Strona główna » Ekstremalnie podkręcone rzęsy!

Ekstremalnie podkręcone rzęsy!

przez Redakcja

FALL IN THE VOLUME to prawdziwy przełom w dziedzinie podkręcania i wydłużania rzęs. Jest to pierwsza zupełnie bezinwazyjna i trwała metoda pozwalająca w mniej niż godzinę zmienić Twoje rzęsy ze zwyczajnych w bajeczne. Zabieg nazywany również liftingiem rzęs, to rozwiązanie wprost idealne dla pań obdarzonych długimi, lecz prostymi rzęsami.

ZAMIEŃ NIJAKIE SPOJRZENIE NA HIPNOTYZUJĄCE DZIĘKI FALL IN THE VOLUME

Od niedawna kosmetyczki z całej Polski mają możliwość rozszerzenia swojej ofert o prawdziwy światowy hit. To coś, czego już po prostu nie wypada nie mieć w swojej ofercie. Wyraziste oczy to podstawa udanego makijażu, bo nic innego nie potrafi tak odmienić i ożywić twarzy. Najsłynniejsi wizażyści z całego świata, którzy współpracują ze światowej klasy stylistami, fotografami i gwiazdami wielkiego formatu nie kryją podziwu dla efektów, jakie daje ten prosty zabieg.

Bez względu na to czy pracujesz w salonie piękności, jesteś jego właścicielką lub klientką, pewne jest to, że i Ty od pierwszego wejrzenia pokochasz rzęsy po zabiegu FALL IN THE VOLUME.

DZIAŁANIE ZABIEGU

FALL IN THE VOLUME polega na modelowaniu struktury rzęs przy zastosowaniu specjalnego preparatu. Związki cysteinowe odpowiadają za naturalny kształt rzęs, możemy jednak na nie trwale wypłynąć. Przy użyciu specjalistycznego środka uzyskamy rzęsy zdyscyplinowane, maksymalnie uniesione od samej nasady, a przez to również optycznie wydłużone. Końcowym krokiem jest użycie utrwalacza, który umożliwi zachowanie efektu na około 4 tygodnie. Pobudzi on naturalną odbudowę rzęs, ale już w nowym, zaokrąglonym kształcie. Następnie dzięki nawilżeniu włoski wygładzą się, będą odtąd błyszczące i zdrowe. Cały proces jest zupełnie bezpieczny, zarówno dla rzęs jaki i oczu.

DLA KOGO JEST ZABIEG FALL IN THE VOLUME?

W gruncie rzeczy absolutnie dla każdej kobiety. Dzięki możliwości regulowania zarówno kształtu rzęs jaki i stopnia podkręcenia, można mówić o uniwersalności tego zabiegu. Najbardziej wyrazisty efekt osiąga się w przypadku rzęs długich, prostych lub skierowanych ku dołowi oraz niezdyscyplinowanych, czyli takich których włoski układają się w różnych kierunkach. FALL IN THE VOLUME jest jednak z powodzeniem stosowany także u posiadaczek naturalnie krótkich rzęs dodając im zalotnego, dziewczęcego uroku.

CZY RZĘSY PODDANE ZABIEGOWI FALL IN THE VOLUME MOŻNA MALOWAĆ LUB PRZEDŁUŻAĆ?

Rzęsy poddane trwałemu zabiegowi ekstremalnego podkręcania stanowią idealną bazę pod inne zabiegi, a wszystko po to, aby uzyskać magnetyczne spojrzenie o jakim dotąd nie śmiałaś nawet marzyć. Możesz m.in. wzmocnić powalający efekt stosując semipermanentą maskarę Noble Lashes. Tusz jest wodoodporny i nie trzeba go w międzyczasie poprawiać. Nie ma również żadnych przeciwwskazań, aby po zabiegu FALL IN THE VOLUME przedłużyć rzęsy metodą 1:1, wręcz przeciwnie, dzięki wcześniejszemu uniesieniu rzęs od nasady, sztuczne włoski zostaną dopasowane do nowego kształtu. Dzięki temu oko nabierze młodzieńczej świeżości.

Zabieg jest bezpieczny i bezbolesny. W żaden sposób nie uszkadza, ani nie obciąża naturalnych rzęs. Efekt niweluje się stopniowo, wraz z naturalnym procesem wypadania rzęs. Oznacza to, że uwodzicielskim spojrzeniem można cieszyć się około 4 tygodni i w tym czasie włoski nie zmienią swojego kształtu. Zabieg FALL IN THE VOLUME posiada długą listę zalet i daje niesamowite efekty. Spojrzenie po zabiegu nabiera charakteru i staje się zniewalające.

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej