Strona główna » Jakie są metody powiększania biustu?

Jakie są metody powiększania biustu?

przez Redakcja

Ze względu na szybki rozwój medycyny coraz więcej kobiet decyduje się na powiększanie piersi. Jest to związane nie tylko z większą świadomością pacjentek, ale również z o wiele łatwiejszym dostępem do tego typu zabiegów niż jeszcze kilkanaście lat temu.

To bardzo dobra tendencja, ponieważ operacja powiększenia biustu jest dla wielu kobiet jedynym sposobem do zaakceptowania siebie lub poprawienia własnej samooceny. Niestety, ale natura nie wszystkie panie obdarzyła tak samo, a niektóre zostały skrzywdzone przez los i utraciły piersi w walce z rakiem lub doznały poważnego pogorszenia ich wyglądu z powodu przebytej ciąży i karmienia piersią.

Powiększanie piersi – czy to tylko zabieg estetyczny?

Dla wielu kobiet powiększanie piersi nie jest wyłącznie zabiegiem estetycznym. Większość z nich traktuje go jako szansę na powrót do pełnej kobiecości lub zapomnienie o przebytym raku piersi i całej walce, która jemu towarzyszyła. Piersi od zawsze stanowiły atrybut kobiecości, dlatego panie, które są ich pozbawione lub nie są zadowolone z ich wyglądu, po prostu bardzo cierpią.

Główne metody powiększania piersi

Najczęściej wykonuje się operacje piersi polegające na wszczepieniu implantu, ale można również zdecydować się na inną metodę, jak np. wstrzykiwanie kwasu hialuronowego czy powiększanie piersi własnym tłuszczem. O wyborze konkretnego sposobu nie powinna decydować sama pacjentka. Lepiej skonsultować to z dobrym lekarzem i zaufać jego doświadczeniu i opinii. On najlepiej wie, z jakiego rodzaju zabiegu dana osoba będzie ostatecznie najbardziej zadowolona lub po prostu który zabieg jest możliwy do wykonania w danym przypadku.

Zdecydowana większość pacjentek, które przeszły operację powiększania piersi, odczuwa ogromną poprawę własnego samopoczucia i znaczne zwiększenie samooceny. A to przekłada się nie tylko na szczęśliwsze życie, ale często również na każdy jego aspekt. Począwszy od kontaktów towarzyskich, poprzez relacje rodzinne, aż do pracy zawodowej. Pewna siebie kobieta chętniej podejmuje nowe wyzwania i rozwija się na każdej płaszczyźnie własnego życia.

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej