Strona główna » Dieta ketogeniczna i sukces książki OLALALCHF

Dieta ketogeniczna i sukces książki OLALALCHF

przez Redakcja

Dieta Ketogeniczna – jedz tłuszcz, spalaj tłuszcz ciesz się zdrowiem przeznaczona jest dla osób chcących zmienić coś w swoim życiu, zrzucić zbędne kilogramy i lepiej wyglądać, zdrowiej się czuć lub zmierzyć się z dietą ketogeniczną, która w ostatnim czasie staje się niezwykle popularna. Książka OlaLaLCHF jest mini poradnikiem, jak i książką kucharską w jednym!

Jeśli spotkałeś się w sieci z e-superfood oraz Aleksandrą Odziemkowską znaną również jako OLALALCHF to z pewnością już wiesz, że pochodzą oni z tego samego miasta – Radomia. Połączyła ich pasja oraz promocja zdrowego trybu odżywiaania: LCHF ( z ang. LOW Carb High Fat, czyli niska zawartość węgla, a wysoka tłuszczy).

Początki kontaktu z Olą, jak to zwykle bywa z pozytywnymi osobami był niezwykle humorystyczny. Sklep ze zdrową żywnością e-superfood skontaktował się z Olą przez komunikator Messenger i okazało się, że Ola również pochodzi z Radomia. :)

Cóż za niespodzianka dla obu stron! :)

Na początku nic nie zapowiadało sukcesu, który narodził się później. Ola prowadziła wtedy własnego bloga OlaLaLCHF, który cieszył się sporym zainteresowaniem wśród osób dbających o zdrową dietę. W miarę upływu czasu Ola postanowiła wydać także swoje pomysły w formie książki, a sklep e-superfood.pl podłął się realizacji tego przedsięwzięcia. OlaLaLCHF kojarząca się początkowo z blogiem, nagle stała się także osobą rozpoznawalną, dzięki książce pt.: “Dieta Ketogeniczna – jedz tłuszcz, spalaj tłuszcz ciesz się zdrowiem”.

Książka stała się niejako podsumowaniem treści blogowych.

Dieta Ketogeniczna – jedz tłuszcz, spalaj tłuszcz ciesz się zdrowiem przeznaczona jest dla osób chcących zmienić coś w swoim życiu, zrzucić zbędne kilogramy i lepiej wyglądać, zdrowiej się czuć lub zmierzyć się z dietą ketogeniczną, która w ostatnim czasie staje się niezwykle popularna. Książka OlaLaLCHF jest mini poradnikiem, jak i książką kucharską w jednym!

W książce Oli znajduje się ponad 260 prostych i zdrowych przepisów. Dokładnie zostały one opisane i opatrzone zdjęciami, dzięki czemu ułatwia to korzystanie z niej także osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z gotowaniem.

Książka Dieta Ketogeniczna – jedz tłuszcz, spalaj tłuszcz ciesz się zdrowiem bardzo szybko przypadła do gustu czytelnikom i okazała się niesamowitym bestsellerem, a jej sprzedaż przeszła najśmielsze oczekiwania zarówno sklepu e-superfood, jak i Oli.

W chwili tworzenia tego artykułu, e-superfood.pl kończy sprzedaż piątego dodruku książki i oczekuje na szósty!

Od daty premiery w grudniu 2019 roku, w ciągu półtora roku rozesłanych zostało tysiące egzemplarzy po całym Świecie! Co ciekawe, do większości krajów Europejskich. Najwięcej z egzemplarzy trafiło do Niemiec, Holandii, Wielkiej Brytanii, a także do USA i Kanady.

Książka Oli oraz e-superfood.pl promuje dietę ketogeniczną, której podstawą jest: mąka kokosowa oraz inne produkty z kokosa np. mleczko kokosowe oraz wszystkie produkty zawierające zdrowy tłuszcz najlepiej nasycony, czyli jaja, masło, tłuste mięsa, podroby, ryby i bulion. Im tłuściej tym lepiej. Zamiast tradycyjnej mąki, można stosować mąki orzechowe, kokosowe i migdałowe, które zawierają duże ilości tłuszczu lub błonnika, oraz łuskę babki jajowatej.

W podstawowym menu występuje awokado i masła orzechowe a warzywa można jeść dowoli, pamiętając, by nie były bulwiaste lub strączkowe i aby nie przekroczyć progu dozwolonych do spożycia węglowodanów. Owoce, najlepiej jagodowe nie są zakazane, ale powinny stanowić jedynie dodatek do pożywienia.

Materiał zewnętrzny

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej