Strona główna » Makijaż profesjonalny – Wrocław

Makijaż profesjonalny – Wrocław

przez Redakcja

Makijaż profesjonalny to sztuka, która odkrywa w twarzy to co piękne. Stara się wydobyć na światło dzienne jej niepowtarzalne i indywidualne cechy niezależnie od trendów w modzie. Różni się on od makijażu wykonanego samodzielnie wykorzystaniem odpowiednich technik popartych wiedzą na temat działania kosmetyków i kolorystyki.

Makijaż Wrocław

Makijaż powinien dać kobiecie pewność, że jej piękno zauważą również inni – nie tylko ona sama. Natomiast ewentualne wady i mankamenty postrzegane będą przez inne osoby jako indywidualne cechy urody. Make up powinien dawać kobiecie bezpieczeństwo i komfort, że wygląda pięknie w każdej sytuacji. Najważniejsza w makijażu jest perfekcja, aby pomimo zastosowania najróżniejszych kosmetyków twarz wyglądała naturalnie. Najważniejszy dla mnie jako wizażystki jest indywidualny styl osoby z którą pracuję. W swojej pracy staram się przede wszystkim podkreślić jej niepowtarzalne cechy.

Do końca kwietnia cena promocyjna

  • Makijaż: Dzienny, Ślubny, Wieczorowy, Sylwestrowy, Do sesji zdjęciowych.
  • Analiza kolorystyczna oraz dobór barw personalnych.
  • Analiza sylwetki oraz korekta wad figury.
  • Stylizacja-zakupy z klientem.
  • Indywidualne zajęcia z nauki makijażu.

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej