Strona główna » Urządzenia do paznokci w hurtowni kosmetycznej La Diosa

Urządzenia do paznokci w hurtowni kosmetycznej La Diosa

przez Redakcja
Urządzenia do paznokci

Hurtownia kosmetyczna La Diosa

to prawdziwa skarbnica urządzeń niezbędnych, przy wykonywaniu manicure i pedicure, zarówno na potrzeby domowe, jak i dla profesjonalnych salonów kosmetycznych. W kategorii urządzenia znajdziecie Frezarki, Lampy UV/LED, pochłaniacze pyłu i pozostałe urządzenia, takie jak parafiniarki, czy żarówki UV. Wszystkie dostępne urządzenia są proste w obsłudze i bez nich wykonanie manicure hybrydowego nie byłoby w ogóle możliwe.

Lampy UV/LED

utwardzają lakiery hybrydowe. Bez nich, wykonanie manicure hybrydowego, nie byłoby możliwe. Wszystkie lampy posiadają sensor ruchu. To duży plus, ponieważ wykonując manicure samodzielnie, można łatwo uszkodzić stylizację, szukając włącznika. Lampy są dostępne w różnych kształtach i kolorach, więc idealnie dopasują się do wystroju każdego wnętrza.

Frezarki do paznokci

nie są niezbędne przy wykonywaniu hybrydy, ale każdy kto je posiada, zgodzi się, że przygotowywanie płytki paznokcia pod stylizację, czy usuwanie lakieru jest dużo łatwiejsze i przyjemniejsze, przy użyciu frezarki. Dzięki nim możemy wykonać nieskazitelny manicure i pedicure hybrydowy bez obaw o zabrudzenie skórek. Dostępne frezarki mają różną moc, którą dopasujecie do Waszych potrzeb.

Pochłaniacze pyłu

to urządzenia, których nie może zabraknąć w żadnym salonie kosmetycznym. Zazwyczaj umieszczane jest w blacie, na którym wykonywany jest manicure, tak by dokładnie zbierało pył, który w innym przypadku, osiadałby się w pomieszczeniu, a co gorsza- na klientce. Najbardziej wydajne będą pochłaniacze pyłu z potrójnym wentylatorem, o mocy 40W, które pochłaniają aż 99% pyłów.

Parafiniarki

to urządzenia używane do roztapiania parafiny. Zabieg pielęgnacyjny, podczas którego stosuje się parafinę, działa silnie nawilżająco i regenerująco na skórę. Parafinę rozpuszcza się w urządzeniu, o mocy 400W, i podgrzewa do temperatury 55-60 stopni Celsjusza. Kiedy płyn osiągnie zamierzoną temperaturę, urządzenie samo się wyłącza. Jeśli obawiacie się poparzenie, w zestawie znajdziecie specjalną kratkę zabezpieczającą.

W podkategorii Pozostałe Urządzenia znajdziecie także Sterylizator Ultradźwiękowy. Urządzenie stosowane głównie do dezynfekcji narzędzi dostępnych w salonach kosmetycznych. Po umieszczeniu narzędzi, urządzenie wprawia płyn w wibrację, dzięki czemu dociera on w trudno dostępna miejsca i usuwa wszystkie zabezpieczenia. Sterylizator działa bezdotykowo i nie naraża umieszczanych w nim przedmiotów na uszkodzenie. Równie dobrze sprawdzi się w salonie, do mycia i dezynfekcji pędzli do makijażu, cążków, nożyczek, ale także jako przydatne urządzenie domowe- do czyszczenia biżuterii, sztućców, okularów, czy szczotek.

Hurtownia kosmetyczna La Diosa oferuje urządzenia kosmetyczne w różnych wersjach kolorystycznych i o różnej mocy, tak by każdy mógł dobrać urządzenie dopasowane do swoich potrzeb. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług oraz obserwowanie naszych najnowszych ofert promocyjnych. Nasza siedziba znajduje się pod adresem Do Dysa 20A, 20-149 Lublin.

Artykuł Partnera

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej