Strona główna » Wielofunkcyjne urządzenie kosmetyczne MULTI 300F

Wielofunkcyjne urządzenie kosmetyczne MULTI 300F

przez Redakcja

Niezwykłe, nowoczesne urządzenie kosmetyczne MULTI 300F łączy w sobie funkcjonalność oraz elegancję.

wielofunkcyjne urządzenie kosmetyczne M300 F

Nowoczesne urządzenie zawiera takie funkcje jak:

ultradźwięki – metoda terapeutyczna, której najważniejszą funkcją jest przekazanie tkankom energii mechanicznej. Wywołuje to w komórkach różnorodne zjawiska biologiczne oraz fizyczne na poziomie tkankowym i komórkowym. Zabieg z użyciem ultradźwięków ma na celu stymulowanie procesów regeneracyjnych w skórze. Głównie pobudzenie fibroblastów do produkcji kolagenu i innych ważnych włókien, będących rusztowaniem skóry. Przyspieszają także metabolizm i poprawiają napięcie skóry. Ultradźwięki dają rewelacyjne efekty w walce ze zmarszczkami oraz bliznami, nie tylko potrądzikowymi, ale także pooperacyjnymi (np. po cesarskim cięciu). Związane jest to z dużym wpływem ultradźwięków na tkankę łączną.

wtłaczanie substancji aktywnych – za pomocą ultradźwięków, ułatwiających przeskórny transport substancji czynnych,

peeling kawitacyjny – działa głównie na warstwę rogową naskórka. Pod wpływem fali ultradźwiękowej połączonej z płynem naniesionym na skórę, powstają pęcherzyki wypełnione powietrzem. Pękając, uderzają o naskórek odrywając martwe komórki tej warstwy. W ten sposób zostają usunięte także wszelkie zanieczyszczenia, nadmiar łoju czy resztki kosmetyków. Mechaniczne wibracje wytwarzane przez szpatułę stymulują miejscowe mikrokrążenie, przez co usprawniane są procesy metaboliczne. Efekt widoczny jest natychmiast. Skóra odzyskuje blask i jest gładka w dotyku.

sonoforezę – zabieg z użyciem szpatuły do kawitacji, służy wtłaczaniu substancji aktywnych, np. serum czy ampułki,

wielofunkcyjne urządzenie kosmetyczne - sonoforeza

mikrodermabrazję połączoną z masażem wibracyjnym – należy do zabiegów mechanicznego ścierania naskórka. Pozwala na powolne ścieranie powierzchni naskórka, mikrowarstwa po mikrowarstwie, aż do pożądanego poziomu, pod stałą kontrolą wizualną. Wykonuje się go przy pomocy specjalnych głowic diamentowych o różnej średnicy i gradacji uzależnionej od rodzaju cery. W porównaniu z innymi zabiegami takimi jak peelingi chemiczne (np. kwas TCA), dermabrazja (stosowana w usuwaniu tatuaży) czy resurfacing laserowy ( kontrolowane powstawanie ran, mające na celu odbudowę skóry, jest to zabieg silnie inwazyjny) mikrodermabrazja jest zabiegiem obarczonym znacznie mniejszymi powikłaniami, nie niesie ryzyka przebarwień ani blizn. Pożądane efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu- skóra staję się gładka w dotyku, odświeżona. Z kolejnymi zabiegami usuwane są przebarwienia, blizny, niwelowane są zmarszczki i rozstępy. Pomimo powierzchniowego oddziaływania mikrodermbrazji, zmiany histologiczne- czyli na poziome komórkowym- obserwowane w mikroskopie elektronowym dotyczą nie tylko naskórka ale również skóry właściwej. Naskórek ulega pogrubieniu, fibroblasty pobudzane zostają do produkcji kolagenu oraz elastyny. Dzięki temu metoda ta znalazła szerokie zastosowanie w zabiegach mających na celu odmładzanie skóry, korekcję zmarszczek i blizn, usuwanie przebarwień.

wapozon – co daje nam wapozon? Otwiera pory i dogłębnie je czyści. Zmiękcza skórę. Para wnika w pory czyszcząc zanieczyszczenia w postaci nagromadzonego tłuszczu, pozostałości po rożnego rodzaju kosmetykach. Zabiegi ozonem efektywnie niszczą bakterie, utrzymują skórę w zdrowej kondycji, nawilżają i wygładzają. Pomaga skórze wydzielać toksyny. Podwyższa cyrkulację krwi oraz przyspiesza metabolizm komórek. Odnawia naturalną kwasowość skóry i znacznie polepsza rezultaty masażu.

wielofunkcyjne urządzenie kosmetyczne - wapozon

ziołolecznictwo – możliwość zastosowania aromaterapii oraz wykorzystania leczniczej mocy ziół, dobranych odpowiednio do rodzaju skóry.

lampę lupę HIGH THE LED – 5 dioptrii, żarówki typu LED.
Lampa charakteryzuje się bardzo niskim poborem mocy oraz długowiecznością żarówek LED (około 4000h). Umożliwia oglądanie skóry w powiększeniu przy jednoczesnym doskonałym oświetleniu. Stosowana również przy zabiegach manicure i pedicure, makijażu permanentnym czy depilacji. Posiada dużą widoczność, szkło antyrefleksyjne i nie powoduje bólu oczu przy dłuższej pracy. Idealnie nadaje się do gabinetów kosmetycznych.

wielofunkcyjne urządzenie kosmetyczne - lampa lupa

Posiadanie takiego urządzenia we własnym gabinecie pozwoli nam wykonać profesjonalne zabiegi kosmetyczne. Elegancki wygląd poprawi prezencję gabinetu, doda mu renomy i wyróżni na tle innych gabinetów kosmetycznych. Dodatkową zaletą urządzenia MULTI-300 jest możliwość wyjmowania poszczególnych urządzeń do konkretnych zabiegów. W ten sposób mogą one pracować jako pojedyncze urządzenia.

wielofunkcyjne urządzenie kosmetyczne

Dystrybutor: ACTIV ul. Potokowa 47, 54-105 Wrocław

www.activeshop.pl

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej