Strona główna » Dlaczego warto kupować w najlepiej zaopatrzonej hurtowni medycznej?

Dlaczego warto kupować w najlepiej zaopatrzonej hurtowni medycznej?

przez Redakcja
Ewa Medical

W dzisiejszych czasach podczas robienia zakupów liczy się nie tylko atrakcyjna cena, ale również szeroki asortyment produktów. Do tego niezwykle istotna jest możliwość zakupu wszystkich niezbędnych produktów u jednego sprzedawcy. Współpraca z dobrze zaopatrzonym dostawcą umożliwia także dostęp do pojawiających się na rynku nowości produktowych.

Którą hurtownię medyczną najchętniej polecają kupujący?

Klienci ceniący profesjonalizm i dostępność oferty wybierają sklep Ewa-Medical. Ta hurtownia medyczna cieszy się renomą w całej branży. Nic dziwnego. Firma skutecznie realizuje swoją misję, którą jest sprawne dostarczanie wysokojakościowych produktów. Klienci cenią sobie szybką realizację zamówienia oraz doradztwo na najwyższym poziomie.

Do wyboru są dwie opcje dokonywania zakupów: mailowo lub telefonicznie. Wygodnym rozwiązaniem jest skorzystanie ze sklepu internetowego. Przy każdym produkcie zamieszczono szczegółowe opisy dotyczące jego zastosowania, cech charakterystycznych, a także danych technicznych.

Do kogo skierowana jest oferta sklepu?

Oferta sklepu emedical24.pl skierowana jest do wszystkich tych osób, które w swojej pracy muszą szczególnie troszczyć się o higienę i sterylność. Hurtownia zaopatruje zatem gabinety lekarskie, zakłady kosmetyczne, gabinety stomatologiczne, studia tatuażu. Produkty wykorzystywane są w kosmetologii, medycynie ogólnej, chirurgii i rehabilitacji. Sklep przygotował również szczególną ofertę marki OPI, której wyroby wykorzystywane są w gabinetach stylizacji paznokci.

Higiena i sterylność od zawsze towarzyszyła wymienionym rodzajom działalności. Jednakże w ostatnim czasie jeszcze bardziej zyskały na znaczeniu. Produkty oferowane przez sklep gwarantują bezpieczeństwo osobom wykonującym badania lub zabiegi, ale również pacjentom i klientom. Wszystkie sprzedawane wyroby zapewniają ochronę przed ewentualnym zarażeniem, zakażeniem lub chorobą.

Co wchodzi w zakres asortymentu?

Dobrze zaopatrzona hurtownia medyczna posiada w swojej ofercie zróżnicowany asortyment. Na stronie sklepu emedical24.pl można zakupić między innymi:

  • sprzęt i produkty do dezynfekcji i sterylizacji, czyli na przykład: autoklawy, rękawy i woreczki do sterylizacji, zgrzewarki, wskaźniki, preparaty do dezynfekcji ciała, narzędzi i różnego rodzaju powierzchni,
  • jednorazową odzież medyczną, w tym maski, czepki chirurgiczne, czepki pielęgniarskie, fartuchy, kombinezony, komplety odzieży, ochraniacze na obuwie, zarękawki, koszule zabiegowe,
  • jednorazowe artykuły medyczne, takie jak: igły (na przykład do makijażu permanentnego i akupresury), cewniki, baseny, wenflony, strzykawki, szczoteczki cytologiczne, wymazówki, wzierniki, żele do USG, papier do EKG,
  • prześcieradła medyczne,
  • materiały opatrunkowe: kompresy, gazy, plastry, przylepce tkaninowe, piankowe i silikonowe,
  • artykuły higieniczno-sanitarne, w zakres których wchodzą na przykład: pojemniki i worki na odpady, czyściwa, papier toaletowy, ściereczki, mopy, uniwersalne preparaty do mycia.

Wszystkie produkty oferowane są w atrakcyjnych cenach. Sklep na bieżąco ogłasza korzystne promocje. Na uwagę zasługują również artykuły publikowane na firmowym blogu.

fot. materiały prasowe

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej