Strona główna » Shellac i Love Me – najlepsze lakiery hybrydowe

Shellac i Love Me – najlepsze lakiery hybrydowe

przez Redakcja

Właściciele salonów kosmetycznych oraz kosmetyczki pracujące na własny rachunek bardzo często zastanawiają się, jakie lakiery hybrydowe kupić, by ich klientki były zadowolone. W przypadku manicure’u hybrydowego jakość zastosowanych lakierów ma równie duże znaczenie jak umiejętności osoby, która go wykonuje.

Główną zaletą hybrydy jest trwałość i olśniewający blask kolorów. To właśnie te dwie cechy zachęcają klientki do skorzystania tego konkretnego zabiegu. Jednak lakier lakierowi nie jest równy o czym każdy z nas niejednokrotnie miał się okazję przekonać.

Najlepszy lakier hybrydowy na rynku

Shellac i Love Me to dwa najlepsze rodzaje lakierów hybrydowych, które obecnie można kupić na naszym rynku. Obydwie marki wyróżniają się szeroką gamą kolorów oraz wyjątkową trwałością. Lakiery doskonale przylegają do płytki paznokcia, dzięki czemu nie odpryskują ani nie pękają. Pozwalają zachować nienaganny manicure nawet na kilka tygodni. Prędzej zauważymy na paznokciach odrost niż jakikolwiek uszczerbek lakieru.

Lakier Shellac i LoveMe

Shellac i Love Me to innowacyjne lakiery hybrydowe z oferty Ekert Nails. Są wykonane ze składników najwyższej jakości. Innowacyjna formuła lakierów pozwala na nałożenie ich na płytkę bez wcześniejszego jej matowienia, dzięki czemu nie dochodzi do naruszenia paznokcia, jak ma to miejsce w przypadku innych lakierów hybrydowych. Ponadto lakiery hybrydowe z oferty Ekert Nails nie powodują uczuleń, dzięki czemu można je bez najmniejszych obaw zaproponować każdej klientce. Kolejną zaletą lakierów jest łatwość ściągania. Nie jest wymagane ściąganie lakierów poprzez spiłowywanie ich za pomocą pilnika, co bardzo często doprowadza do zniszczenia płytki. Te lakiery można po prostu rozpuścić.

Lakiery Shellac wyprodukowano na bazie formuły 7free, dzięki czemu są pozbawione substancji o szkodliwym działaniu, jak np. toluen, kamfora, formaldehyd, ftalanty, żywica formaldehydowa, ksylen, keton metyloetylowy. A lakiery Love Me dodatkowo gwarantują uzyskanie perfekcyjnego krycia, dzięki posiadaniu dużej ilości dobrych barwników. Shellac i Love Me to obecnie najlepsze lakiery do użytku profesjonalnego.

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej