Strona główna » Sztuczne rzęsy – dlaczego warto zdecydować się na taki zabieg?

Sztuczne rzęsy – dlaczego warto zdecydować się na taki zabieg?

przez Redakcja
Sztuczne rzęsy

Piękne, zachwycające spojrzenie jest jednym z atrybutów kobiety. Długie rzęsy doskonale podkreślają wyrazistość spojrzenia… Co zrobić, jeśli natura obdarowała nas krótkimi prostymi rzęsami? Postaw na sztuczne rzęsy.

Choć sztuczne rzęsy wielu osobom kojarzą się dość tandetnie – z gęstymi ciężkimi firankami rzęs, od których trudno jest otworzyć szeroko oko, to w rzeczywistości dobre wykonanie sztucznych rzęs pozwala na bardzo  naturalny efekt, który jednak nieco “podrasuje” wrodzone piękno.

Metody przedłużania rzęs

Przedłużanie rzęs do zabieg upiększający, który jest bardzo łatwo dostępny. Obecnie wiele salonów kosmetycznych oferuje usługi w zakresie wykonania sztucznych rzęs.W ofertach spotkać możemy przedłużanie rzęs wieloma różnymi metodami. Każda z nich daje inny efekt i od klientki zależy, na jakim efekcie końcowym jej zależy. Chcąc wydzielić metody przedłużania rzęs, możemy brać pod uwagę liczbę rzęs, którą doczepiamy do naturalnych włosków a także ich długość. W wielu cennikach i ofertach spotkać możemy tajemniczo brzmiące nazwy metod: 1:1, 2D, 3D… tak naprawdę to całkiem logiczne.

1:1

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 da najbardziej delikatny i naturalny efekt. Polega to na doczepieniu jednej sztucznej rzęsy do jednej prawdziwej rzęsy. Oko staje się dzięki temu podkreślone, jednocześnie nie powodując obciążenia oka. W tej metodzie nie uzyskasz efektu niezwykle zagęszczonych rzęs, lecz wydłużonych, podkręconych i przyciemnionych. Tak, byś nie musiała na co dzień stosować tuszu. Naturalny efekt podkreślonego spojrzenia jest wyborem wielu pań.

2D, 3D

Im większa cyfra przy literze D, tym bardziej spektakularny i “teatralny” efekt. Metoda 2D i 3D to lekkie dodanie objętości. Polega ona na przyklejeniu do jednej prawdziwej rzęsy 2 lub 3 sztucznych rzęs. Rezultatem są nie tylko dłuższe i bardziej podkręcone rzęsy, ale także widowiskowa objętość. Wybierając tę metodę, uzyskasz spektakularny, widoczny efekt, ale wciąż mogący wyglądać dość naturalnie.

Spektakularne efekty

Najbardziej spektakularne stylizacje rzęs, uzyskasz stosując metody 4D-8D. Olbrzymie objętości pozwalają dostrzec oko z dużej odległości. Hollywoodzki efekt jest bardzo spektakularny i teatralny. To doskonały wybór dla wszystkich tych, którzy poszukują mocnego rezultatu.

Kocie oko i a’la Kim Kardashian

Metody Kociego Oka czy sztuczne rzęsy zrobione na wzór Kim Kardashian polegają na umiejętnym operowaniu długościami sztucznych rzęs. Kocie oko – seksowny efekt poleca na przyklejeniu najdłuższych i najgęstszych rzęs w zewnętrznym kąciku oka. Metoda na Kim Kardashian poleca na naprzemiennym doklejaniu krótszych i dłuższych rzęs, uzyskując efekt ząbków. Tak przedłużone rzęsy są naprawdę intrygujące!

Warto swoją decyzję o wyborze metody przedłużania i swoje preferencje przedyskutować ze stylistką – oceni ona fachowym okiem predyspozycje i kondycję naturalnych rzęs. Od tego wiele zależy, aby zabieg był wykonany całkowicie profesjonalnie i bezpiecznie. Warto wybrać odpowiednią stylistkę, która ma wypracowaną renomę i markę na rynku i jest godna zaufania. Oddając w jej ręce swoje rzęsy i oczy musisz mieć do niej pełne zaufanie. Odpowiednia stylistka pracuje na materiałach i przy pomocy narzędzi, które są nie tylko ekskluzywne i dobrze wyglądające, ale przede wszystkim dobrej jakości i bezpieczne.

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej