Strona główna » Te modele foteli masujących podniosą rangę Twojego salonu beauty!

Te modele foteli masujących podniosą rangę Twojego salonu beauty!

przez Redakcja
Te modele foteli masujących podniosą rangę Twojego salonu beauty!

Fotel masujący to zaawansowane urządzenie zaprojektowane z myślą o zapewnieniu użytkownikowi głębokiego relaksu i ulgi w bólu.Wykorzystując kombinację ruchu kul masujących i pracy poduszek powietrznych, potrafi on naśladować i odwzorowywać ruchy dłoni masażysty, które są wykonywane podczas sesji masażu w profesjonalnym gabinecie.

Fotel masujący oferuje różnorodne programy masażu i wykorzystuje szereg technik,  takich jak ugniatanie, Shiatsu, ostukiwanie, rozbijanie, by dokładnie rozmasować i rozluźnić mięśnie. Nowoczesne fotele masujące te często oferują także szeroki wachlarz możliwości dostosowania  ustawień do preferencji użytkownika, takich jak intensywność masażu, obszar masażu czy czas trwania sesji. Brak masażera stóp w niektórych modelach, takich jak prezentowane przez firmę Rest Lords, zapewnia dodatkowe korzyści higieniczne, co jest szczególnie ważne w miejscach takich jak salony kosmetyczne i fryzjerskie.W dzisiejszym artykule przyjrzymy się bliżej trzem modelom foteli z masażem: Massaggio Piccolo, iRest Chillin Open (A360-30), a także iRest Supearl (A336-31) i opowiemy, dlaczego warto rozważyć zakup fotela masującego do własnego salonu urody.

Massaggio Piccolo – kompaktowa elegancja

Massaggio Piccolo to model fotela masującego, który doskonale wpisuje się w potrzeby mniejszych przestrzeni salonowych, oferując przy tym pełne doświadczenie relaksacyjne. Jego główną zaletą jest kompaktowa budowa, a także prostota użytkowania. Fotel ten nie wymaga montażu – wystarczy wyjąć go z pudełka i jest gotowy do działania. Masaż w tym fotelu odbywa się w systemie 2D, w zakresie od szyi do ud. Użytkownicy mogą korzystać z 3 programów automatycznych.

Dodatkowo, uda masowane są poduszkami powietrznymi. Sterowanie fotelem odbywa się za pomocą pilota wbudowanego w podłokietnik – zarządzanie wszystkimi funkcjami fotela jest bardzo proste. Fotel wyposażono także w głośniki Bluetooth. Massaggio Piccolo łączy w sobie funkcjonalność z elegancją, będąc nie tylko urządzeniem relaksacyjnym, ale i estetycznym dodatkiem do wnętrza. 

iRest Chillin Open (A360-31) – kompletny relaks

iRest Chillin Open (A360-31) to fotel masujący, który oferuje użytkownikom zaawansowane funkcje masażu, stanowiąc idealne rozwiązanie dla osób poszukujących głębokiego relaksu i regeneracji. Oferuje 3 programy automatyczne i wykorzystuje 4 techniki masażu, a ich intensywność  może być dostosowana do indywidualnych preferencji użytkownika, zapewniając unikalne doświadczenie relaksacyjne.  Fotel wyposażono w przyjemne ogrzewanie pleców, pomagające w rozluźnieniu spiętych mięśni. Masaż 2D prowadzony jest po wyprofilowanej prowadnicy SL-shape, w zakresie od szyi do ud.  Łydki i przedramiona są masowane poduszkami powietrznymi, pracującymi w trybie uciskowym i pulsacyjnym. Ważną funkcją jest Zero Gravity, czyli pozycja fotela, uznawana za najwygodniejszą do masażu – odciąża mięśnie i stawy – Chillin posiada 3 stopnie regulacji pozycji Zero Gravity. Sterowanie fotelem odbywa się za pomocą prostego w obsłudze, klasycznego pilota. Elegancki design i wspomniane cechy czynią go doskonałym wyborem dla salonów kosmetycznych i fryzjerskich, które pragną oferować swoim klientom niezapomniane chwile relaksu. Fotel występuje w ponadczasowym, czarnym kolorze.

iRest Supearl Open (A336–31) – potęga kompleksowego masażu

iRest Supearl Open (A336-31) to kwintesencja kompleksowego masażu. Fotel ten pracuje w systemie 2D, a jego ramiona masujące poruszają się od szyi do ud, po wyprofilowanej prowadnicy SL-shape. Do dyspozycji użytkownika jest aż 12 programów automatycznych i 5 technik masażu. 28 poduszek powietrznych zadba o rozluźnienie stref łydek, przedramion i ramion. Szeroki zakres regulacji parametrów masażu sprawia, że każda korzystająca z niego osoba, może dostosować masaż do swoich wymagań. Ciepło płynące z maty węglowej, umieszczonej w okolicy pleców, nie tylko wpływa na komfort użytkowania fotela, ale także na to, jak efektywnie działa – ciepło pomaga w rozluźnieniu mięśni.

Ważnym elementem tego modelu jest mechaniczny masaż łydek, który fantastycznie zdejmuje napięcia i przywraca nogom lekkość. Warto wspomnieć o wymienionej już przy iRest Chillin Open (A360-31) Zero Gravity, a także istotnej funkcji Zero Wall. Dzięki jej wykorzystaniu, fotel automatycznie odsuwa się od ściany, co sprawia, że przy całkowitym rozłożeniu zajmuje mniej miejsca niż fotele (takie jak Chillin Open) bez tej funkcji. Model ten występuje w czarno-grafitowej kolorystyce.  

Wprowadzenie foteli masujących do salonów kosmetycznych i fryzjerskich to sposób na wzbogacenie oferty i podniesienie standardu usług. Modele takie jak Massaggio Piccolo, iRest Chillin Open (A360-31) oraz iRest Supearl Open (A336-31) sprawią, że klienci poczują się docenieni i rozpieszczeni. Inwestycja w taki fotel to inwestycja w zadowolenie klientów, którzy, ceniąc sobie chwile spędzone w salonie, będą chętniej do niego powracać, co przyczyni się do budowania pozytywnego wizerunku marki w branży beauty. Sprawdź ofertę foteli z masażem Rest Lords i wybierz model odpowiedni dla Twojego salonu!

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej