Strona główna » Versum – nowoczesny system rezerwacji online dla Twojego salonu

Versum – nowoczesny system rezerwacji online dla Twojego salonu

przez Redakcja

Obsługa klienta okazuje się w aktualnych czasach przechodzić specyficzną metamorfozę, w przebiegu której główny nacisk zaczyna odnosić się do jakości oferowanych usług oraz budowania pozytywnych relacji międzyludzkich. W oparciu o nowoczesne technologie możliwa staje się analiza oraz weryfikacja potrzeb konkretnego klienta, indywidualizacja jego preferencji oraz zoptymalizowanie obsługi według zebranych informacji. Propozycję dedykowaną szeroko rozumianym salonom usługowym stanowi system Versum – nowoczesny i udoskonalony sposób na personalizację każdego z odwiedzających klientów.

Zastosowanie wspomnianego programu odnosi się głównie do obsługi recepcyjnej i rejestracyjnej – pracownicy odpowiedzialni za zapisywanie klientów na wyznaczone zabiegi, wizyty konsultacyjne oraz spotkania specjalistyczne dostają narzędzie, które nie tylko znacznie ułatwia im pracę ale także pozwala wygodnie sprawdzać ich wydajność i przeglądać raporty. System pozwala na określanie różnych poziomów dostępu – tak by Twoi pracownicy mieli dostęp tylko do tych danych, które są im naprawdę potrzebne.

Osoba zarządzająca salonem ma wygodny dostęp do całości danych dzięki czemu może sprawnie podejmować wszystkie decyzje managerskie. Niezaprzeczalnym wydaje się fakt zwiększonej wygody i sprawności wykonywania tych obowiązków, dzięki wdrożeniu systemu informatycznego, uwzględniającego magazynowanie wszelkich niezbędnych danych klientów. System ten działa online i jest dostępny z przeglądarki internetowej z dowolnego miejsca na świecie. Manager może czuwać nad pracą salonu będąc w miejscu oddalonym od niego o setki kilometrów.

System rezerwacji Versum ma na celu przechowywanie informacji dotyczących każdej odwiedzającej salon osoby – dotychczas odbytych konsultacji, przebytych zabiegów, preferencji dotyczących terminów wizyt i wielu innych danych, ułatwiających współpracę z klientem. Dzięki takim danym pracownicy salonu są w stanie przygotować dla swoich klientów oferty spersonalizowane specjalnie dla nich, odpowiadające ich preferencjom i potrzebom.

Udogodnienia dla klientów

Warto zaznaczyć kolejną możliwość, stwarzaną przez system Versum – rozbudowane zaplecze informatyczne umożliwia klientom samodzielne zapisywanie się do wybranego specjalisty. Wystarczy dostęp do internetu, żeby umówić wizytę w preferowanym terminie dzięki rejestracji online. Tak wygodne rozwiązanie jest chwalone przez klientów, którzy chętnie z niego korzystają. Dzięki Internetowi wizytę u swojego ulubionego fryzjera można umówić w wolnej chwili – która często zdarza się w takim momencie kiedy salon już nie pracuje. Jeżeli Twoi klienci lubią rezerwować wizyty o północy – daj im taką możliwość.

Istotną właściwością omawianego systemu jest również usługa przypomnienia drogą sms lub e-mail o zbliżającej się wizycie – klient nie musi więc obawiać się, że zapomni terminu zaplanowanego spotkania, gdyż nowoczesny system Versum zapewnia informację 24 godziny przed ustaloną datą. Dzięki tej funkcjonalności ilość porzuconych wizyt i marnujących się terminów spada do minimum – tym samym Twoi specjaliści optymalnie wykorzystują swój czas na pracę, nie tracąc go na przerwy w oczekiwaniu na kolejnego klienta.

Versum – wirtualny pracownik

Prezentowany system zapewnia kompleksową i ciągłą obsługę, cechując się wysokim stopniem niezawodności, skuteczności i sprawności. System działa online 24 godziny na dobę.
Osoby pracujące w salonie zostają zwolnione z obowiązku ciągłego odbierania telefonów i zapisywania wizyt – dzięki temu mogą w pełni skupić się na kliencie obecnym w lokalu, oferując mu całą swoją uwagę oraz zainteresowanie. Oczywistym jest fakt, że dzięki temu klient czuje się otoczony profesjonalną opieką, co znacząco wpływa na jego satysfakcję z odbytej wizyty.

Warto podkreślić, że system Versum staje się coraz bardziej popularnym, ciesząc się rosnącym zainteresowaniem wśród właścicieli salonów usługowych. Obecnie jest wdrożony już w kilkuset salonach i korzysta z niego aż 150 000 klientów salonów i ta liczba wciąż rośnie. Podobny trend okazuje się odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów, pragnących sprawnej i efektywnej obsługi, dostosowanej do ich preferencji.

Wypróbuj VERSUM za darmo

Masz pytania? Chciałbyś sprawdzić czy Versum przyda się w Twoim salonie? Nic prostszego. Załóż darmowe konto i poznaj pełną gamę możliwości jakie da Ci system Versum.

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej