Strona główna » Wózki dziecięce 4w1 – dlaczego warto się na nie zdecydować?

Wózki dziecięce 4w1 – dlaczego warto się na nie zdecydować?

przez Redakcja
Wózek 4w1

Wózek 4w1 to wielofunkcyjne rozwiązanie, które ma na celu zaspokoić jak najwięcej potrzeb nowoczesnej rodziny. Przyszli i aktualni rodzice poszukujący wózka dziecięcego mogą zostać zaskoczeni mnogością dostępnych opcji. Każda z możliwości wydaje się interesująca, jednak to niezwykle ważny wybór. Dziecko spędzi w wózku dziecięcym nawet 4 lata życia, dlatego ważne, by każdy ze wspólnych, rodzinnych spacerów był dla malucha przyjemnym i bezpiecznym doświadczeniem. Z pomocą niezdecydowanym rodzicom przychodzą wózki dziecięce 4w1. Dlaczego warto?

Wózek dla najmłodszego członka rodziny

Maluszek, po przyjściu na świat, jest niezwykle delikatną istotą. Dlatego właśnie każdy rodzic stara się zapewnić dziecku jak najwyższy poziom bezpieczeństwa i ochrony. Pomaga w tym bezpieczna i przytulna gondola – siedzisko wpinane na stelaż, które dostosowane jest do potrzeb najmłodszych spacerowiczów. Jednak na przestrzeni lat, tradycyjne wózki głębokie odeszły już w niepamięć. Dzisiaj, przy zakupie pierwszego wózka dla dziecka znajdziesz liczne oferty wielofunkcyjne – 2w1, 3w1 oraz 4w1. Wraz z gondolą w zestawie znajduje się:

  • siedzisko spacerowe przy wózkach 2w1,
  • siedzisko spacerowe i fotelik samochodowy z grupy 0-13 kg przy wózkach 3w1,
  • siedzisko spacerowe, fotelik samochodowy i baza do fotelika samochodowego przy wózkach 4w1.

Szczególną uwagę młodych przykuwają te ostatnie. Dlaczego?

Siedziska spacerowe w wózkach wielofunkcyjnych 4w1

Kupując wózek dziecięcy 4w1 otrzymujesz wszystko, czego podczas najważniejszych, pierwszych chwil dziecka na świecie. Poza gondolą na pół roku spacerów, wózek wielofunkcyjny wyposażony jest w siedzisko spacerowe – odpowiednie już od momentu, w którym maluch nauczy się samodzielnie utrzymywać pozycję siedzącą. To sprawia, że Twój brzdąc spędzi w nim nawet 4 lata! Siedzisko spacerowe gwarantuje dziecku wygodę. Niektóre z rozwiązań są wyposażone w opcje ustawienia pozycji leżącej, co umożliwia wygodną drzemkę. Ponadto, rozkładana budka przeciwsłoneczna, często z okienkiem wentylacyjnym, chronią maluchy przed przegrzaniem i opadami. 

A do tego – fotelik samochodowy z bazą Isofix!

Decydując się na zakup wózka 4w1, zapewniasz swojemu dziecku także bezpieczne przejazdy rodzinnym autem. Fotelik w kategorii 0-13 kg, montowany tyłem do kierunku jazdy to niezbędna ochrona, byś mógł spokojnie przemierzać codzienne trasy wspólnie z małym pasażerem. Baza Isofix ułatwia montaż fotelika, a także umożliwia korzystanie z funkcji nosidełka. Teraz wystarczy, że wypniesz fotelik wraz ze śpiącym dzieckiem, nie budząc go po zakończonej podróży. Takie rozwiązanie niezwykle ułatwia codzienną opiekę nad maluchami. 

Dlaczego warto wybrać wózki dziecięce 4w1?

Zakup wszystkiego za jednym razem to oszczędności. Wybierając cały zestaw oszczędzasz czas, który poświęciłabyś na dobór kolejnych elementów, a także pieniądze. Masz pewność, że każda część zestawu jest ze sobą kompatybilna i bez przeszkód możesz korzystać z pełnej jego funkcjonalności. Oto przykład. Fotelik samochodowy w zestawie z wózkiem 4w1 z łatwością wepniesz na stelaż zamiast gondoli lub siedziska spacerowego. To ułatwi szybkie wypady do sklepu lub rodziny – wystarczy wypiąć fotelik z bazy Isofix i umieścić go na rozkładanej ramie wózka, którą dużo łatwiej zmieścić w bagażniku, niż całość konstrukcji. 

Polecamy więc zapoznać się z licznymi propozycjami wózków dziecięcych 4w1 i liczymy, że znajdziesz coś dla siebie i swojego maluszka!

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej