Strona główna » Umywalki nablatowe w oryginalnych kształtach

Umywalki nablatowe w oryginalnych kształtach

przez Redakcja
Umywalki nablatowe w oryginalnych kształtach

Osoby, które chcą zaprojektować niepowtarzalne wnętrze łazienki, powinny zwrócić uwagę na umywalki nablatowe w oryginalnych kształtach. Są to nowoczesne produkty, wykonane bardzo staranie i z wysokiej jakości materiałów, które można dopasować do każdej aranżacji pomieszczenia.

Umywalka to bardzo ważny element każdej łazienki. Nie musi być tylko praktyczna, ale również powinna prezentować się atrakcyjnie. Z tego też powodu, coraz większą popularnością cieszą się umywalki nablatowe (https://www.blu.com.pl/47-umywalki-nablatowe?w-magazynie=1), które zawsze wyglądają elegancko. Wyroby te często nawiązują swoją stylistyką do pierwszej formy umywalek, jakie stanowiły wieki temu, porcelanowe misy, ustawiane obok dzbanów wypełnionych wodą, na blatach drewnianych komód w łazienkach. Na rynku dostępne są produkty tego typu w różnych kształtach, kolorach i wymiarach.

Zanim jednak klient podejmie decyzję o zakupie wybranego modelu warto, by zwrócił uwagę na jego odpowiedni rozmiar. Umywalka na blacie zbyt małych rozmiarów może skutecznie uniemożliwić funkcjonalne jej użytkowanie. Ceramika ta oferowana jest w różnym kształcie. Można wybrać model okrągły, owalny, prostokątny lub asymetryczny. Aranżując łazienkę warto dobierać umywalkę nie tylko pod względem kształtu i wielkości tego produktu, ale również materiału, z jakiego został wykonany. Umywalka na blat może być ceramiczna, szklana, kamienna lub z konglomeratu. Całość uzupełnia odpowiedni model baterii. Może być montowana na blacie lub bezpośrednio na ceramice.

Umywalki nablatowe w oryginalnych kształtach z różnego materiału

Na rynku wyrobów łazienkowych dostępnych jest wiele produktów, które spełnią oczekiwania każdego klienta i wyróżnią stworzoną przez niego łazienkę z umywalką nablatową. Warty uwagi jest prostokątny model umywalki na blat Roca, wykonany z materiału Fineceramic. To wyjątkowa ceramiki łazienkowa z cienkimi ściankami, o grubości zaledwie 5mm. Chociaż cienki, materiał ten jest bardzo wytrzymały. Godne polecenia są również wyroby firmy IÖ Albano, stworzone z wysokiej jakości ceramiki. Umywalki montowane na blacie z tej serii, zostały wykonane w technologii Super Smooth i Clean Plus+, która sprawia, że wybrany produkt z tej kolekcji prezentuje się nieskazitelnie przez wiele lat. Umywalki tej marki dostępne są nie tylko w klasycznej bieli, ale również w czarnym, matowym kolorze.

Popularne są modele umywalek nablatowych o oryginalnych i nietypowych kształtach. Interesującym rozwiązaniem może być umywalka montowana na blacie, asymetryczna, marki IÖ Tromso Slim. Nie posiada ona otworów przelewowych ani otworu montażowego na baterię. Do tego produktu konieczna jest bateria stojąca, montowana na blacie. Wśród wielu produktów dostępnych na rynku warta uwagi jest także umywalka nablatowa marki Omnires Parma, wykonana z konglomeratu w prostokątnym kształcie. Ceramika ta jest nie tylko nieszablonowa, ale również łatwa w czyszczeniu, trwała i odporna na zarysowania.

Umywalka montowana na blacie, z otworem na baterię lub bez

Montując ceramikę nablatową w łazience należy dobrać do niej odpowiednią baterię i blat, na którym mają się znajdować oba te elementy. Dobór baterii zależy od tego, czy w wybranym modelu umywalki znajduje się na nią otwór. Na rynku dostępne są produkty standardowe z otworami, ale również te o oryginalnej formie, bez otworu, którym dedykowane są baterie stojące, mocowane do blatu lub natynkowe i podtynkowe. Wyrobem tego rodzaju będzie nablatowa umywalka owalna Cersanit City, wykonana z ceramiki. W zestawie znajduje się biały, ceramiczny korek, który wraz z prezentowanym produktem tworzy spójną estetycznie całość. Odpowiednim rozwiązaniem dla osób posiadających małą łazienkę, może być umywalka IÖ AVERNO SLIM z asymetrycznie umieszczonym otworem na baterię.

Blat pod tego rodzaju umywalki, wykonywany jest z różnych materiałów. Produkty tego typu stworzone z drewna, muszą być specjalnie impregnowane i konserwowane. Umywalki nablatowe   mają wiele zalet, takich jak oryginalny wygląd czy trwałość, jednak ich wadą jest niejednokrotnie woda ściekająca po ich brzegach na blat. Dlatego dobrym rozwiązaniem są blaty zrobione z kamienia czy konglomeratu, dzięki którym użytkownik nie musi martwić się o ich uszkodzenie podczas korzystania z umywalki. Wyroby najwyższej jakości w tym wymienione powyżej  umywalki montowane na blatach, najlepszych, światowych producentów, oferowane są w bogatej gamie wzorów w sieci salonów BLU. W miejscu tym można nie tylko znaleźć doskonałe wyroby, ale również zasięgnąć porady w kwestii aranżacji posiadanej łazienki.                                                                                                                      

Umywalki montowane na blacie to rozwiązanie nowoczesne i bardzo popularne, odpowiednie zarówno do dużych, jak i niewielkich łazienek. Pasuje do różnego typu aranżacji, nie tylko tych nowoczesnych, ale również utrzymanych w stylu retro.

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej