Strona główna » Wynajem lasera do salonu kosmetycznego

Wynajem lasera do salonu kosmetycznego

przez Redakcja
Wynajem lasera do salonu kosmetycznego

Salony urody oferują szeroką gamę zabiegów oraz nowoczesny sprzęt, dlatego ludzie cały czas korzystają z ich usług. Niektóre firmy nie mogą sobie pozwolić na zakup specjalistycznego sprzętu, dlatego dobrym rozwiązaniem jest wypożyczenie lasera. Pozwala klientom wypróbować nowoczesne zabiegi i produkty w przystępnej cenie.

Salony kosmetyczne coraz częściej chcą mieć lasery kosmetyczne, ponieważ są to nowoczesne urządzenia, które pozwalają na zaspokojenie potrzeb klientów i oferowanie szerokiej gamy usług i produktów dostosowanych do indywidualnych życzeń i potrzeb każdego klienta. Lasery do depilacji są jednym z najbardziej pożądanych sprzętów, dlatego są niezbędnym elementem w każdym profesjonalnym salonie.

Firma WynajemLasera.pl specjalizuje się w wynajmie laserów, a ich oferta obejmuje również wynajem lasera ze szkoleniem lub serwisem. Wypożyczalnia sprzętu laserowego jest wysokiej jakości i jest w dobrym stanie, co pozwala na znaczne oszczędności na kosztach leasingu. Wypożyczenie sprzętu laserowego może pomóc w poszerzeniu oferty w Twoim salonie i zwiększeniu konkurencyjności Twojej firmy. Dowiedz się, które lasery nadają się do użytku domowego.

Wynajem lasera do rewitalizacji skóry RESUR FX

Laser RESUR FX to urządzenie, które można wypożyczyć podczas prowadzenia salonu kosmetycznego. Jego celem jest odmłodzenie skóry przy użyciu nowoczesnej, nieablacyjnej technologii. Laser stymuluje produkcję włókien kolagenowych i elastynowych w głębokich warstwach skóry, dzięki czemu uzyskuje się wyraźny, odmłodzony wygląd.

Potrzeba około 3-6 sesji zabiegu laserowego Resur FX, aby zobaczyć poprawę tekstury skóry, chociaż po pierwszej sesji można już zaobserwować poprawę wielkości porów. Dodatkowo nawet 6 miesięcy po sesjach widać dalszą poprawę wyglądu skóry. Zabieg laserowy stymuluje produkcję kolagenu w skórze. Wypożyczenie lasera RESUR FX to dobry wybór ze względu na te korzyści.

Wynajem lasera do rewitalizacji skóry – poznaj korzyści

 • Jest to najnowocześniejsza dostępna technologia.
 • To sprawdzony system redukcji rozstępów.
 • Zapewnia doskonałe rezultaty w leczeniu blizn (trądzikowych i pourazowych).
 • Może być używany do wygładzania zmarszczek.
 • Stosuje się go również do odrastania włosów u osób, które zmagają się z nadmiernym wypadaniem włosów.

Wynajem lasera do depilacji LightSheer

Lasera do depilacji LightSheer jest również bardzo pożądanym sprzętem przez klientki gabinetów kosmetycznych. Niszczy on włosy za pomocą światła laserowego. Światło wpływa na melaninę w pęczkach włosów, powodując trwałe zniszczenie macierzy. Zapobiega odrastaniu włosów. LightSheer otrzymał certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków.

Anagen – to aktywna faza wzrostu włosa.  Ten etap to najlepszy czas na depilację laserową, ale ilość potrzebnych zabiegów i powodzenie zabiegu zależą od wielu czynników. Bardzo ważna jest grubość skóry klienta, kolor i grubość włosów. Gospodarka hormonalna każdego klienta jest również jednym z czynników wpływających na przebieg zabiegu. Realnie potrzeba 4-6 zabiegów, aby całkowicie pozbyć się niechcianych włosów.

Wynajem lasera do depilacji – czy warto?

 • Niewielki rozmiar, nie wymaga dużo miejsca na zabieg.
 • Urządzenie wyposażone jest w końcówkę wykonaną z syntetycznego szafiru, dzięki czemu schładza się podczas zabiegu, zwiększając komfort klienta.
 • Głowica lasera jest duża (22x35mm), dzięki czemu zabieg większości części ciała można skrócić o 50% w porównaniu z innymi urządzeniami.
 • Urządzenie może być z powodzeniem stosowane u osób o każdej karnacji, bez względu na rodzaj włosów.
 • Korzystanie z lasera jest intuicyjne, dodatkowo możesz zdecydować się na wypożyczenie lasera z serwisem, aby zadanie było łatwiejsze.
 • Depilacja laserowa jest skuteczna i bezpieczna, posiada certyfikat wydany przez Agencję ds. Żywności i Leków.

Wynajem lasera – dla kogo?

Oferta wynajmu lasera skierowana jest dla wszystkich salonów kosmetycznych, które:

 • Posiadają pełną grafikę, ale jednocześnie chcą wzbogacić swój salon o dodatkowe usługi
 • Potrzebują przerwy, ale chcą, żeby ich firma też w tym czasie zarabiała
 • Nie chcą ponosić kosztów stałych w postaci leasingu
 • Rozważają zakup urządzenia, ale chcą je wypróbować przed podjęciem decyzji
 • Specjalizują się w następujących dziedzinach: stylizacja paznokci, makijaż permanentny, oprawa oczu czy zabiegi spa i nie zamierzają zmieniać zakresu wykonywanych zabiegów, ale ich klientki chcą skorzystać z usług dodatkowych
 • Poszukują rozwiązań związanych z rosnącym zapotrzebowaniem na usługi związane z wykorzystaniem innowacyjnego sprzętu
 • Są w sytuacji, w której z różnych powodów nie mogą pracować w określonych godzinach

Decydując się na wynajem lasera, otrzymujesz tylko korzyści. To idealna usługa na rynku, która z pewnością zadowoli Twoich obecnych klientów i przyciągnie nowych zainteresowanych. Z drugiej strony praca na najnowocześniejszym, profesjonalnym sprzęcie bez ponoszenia kosztów zakupu. To najlepsza opcja, jeśli chcesz rozwijać się w branży kosmetycznej, ponieważ zabiegi z użyciem lasera stały się powszechnym narzędziem we współczesnej medycynie i kosmetologii. Wszelkiego rodzaju zabiegi kosmetyczne z użyciem lasera stają się coraz bardziej dostępne, modne oraz pożądane.

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej