Strona główna » Manicure japoński – nowa twarz kosmetologii

Manicure japoński – nowa twarz kosmetologii

przez Redakcja
manicure japoński

Biorąc pod uwagę to, jak dynamicznie rozwija się kosmetologia, nie sposób nie docenić stale rosnącego zakresu zabiegów oferowanych przez gabinety kosmetyczne. Jednym z zabiegów, który przeżywa swoją drugą młodość, jest manicure japoński, który wbrew pozorom nie jest czymś, co powstało stosunkowo niedawno! Korzenie tego zabiegu sięgają aż… 400 lat wstecz! Dziś opowiemy wam o tym zabiegu i dlaczego warto się jemu poddać.

Czym jest manicure japoński?

Jak już wspomnieliśmy, manicure japoński stosowany był już – uwaga – 400 lat temu (!) w kraju kwitnącej wiśni. To kapitalny sposób na poprawienie kondycji oraz wyglądu paznokcia w sposób maksymalnie naturalny. Jego wykonywanie opiera się na wcieraniu w płytkę paznokcia specjalnej pasty, w której skład wchodzi keratyna, witamina A i E, pyłek pszczeli oraz krzemionka z Morza Japońskiego. Wszystkie te składniki mają charakter odżywczy oraz regenerujący! Sam manicure japoński to stosunkowo prosty zabieg, niewymagający żadnego przygotowania ze strony osoby poddającej się temu manicure! Być może dlatego zdobywa on tak liczne grono fanów?

Manicure japoński — dla kogo?

Manicure japoński będzie wręcz idealnym pomysłem dla osób, które zmagają się z problemem paznokci łamliwych, kruchych czy nawet rozdwojonych! Taka regeneracja pozwala na naturalne odżywienie i poprawienie kondycji płytki paznokcia. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, a jeżeli zależy nam na utrzymaniu takich rezultatów, warto poddawać się temu zabiegowi regularnie! Już nigdy nie będziecie martwić się o wygląd i zdrowie waszych paznokci, a to wszystko dzięki tak prostemu zabiegowi!

Przebieg manicure japońskiego

Jak jednak wygląda ten zabieg w praktyce? Jego pierwszą fazą jest właściwe przygotowanie paznokci poprzez odsunięcie skórek, nadanie kształtu płytce paznokcia wraz z jej oczyszczeniem. Dzięki temu paznokcie będą bardziej chłonne na podawane składniki! Następnym krokiem jest nałożenie i wmasowanie pasty składającej się z krzemionki z Morza Japońskiego, witaminy A i E, oraz pyłku pszczelego. To dzięki nim płytka staje się wzmocniona i znacząco odżywiona! Po wykonaniu tych czynności możliwe jest wtarcie specjalnego pudru, który utrwali uzyskany efekt i nabłyszczy paznokcie. Sami więc widzicie, że manicure japoński jest nie tylko w pełni naturalny, ale może też dać zjawiskowe efekty! Warto spróbować tego zabiegu przynajmniej raz — gwarantujemy to, że zakochacie się w tym, jak wyglądać będą wasze nowe, odżywione paznokcie!

Manicure japoński wykonasz w http://www.hevena.pl/

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej