość metody Sapphire FUE polega na zastąpieniu tradycyjnych ostrzy ich szafirowymi odpowiednikami, co sprawia, że skóra głowy po zabiegu regeneruje się dużo szybciej, a opuchlizna jest wyraźnie mniejsza i mniej uciążliwa dla pacjenta.

Turystyka medyczna i przeszczep włosów Stambuł

Z uwagi na deficyt specjalistów w dziedzinie przeszczepu włosów w naszym kraju, jak również wykorzystywanie robotów w transplantacji włosów (co skutkuje często nienaturalnym rozmieszczeniem przeszczepianych mieszków), coraz więcej pacjentów decyduje się na przeszczep włosów w Turcji, gdzie zabieg ten wykonywany jest manualnie przez wykwalifikowaną kadrę renomowanej kliniki.

Przy tak przeprowadzonym procesie przeszczepu włosów pacjent bardzo szybko może cieszyć się gęstą i efektowną fryzurą, a przede wszystkim odzyskaniem wiary w siebie. Dzięki ofercie turystyki medycznej z Esthetic Trip nasi klienci mogą skorzystać z usług wysokiej klasy specjalistów stambulskiej kliniki przeszczepu włosów.

Przeszczep włosów w Turcji – cena

Zabiegi transplantacji włosów w Polsce, głównie z uwagi na małą ilość specjalistów i wąską specjalizację klinik estetycznych, pozostają bardzo kosztowne. Klinika transplantacji włosów w Stambule Esthetic Trip oferuje kompleksową opiekę i efektywny zabieg w przedziale od 8100 zł do 10450 zł, a więc aż o kilkadziesiąt tysięcy mniej niż w polskich klinikach. Zarazem pomimo niższych kosztów poniesionych przez pacjenta efekty są jeszcze bardziej zadowalające, a dzięki przeprowadzaniu zabiegu w znieczuleniu miejscowym proces jest bezbolesny.

Materiał zewnętrzny

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej