Strona główna » Inventi Mask – Skuteczna ochrona przed wirusami i bakteriami w postaci najnowszej generacji maseczek medycznych

Inventi Mask – Skuteczna ochrona przed wirusami i bakteriami w postaci najnowszej generacji maseczek medycznych

przez Redakcja
Iventi mask

Skuteczna ochrona przed wirusami i bakteriami w postaci najnowszej generacji maseczek medycznych. Inventi Mask to specjalna maseczka medyczna, która została pokryta powłoką niszczącą wirusy i bakterie, co zostało potwierdzone badaniami przeprowadzonymi przez niezależne laboratoria. Mowa jest tutaj o powłoce NanoTechnology, która zawiera jodopowidon, czyli substancję o działaniu odkażającym i dezynfekującym. Jest to maseczka wielokrotnego użycia, gdyż zachowuje swoje ochronne właściwości przez aż 48 godzin użytkowania.

Zachowanie parometrowego dystansu, izolacja społeczna, częste mycie rąk i pamiętanie o dezynfekcji są niezwykle ważnymi elementami w przypadku walki z patogenami w postaci wirusów czy bakterii. Nie jest to jednak wystarczające, kluczowe będzie noszenie odpowiedniej maseczki ochronnej. Na rynku dostępnych jest wiele ich rodzajów, ale skuteczność większości z nich pozostawia wiele do życzenia. Trzeba pamiętać o tym, że na powierzchni maseczki gromadzą się drobnoustroje, które w pewnym stopniu mogą przenikać do układu oddechowego. Wystarczy dotknąć twarzy czy nosa, aby na ręce znalazło się mnóstwo chorobotwórczych mikroorganizmów. Idealnym rozwiązaniem okazuje się maseczka ochronna o właściwościach wirusobójczych – jest nią Inventi Mask, która została pokryta samooczyszczającą się powłoką. Jej skuteczność działania została już wielokrotnie potwierdzona, dlatego warto zainteresować się tym innowacyjnym produktem.

Inventi Mask skuteczną ochroną przed wirusami i bakteriami:
Wirusy i bakterie bardzo szybko przenoszą się drogą kropelkową. Nie trzeba nawet kichać, aby rozprzestrzenić patogeny – samo mówienie wystarczy do tego, aby znalazły się one w powietrzu i na różnych powierzchniach w odległości nawet kilku metrów. Istotne będzie wobec tego zasłanianie ust i nosa, ale nie wystarczy robić tego dłonią, chusteczką, chustą czy szalikiem. Niezbędne będzie zakładanie maseczki i jej regularne wymienianie na nową. Stosowanie zwykłych maseczek chirurgicznych jest niestety mało skutecznym sposobem na uchronienie się przed drobnoustrojami. Wystarczy parę godzin, aby na ich powierzchni znalazły się liczne bakterie, stanowiące potencjalne zagrożenie. Na szczęście na rynku pojawił się innowacyjny produkt w postaci Inventi Mask, który neutralizuje chorobotwórcze drobnoustroje, zapewniając bezpieczeństwo – zarówno użytkownikowi, jak i osobom z otoczenia. Za wyborem tej maseczki przemawia wysoki komfort użytkowania, możliwość jej wielokrotnego zdejmowania i zakładania.

Inventi Mask to specjalna maseczka medyczna, która została pokryta powłoką niszczącą wirusy i bakterie, co zostało potwierdzone badaniami przeprowadzonymi przez niezależne laboratoria. Mowa jest tutaj o powłoce NanoTechnology, która zawiera jodopowidon, czyli substancję o działaniu odkażającym i dezynfekującym. Jest to maseczka wielokrotnego użycia, gdyż zachowuje swoje ochronne właściwości przez aż 48 godzin użytkowania. Drugą warstwę tworzy specjalistyczna włóknina filtrująca Melt Blown, a trzecią miękka włóknina typu spunbond.

Taka trzywarstwowa maseczka ochronna stanowi skuteczną barierę, przeciwdziałając rozprzestrzenianiu się wielorakich drobnoustrojów. Neutralizuje bakterie i wirusy, dzięki czemu powierzchnia maseczki pozostaje wolna od patogenów zagrażających zdrowiu. Nie zachodzi zjawisko przemieszczania się zarazków w kontakcie z maseczką, dzięki czemu można jej dotykać, bez obawy o zarażenie się. Warto dodać, że Inventi Mask jest produktem polskim, który został opracowany przez naukowców i ekspertów w dziedzinie nanotechnologii. Skuteczność działania maseczki medycznej Inventi Mask wynosi aż 99,9%, a poziom filtracji ponad 98%. Produkt spełnia normę medyczną EN14683. Skuteczność wirusobójczą potwierdziło EKOLABOS, a badania zostały przeprowadzone przez NanoSanguis S.A.

Źródło zleceniodawcy

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej