Strona główna » Walka ze zmarszczkami: jak serum przeciwzmarszczkowe może odmłodzić Twoją skórę?

Walka ze zmarszczkami: jak serum przeciwzmarszczkowe może odmłodzić Twoją skórę?

przez Redakcja
Serum przeciwzmarszczkowe Age Proteom™

Choć starzenie się skóry jest procesem, którego nie da się całkowicie zatrzymać, walka ze zmarszczkami może być bardziej skuteczna niż myślisz. Potrzebujesz do tego jedynie dobrych narzędzi – najlepiej opartych na badaniach naukowych i najnowszych technologiach. Poznaj serum przeciwzmarszczkowe Age Proteom™ i przekonaj się, że skóra może starzeć się dwa razy wolniej.

Dlaczego skóra się starzeje? Kluczowa rola proteomu

Rewolucyjne odkrycie profesora Miroslava Radmana – badacza i genetyka, to ogromny krok w kierunku zmiany myślenia o starzeniu się skóry. Mowa o proteomie, czyli białkach, które stanowią aż 20% masy dorosłego człowieka. Odgrywa on kluczową rolę w prawidłowym funkcjonowaniu i zachowaniu komórek skóry w świetnej kondycji przez długi czas. Co to oznacza?

 • Elastyna lub kolagen – stanowiąc rusztowanie skóry, odpowiadają za jej gęstość i elastyczność.
 • Wiele enzymów białkowych odpowiada za naprawę DNA.
 • Hormony i koneksyny pośredniczą w komunikacji międzykomórkowej.
 • Akwaporyny transportując wodę przez naskórek, odpowiadają za jego nawodnienie.

Dlaczego odkrycie profesora Radmana nazywane jest rewolucyjnym? Według niego to właśnie uszkodzenia proteomu są główną przyczyną starzenia się skóry!

Jak odmładza Twoją skórę serum Age Proteom™?

Wykorzystanie naukowego odkrycia prof. Radmana, dotyczącego ochrony proteomu przez niezwykle wytrzymałe bakterie i połączenie go z doświadczeniem dermatologicznym marki Bioderma oraz kosmetyczną wiedzą Institut Esthederm, pozwoliło badaczom NAOS opracować jedną z najbardziej obiecujących technologii, chroniących proteom skóry. Właśnie na tej technologii oparta została receptura serum Age Proteom™ – kosmetyku, dzięki któremu skutecznie spowolnisz starzenie się skóry.

Jak działa serum przecizwmarszczkowe Age Proteom™? Przede wszystkim chroni skórę przed procesami przyspieszającymi starzenie wynikającymi z działania:

 • promieniowania UV,
 • światła niebieskiego,
 • zanieczyszczeń.

Skuteczna ochrona skóry, którą zapewnia serum, jest możliwa dzięki:

 • mechanizmowi fizycznemu, który naśladuje działanie białek opiekuńczych, chroniąc struktury białek – to tak zwany efekt chaperonu,
 • mechanizmowi biologicznemu, który działa silnie antyoksydacyjnie – dzięki niemu ochrona jest lepsza niż w przypadku glutationu, kurkumy czy likopenu,
 • mechanizmowi biologicznemu, chroniącemu przed karbonylacją, czyli nieodwracalnym zjawiskiem związanym z niszczeniem struktury białek,
 • zawartej w składzie serum CELLULAR WATER PATENT – wodzie komórkowej, której właściwości odpowiadają wodzie zawartej w młodej skórze; jest ona bogata w mikroelementy i wzbogacona o karnozynę, dzięki czemu dodatkowo będzie stymulować Twoją skórę do odnowy.

Skuteczność serum Age Proteom™ potwierdzają badania. Przez 6 miesięcy testowała je grupa kobiet – na jednej połowie twarzy stosowały serum Age Proteom™ w połączeniu z neutralnym kremem, a na drugiej stronie tylko neutralny krem. Już po miesiącu stosowania uczestniczki badania zauważyły znaczącą poprawę w wyglądzie skóry twarzy:

 • ponad 83% z nich odnotowało, że skóra jest gładsza,
 • 87% kobiet stwierdziło, że skóra jest jędrniejsza i bardziej promienna,
 • 83% zauważyło, że drobne zmarszczki zostały wygładzone.

Serum przeciwzmarszczkowe Age Proteom™ – kluczowy etap pielęgnacji

Wprowadź do swojej codziennej pielęgnacji serum Age Proteom™ i zobacz realne zmiany w wyglądzie swojej skóry. Co powinnaś wiedzieć o serum przed pierwszą aplikacją?

 • Możesz je stosować niezależnie od typu cery. Skórę suchą, zaraz po nałożeniu serum dodatkowo nawilżaj kremem. Cerom tłustym, normalnym i mieszanym wystarczy samo serum.
 • Serum Age Proteom™ jest bardzo wydajne – jedno opakowanie powinno wystarczyć ci na 2 miesiące. Wynika to z precyzyjnego, automatycznego pobierania przez pipetę 5 kropel podczas odkręcania serum. Jest to ilość wystarczająca na jedną aplikację kosmetyku.
 • Konsystencja produktu to bardzo lekka emulsja o aksamitnym wykończeniu. Zapach serum jest niezwykle sensualny – jego bazą jest piżmo, a kolejne nuty to kwiaty, owoce cytrusowe i porzeczka.

Postaw na skuteczną pielęgnację, opartą na badaniach i najnowszych technologiach. Pozwól swojej skórze starzeć się wolniej – wypróbuj serum na zmarszczki Age Proteom™ i zobacz realne efekty.

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej