Strona główna » Seyo® TDA – pierwszy na świecie opatentowany system leczenia

Seyo® TDA – pierwszy na świecie opatentowany system leczenia

przez Redakcja

Podstawą dla zdrowej i pięknej skóry są zdrowe i żywe komórki skóry. Tyle mówi teoria. Dotychczas jedynie inwazyjne formy terapii pozwalały na dotarcie do głębiej położonych warstw skóry. Aby przeniknąć w głąb skóry właściwej, nie można obejść się bez bolesnego i pełnego ryzyka zastosowania skalpela i igieł. Efekt ogranicza się do bezpośredniego działania na najwyższe warstwy skóry.

Ale teraz jest Seyo® TDA – pierwszy na świecie opatentowany system leczenia, w którym wartościowe składniki, takie jak kwas hialuronowy lub fitofarmaceutyki, wzbogacane wysoko stężonym tlenem, sterowane komputerowo – mogą być transportowane bez bólu pod skórę. TDA oznacza “TransDermalna”. Do tego nowatorskiego systemu transportującego włączono substancje czynne i substancje aktywne, które dopiero umożliwiają przenikanie przez skórę. Podczas aplikacji wytwarzana jest równomierna, ukierunkowana wiązka ze zdefiniowanych mikrojednostek i z prędkością ponaddźwiękową, taktowaną do wysokich częstotliwości ultradźwiękowych, nanoszona jest na górne warstwy skóry.

Terapia jest całkowicie bezdotykowa i wytwarza jedynie punktowy ucisk na powierzchni skóry, jak podczas masażu. Dermatolog lub odpowiednio przeszkolona kosmetyczka prowadzą głowicę aplikatora Seyo® w odpowiednio zdefiniowanym odstępie ponad leczonymi partiami skóry. Pod skórą powstają, więc “magazyny” substancji czynnych stosunkowo dużej wielkości, lecz równomiernie rozłożone, które zapewniają długotrwałe zaopatrzenie głębokich warstw skóry. To, co brzmi tak prosto jest rezultatem intensywnych prac badawczych i rozwojowych i aktualnie jedyną regeneracyjną, nieinwazyjną formą terapii, która daje skórze maksymalne głębokie nawilżenie. Wynikiem jest widoczne i odczuwalne polepszenie wyglądu i stanu skóry. SEYO® TDA jest również idealne w przypadku problemów skórnych, nadaje się znakomicie dla skóry uszkodzonej lub szczególnie wrażliwej i zapobiega oraz w sposób trwały naprawia proces tworzenia zmarszczek. Seyo® to milowy krok w kierunku doskonałości estetyczno-dermatologicznej z optymalną regeneracją komórek.

System terapii

System SEYO®-TDA obsługiwany jest intuicyjnie i dopasowuje się przy pomocy sterowania procesorem do każdego typu leczenia. Terapia różni się w zależności od typu skóry i od wieku leczonej osoby.

System SEYO®-TDA wytwarza z otaczającego powietrza wysokoskoncentrowany i wyjątkowo czysty tlen w dowolnej ilości, który używany jest, jako gaz wtłaczający dla substancji nośnych i stanowi istotny element terapii. Podczas stosowania system za pomocą ekranu dotykowego informuje o czasie nanoszenia i intensywności terapii dla konkretnej partii skóry. Urządzenie oblicza i określa dokładny stosunek mieszanki tlenu i substancji nośnych oraz steruje precyzyjnymi wskaźnikami ciśnienia oraz szybkością aplikacji. W zależności od użytej formuły preparatu transportującego kropelki uwalniają się we wzorcach częstotliwości przy absolutnie stałej wielkości, umożliwiając optymalne przenikanie do głęboko położonych warstw skóry. Odstęp aplikacji jest ściśle ustalony. Specjalne rozdrabniarki barierowe otwierają podczas zabiegu zrogowaciały naskórek i przenikają przez niego całkowicie bezboleśnie. Po dotarciu do niższych warstw skóry, aktywuje się endogenna reakcja redoks, a miejscowe niedotlenienia są skutecznie zwalczane.

System terapii TDA firmy SEYO® to jedyne w swoim rodzaju połączenie techniki medycznej i wartościowych leczniczych substancji aktywnych i czynnych opracowanych w celu rozpuszczenia substancji nośnych. Dopiero dzięki optymalnemu dopasowaniu precyzyjnych warunków fizycznych i innowacyjnych potencjałów galenicznych udało nam się osiągnąć efekty terapii, które wielokrotnie wykraczają poza zwyczajowe terapie kosmetyczne, co zostało potwierdzone naukowo. Szczegółowo mówiąc kompletny system SEYO® TDA składa się ze sterowanej komputerowo jednostki centralnej, aplikatora oraz z różnych preparatów SEYO® TDA.

Substancje nośne nanoszone są na skórę przy pomocy poręcznego aplikatora z prędkością ponaddźwiękową. Wysokie ciśnienie cząstkowe tlenu dba o żądany poziom stymulacji skóry podczas terapii oraz o głębokie przenikanie substancji czynnych i aktywnych do tkanki podskórnej.

Substancje transportujące wzbogacone o opatentowane substancje czynne i aktywne stanowią podstawę rozwoju: otwierają naskórek i umożliwiają przenikanie przez warstwy skórne oraz wzbogacanie magazynów substancji aktywnych w głębszych warstwach skóry.

Efekt zabiegu

Jeżeli chcesz mieć w swoim gabinecie zabiegi SEYO® TDA już dzisiaj umów się na bezpłatną prezentację w twoim salonie.

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej