Strona główna » Pytania do drugiej połówki – jakie warto zadać?

Pytania do drugiej połówki – jakie warto zadać?

przez Redakcja
Pytania do drugiej połówki

Gdy znajomi organizują dla nas randkę w ciemno – mamy dwa wyjścia. Możemy ponieść się fantazji i spróbować nowego doświadczenia lub odrzucić propozycję, nastawiając się tym samym na wyłącznie samodzielne poszukiwania sympatii. Jeśli jednak zdecydujemy się podjąć ryzyko, powinniśmy zaopatrzyć się w szereg tematów i pytań, które pozwolą przełamać pierwsze lody i na kolejnych etapach spotkań – jeśli do nich dojdzie – rozwinąć znajomość i wprowadzić ją na coraz ciekawsze tory. Jak tego dokonać?

Jak pytać, stopniowo odsłaniając swoje “JA”?

Pytania do drugiej połówki, zarówno tej potencjalnej jak i od niedawna oficjalnej, formułować powinniśmy z największą dbałością o szczegóły. Trzeba również rozgraniczyć, które pytania nadają się na tzw. “pierwszy ogień”, a które lepiej pozostawić na przyszłość, choćby dlatego, że na samym początku wydawałyby się zbyt intymne. Na pierwsze spotkania najlepiej zainwestować w zestaw pytań w miarę neutralnych, czyli takich, na które każdy  jest w stanie odpowiedzieć bez zbędnych oporów. Zaliczymy do tej listy takie pytania jak:

  1. Ulubiony gatunek muzyczny?
  2. Jakie książki czytasz najczęściej?
  3. Uprawiasz jakiś sport?
  4. Lubisz gotować?
  5. Kto jest dla Ciebie wzorem?

Kto pyta – nie błądzi, także towarzysko

Najgorsze jest przełamanie lodów, gdy obie strony zmagają się z nieśmiałością. W takiej sytuacji przygotowany wcześniej, skrupulatny zestaw zabawnych pytań na rozluźnienie atmosfery, uratować może całą sytuację. Pomocne przydaje się sięganie do czasów dzieciństwa i beztroski. Zapytać można o ulubione postacie filmowe, serialowe, bajkowe, marzenia z dzieciństwa, wiarę w skuteczność magii, najgłupsze zabawy podczas szkolnych przerw.

Pytania na pobudzenie kreatywności, dobieranie propozycji na zasadzie przeciwieństw sprawia, że zawsze zaczynamy nieco bardziej pracować naszymi zwojami mózgowymi. A przecież wiele osób uważa, że to właśnie mózg jest najbardziej podniecającym narządem ludzkim. Zabawa w skojarzenia “to czy to?” dać może zaskakujące efekty i sprawi, że poczucie nieśmiałości i wycofania będzie stopniowo i konsekwentnie ustępowało.

Pytania o intymność i o seks

Wychodzenie od razu na samym początku z tego typu pytaniami może pozostawić po sobie mnóstwo niesmaku. Dobrze będzie z nimi poczekać do trzeciego, czwartego spotkania. Nie każda dziewczyna i nie każdy chłopak ma ochotę od razu na pierwszym spotkaniu opowiadać o swoich byłych, ulubionych pozycjach w łóżku lub czy się masturbuje i ile razy w ciągu dnia. Pytać możemy, oczywiście, ale najlepiej pod warunkiem, gdy dostaniemy na to jasne przyzwolenie.

Kreatywne pytania towarzyskie – pokaż się od najlepszej strony!

Bogaty zestaw pytań, które wykorzystać możecie w trakcie randek czeka na Was na stronie https://kobiecystyl.pl/pytania-do-dziewczyny-i-chlopaka-400-najciekawszych-pytan/

Jest ich tak wiele, że z pewnością wystarczą na co najmniej kilka spotkań. Pobudzają fantazję i pozwalają kreatywnie się zaprezentować od najlepszej strony. Przydadzą się zarówno chłopcom jak i dziewczynom. Już niedługo pora wiosennych filtrów. Warto więc dobrze się do nich przygotować!

Materiał zewnętrzny

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej