Strona główna » Likwidacja i wypełnianie zmarszczek – zrób sobie prezent na Nowy Rok!

Likwidacja i wypełnianie zmarszczek – zrób sobie prezent na Nowy Rok!

przez Redakcja
likwidacja i wypełnienie zmarszczek

Zmarszczki mogą być dla Ciebie oznaką mądrości, która przychodzi z wiekiem, ale mogą też stać się niechcianym „dodatkiem” na twarzy. Jeśli tworzące się bruzdy na skórze odbierasz bardzo negatywnie, wybierz się do salonu i zafunduj sobie noworoczny prezent, który poprawi Twój wygląd i samopoczucie na długo!

Kiedy warto rozważyć wypełnianie zmarszczek?

Nie musisz czekać aż cała Twoja twarz pokryje się głębokimi zmarszczkami, ponieważ o wypełnianiu bruzd można pomyśleć gdy tylko się pojawią. Do pierwszych ubytków skórnych zalicza się zmarszczki wokół oczu, na czole, w kącikach ust, na nosie, brodzie, dekolcie i szyi. Mimo że nie wszystkie zmarszczki szpecą nasz wygląd, ich likwidacja sprawi, że będziemy prezentować się z młodszą i gładszą skórą.

Dlaczego powstają zmarszczki?

Linie na naszej twarzy są elementem starzenia się skóry. Zmarszczki mimiczne, które są odzwierciedleniem naszej emocjonalności z wiekiem zostawiają na naszej twarzy coraz liczniejsze ślady. Upływający czas sprawia również, że skóra staje się coraz mniej elastyczna i nawilżona. Dodatkowo osłabione włókna kolagenowe i elastynowe wpływają na zmianę struktury skóry, która traci swoją objętość i wówczas tworzą się na niej bruzdy.

Jak działa likwidacja i wypełnianie zmarszczek?

Działania przeciwzmarszczkowe mogą przybierać różną formę. Ze względu na indywidualne przyczyny powstawania ubytków skóry, leczenie musi być każdorazowo dopasowane do pacjenta. Przed zabiegiem wymaga jest konsultacja lekarska, która pomoże dobrać najskuteczniejszą metodę wypełniania i likwidacji zmarszczek. Skutkiem zabiegów ma być zahamowanie procesów mikrostarzenia poprzez kontrolowane osłabienie mięśni twarzy, wygładzenie istniejących już zmarszczek oraz aktywizacja czynników, które wpływają na jędrność i gęstość skóry.

Na święta? Nowy wygląd!

Czas Świąt Bożego Narodzenia oraz końca i początku roku skłania nas do przemyśleń, refleksji i rozliczania się z sobą. Jeśli nie jesteś zadowolona ze swojego wyglądu zrób sobie prezent i wybierz się na zabieg likwidacji zmarszczek! Taka mała-duża zmiana na pewno pozwoli Ci wejść w Nowy Rok z większą pewnością siebie, dodatkową energią i nowymi pomysłami. A może zostaniesz Świętym Mikołajem dla samej siebie i sprezentujesz sobie zupełnie odmieniony wygląd już na święta?

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej