Strona główna » Rzęsy na pasku – idealne dopełnienie karnawałowej stylizacji

Rzęsy na pasku – idealne dopełnienie karnawałowej stylizacji

przez Redakcja
Rzęsy na pasku

Jeśli planujesz karnawałową zabawę, to dobrze wiesz, że nieodzownie wiąże się ona z wyjątkową stylizacją. A jeśli o niej mowa, to nie chodzi jedynie o strój. To także makijaż oraz dodatki, które stanowią o jej wyjątkowości. Wybrałaś dla siebie wymarzoną sukienkę, lecz nie wiesz, co do niej dobrać? Podpowiadamy!

Rzęsy na pasku – ogólna charakterystyka

Jednym z elementów współczesnego make-upu są rzęsy. Mimo że stanowią jego niewielką część, to potrafią zdziałać naprawdę wiele. W zależności na jaką objętość się zdecydujemy, taki efekt końcowy uzyskamy. Za tropem poszła marka Posh Lashes, która stworzyła różne modele rzęs na pasku. Mając na uwadze rozmaite upodobania swych klientek, do oferty trafiły modele w trzech objętościach: małej, średniej i dużej (dla najodważniejszych kobiet, które nie boją się wyrazistych stylizacji) – https://www.poshlashes.com/pl,rzesy-na-pasku.html.

Wybierz idealną objętość

Do modeli o małej objętości należą rzęsy z serii Beautiful Liar, Chic Happens Good Look, Insomnia oraz Supernatural. Są to produkty dla kobiet, które nader wszystko cenią sobie naturalność, natomiast kolekcje o średniej i dużej objętości skierowane są dla klientek, które lubią intensywniejszy look. Jeśli chodzi o karnawałową stylizację, to właśnie ta ostatnia grupa produktów sprawdzi się najlepiej (w ofercie znajduje się 5 modeli: Bad Behaviour, Badass Look, Loud & Proud, Rockstar, Save the Queen oraz Silly Lily. Każda klientka decydująca się na rzęsy na pasku od Posh Lashes może być pewna:

  • niezwykle łatwej aplikacji,
  • możliwości wielokrotnego użytku,
  • bardzo wysokiej jakości (wytrzymałe i pięknie wyglądające włókna poliestrowe),
  • czarny, komfortowy pasek z bawełnianych nici,
  • 100% bezpieczeństwa dla zdrowia.

Chcesz wyróżnić się z tłumu, zrób to z rzęsami Posh Lashes! Dzięki nim Twoja karnawałowa stylizacja nabierze niepowtarzalnego blasku i dopełni Twój wieczorowy look.

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej