Strona główna » Rzęsy – skręt L i M – czym się charakteryzuje i co warto o nim wiedzieć?

Rzęsy – skręt L i M – czym się charakteryzuje i co warto o nim wiedzieć?

przez Redakcja
Rzęsy – skręt L i M – czym się charakteryzuje i co warto o nim wiedzieć?

Nie od dziś wiadomo, że rzęsy podkreślają spojrzenie i przyciągają uwagę. Dlatego też wiele pań marzy, żeby były one długie i gęste. Salony kosmetyczne wychodzą naprzeciw tym oczekiwaniom i oferują m.in. sztuczne przedłużanie. Dzięki temu nie trzeba już codziennie rano stylizować rzęs po to, aby wieczorem pozbywać się uzyskanych efektów. W przypadku przedłużania ważny jest wybór skrętu. Które dają najlepsze efekty?

Profesjonalne przedłużanie rzęs a ich skręt

Profesjonalne przedłużanie rzęs polega zazwyczaj na aplikacji sztucznych włosków. Efekty takiego zabiegu mogą utrzymać się nawet do dwóch miesięcy. Warto jednak mieć świadomość tego, że co mniej więcej 2-3 tygodnie warto dodatkowo uzupełniać rzęsy. Przy nakładaniu dobrze jest nie tylko ustalić ich oczekiwaną długość i gęstość, ale również skręt. To nic innego jak poziom wygięcia rzęs. Zazwyczaj określa się go literami. Przykładowo, skręt A to delikatnie podkręcone rzęsy. Największe efekty widoczne są przy skręcie M i L. Oczy sprawiają wówczas wrażenie szeroko otwartych i są bardzo wyraziste.

Rzęs skręt L i M – to musisz wiedzieć

Zastanawiasz się, czym wyróżniają się rzęsy o skręcie L i M? Otóż rzęsy o skręcie M to bardzo uniwersalne rozwiązanie. Charakteryzuje się ono przede wszystkim bardzo delikatnym przejściem i płynnym wygięciem tzw. nóżki. Dzięki brakowi znacznego uskoku pasują one praktycznie do każdego oka. Warto także wiedzieć, że tego typu skręt wykorzystuje się m.in. do metod objętościowych. Jeśli zastanawiasz się, w jakich sytuacjach najlepiej go użyć, koniecznie odwiedź stronę internetową https://fashionlash.pl/kiedy-uzywac-nietypowe-skrety-m-i-l/.

Rzęsy skręt L – czym się wyróżnia?

Rzęsy o skręcie L teoretycznie charakteryzują się najbardziej widocznym efektem. Na czym jednak dokładnie to polega? Otóż skręt L wyróżnia się prostą podstawą rzęs i mocnym wykręceniem w górę. Kształt ten może przypominać właśnie literę L. To doskonałe rozwiązanie m.in. dla tych osób, które borykają się z opadającymi powiekami. Skręt L umożliwia uzyskanie efektu eyelinera, podkreślenie oczu oraz podkręcenie rzęs niczym zalotką.

Warto wiedzieć, że skręt L jest maksymalnym skrętem w przypadku metody objętościowej. To dobra opcja dla kobiet, których rzęsy są proste lub rosną w dół i nawet zalotka nie jest w stanie dobrze ich podkręcić. Przy przedłużaniu tą metodą, należy dokleić krótki rzęsy na ¾ długości oka, a im bliżej zewnętrznego kącika oka, tym powinny one być dłuższe.

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej