Strona główna » Transdermalna liposonikacja – Alternatywa dla liposukcji

Transdermalna liposonikacja – Alternatywa dla liposukcji

przez Redakcja

Wiosna sprzyja przeglądaniu lżejszej garderoby i ? w pewnym sensie ? również przyglądaniu się samym sobie. Może się zdarzyć, że po miesiącach chłodów i mniejszej aktywności fizycznej nasza skóra nie wygląda najlepiej: jest mniej jędrna i zagościła na niej skórka pomarańczowa. Bardziej obfite posiłki wpłynęły na zwiększenie obwodów ud, bioder i brzucha. Z pomocą w walce z niedoskonałościami przychodzi nowoczesna kosmetyka. Oferuje nam ona dzisiaj ogrom możliwości, dzięki którym w bezinwazyjny i komfortowy sposób możemy znacznie poprawić kondycję skóry i wymodelować figurę. Najnowszym osiągnięciem w dziedzinie zwalczania cellulitu i tkanki tłuszczowej jest transdermalna liposonikacja firmy  Cerri.

Alternatywa dla liposukcji

Urządzenie wykorzystuje opatentowaną  technologię transdermalnej liposonikacji, która polega na zastosowaniu ultradźwięków niskiej częstotliwości w celu selektywnego rozbijania tkanki tłuszczowej.

Dawno temu był sobie cellulit

Transdermalna liposonikacja jest rewolucyjną na skalę światową  metodą wyszczuplania i redukcji cellulitu. Stanowi ona przełom w zastosowaniu ultradźwięków niskiej częstotliwości.
Tą opatentowaną przez Cerriego metodę zastosowano w urządzeniu Celluwell Sonic, które przeznaczone jest do bezoperacyjnej liposukcji.

Przed wprowadzeniem na rynek  została ona dokładnie zbadana pod kątem skuteczności oraz bezpieczeństwa. Jest to jedyna metoda na świecie posiadająca pełne i dogłębne protokoły badawcze. Transdermalna liposonikacja już po pierwszym zabiegu niszczy komórki tłuszczowe, prowadząc do zmniejszenia obwodów ciała. Zabieg można porównać do tradycyjnej liposukcji, przy czym  transdermalna liposonikacja jest nieinwazyjna i w 100% bezpieczna dla organizmu,  co potwierdzają dogłębne badania.  Liposonikacja Cerri oddziałuje jedynie na komórki tłuszczowe i nie  narusza w żaden sposób innych otaczających je tkanek. Już po 5 minutach zabiegu komórki tłuszczowe ulegają zniszczeniu. Zaleca się przeprowadzenie od 4 do 8 zabiegów.

Piękniejsza skóra po czterech zabiegach

Transdermalna liposonikacja to wspaniały sposób redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej dla osób wymagających szybkich rezultatów. Już po czterech zabiegach widoczna jest znaczna poprawa stanu skóry, która staje się delikatniejsza. Przebadano 16 kobiet i 2 mężczyzn w wieku od 30 do 56 lat. Raz w tygodniu poddawano ich zabiegom na urządzeniu, łącznie wykonano od 4 do 8 zabiegów. Efektem była redukcja grubości tkanki tłuszczowej, zmniejszenie obwodów ciała, a także skórki pomarańczowej. Istotne jest, że urządzenie jest przeznaczone również do redukowania cellulitu w zaawansowanej postaci oraz modelowania sylwetki ? po serii zabiegów zyskuje nie tylko kondycja skóry, ale i sama sylwetka.

Zdjęcia obrazują stan skóry przed (zdjęcie z lewej) i po (zdjęcie z prawej) zabiegach na Celluwell Sonic. Skuteczność i bezpieczeństwo transdermalnej liposonikacji zostały poparte badaniami klinicznymi. Badania wykazały, że po czterech zabiegach trwających po 20 minut nastąpiło zmniejszenie grubości tkanki tłuszczowej o 10 mm.

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej