Strona główna » Wybielanie zębów paskami Crest – twój nowy uśmiech!

Wybielanie zębów paskami Crest – twój nowy uśmiech!

przez Redakcja
Paski wybielające Crest

Każdy marzy o białym, hollywoodzkim uśmiechu! Teraz taki uśmiech jest dosłownie na wyciągnięcie ręki, a wszystko dzięki efektywnie działającym paskom firmy Crest. To prawdziwa rewolucja na rynku wybielania. Paski te oferowane są w wielu wariantach produktowych, także dla osób z wrażliwymi zębami oraz dziąsłami. Dzięki tego rodzajowi wybielania na białe zęby pozwolić może sobie każdy – łatwo, szybko i na długo!

Czym są paski wybielające?

Paski wybielające to rodzaj stomatologicznego produktu wybielającego, który stosuje się do wybielania zębów. Są to cienkie, elastyczne paski, które są pokryte żelem wybielającym na bazie nadtlenku. Żel nakłada się na zęby i pozostawia na pewien czas, po czym się go usuwa.

Paski wybielające to produkt, dzięki któremu w dość szybki sposób można sprawić, iż nasz uśmiech będzie bielszy i bardziej zachwycający. Paski wybielające to nic innego jak elastyczne paski, które nakłada się na zęby. Produkt ten wykonany jest z rozciągliwego tworzywa, pokrytego cienką warstwą żelu wybielającego. Żel ten to najczęściej nadtlenek wodoru lub nadtlenek karbamidu. Te same substancje są stosowane w produktach służących wybielaniu zębów w gabinetach stomatologicznych. To prosty i stosunkowo tani sposób na rozjaśnienie zębów nawet o kilka tonów i uzyskanie uśmiechu, o jakim marzyliśmy!

Paski wybielające pomagają substancji aktywnej wniknąć w głąb zęba i rozpocząć tym samym proces jego wybielania. To także metoda w pełni bezpieczna, a więc mająca minimum skutków ubocznych oraz przeciwwskazań. To idealna, domowa metoda wybielania zębów, która pozwala rozjaśnić je o kilka tonów przy niskich nakładach finansowych.

Paski wybielające są zwykle wykonane z polietylenu, który jest rodzajem tworzywa sztucznego. Paski są pokryte żelem wybielającym na bazie nadtlenku. Po założeniu pasków na zęby, żel wchodzi w kontakt z zębami i zaczyna rozkładać przebarwienia.

Paski wybielające mogą być bezpieczne, jeśli są stosowane zgodnie z instrukcjami producenta. Należy jednak pamiętać, że niektóre składniki wybielające mogą powodować podrażnienia i inne problemy skórne.

Kto może stosować nakładki wybielające od marki Crest? Nakładki wybielające Crest są bezpieczne do stosowania przez osoby dorosłe. Dzieci poniżej 12 roku życia nie powinny używać nakładek.

Jak je stosować?

Wybielanie zębów paskami wybielającymi to oczywiście proces. By uzyskać wymagane rezultaty trzeba je regularnie stosować od 2 do 4 tygodni (wszystko zależy od tego jakie mamy zęby). Codzienne zakładanie pasków wybielających na zęby przez ten czas pozwoli cieszyć się nam pożądanymi rezultatami przez okres kolejnych kilku miesięcy. 

Stosowanie pasków jest proste i intuicyjne. Możesz je zakładać na zęby rano lub wieczorem, zależnie od tego, którą porę dnia preferujesz. Przed założeniem pasków i bezpośrednio po ich zdjęciu nie należy myć zębów. Dwa paski, które znajdują się w opakowaniu zakłada się na oba łuki zębowe – góra i dół – gdzie powinny znajdować się ok. 30 minut dziennie. Zależnie od tego jakie paski posiadamy, kuracja z ich użyciem trwa od 10 do kilkunastu dni.

Większość pasków wybielających należy pozostawić na 30 minut, choć są też takie, które trzeba pozostawić na krótszy lub dłuższy czas. Sprawdź w instrukcji użytkowania pasków wybielających konkretnej marki, jak długo należy je trzymać.

Jak często można stosować paski wybielające? Paski wybielające można stosować tak często, jak się chce, ale dla uzyskania najlepszych rezultatów zaleca się ich codzienne stosowanie przez dwa tygodnie.

Aby nałożyć paski wybielające na zęby, należy najpierw upewnić się, że zęby są czyste i suche. Jeśli nie są, paski nie będą się trzymać. Następnie odklej paski od ich podkładu i umieść je na zębach, pamiętając o tym, aby wyrównać je z linią dziąseł. Kiedy już znajdą się na swoim miejscu, delikatnie je dociśnij, aby upewnić się, że są przyklejone. Pozostaw paski na czas podany na opakowaniu, a następnie wyjmij je i umyj zęby jak zwykle.

Paski wybielające Crest

By osiągnąć trwałe i bezpieczne rezultaty, warto kupować atestowane i sprawdzone produkty wybielające. Aby zastosować paski wybielające, należy najpierw upewnić się, że zęby są czyste i suche. Następnie odklej pasek od jego podkładu i przyłóż go do zębów, pamiętając o wygładzeniu wszelkich pęcherzyków powietrza lub zagnieceń. Pozostaw pasek na zębach przez zalecany czas, a następnie usuń go i przepłucz usta wodą.

Paski wybielające Crest to gwarancja równomiernego wybielania, bezpieczeństwa, wysokiej skuteczności oraz widocznego efektu już po pierwszym użyciu. 

Paski wybielające to dobry sposób na wyraźnie bielsze zęby dla osób, które palą papierosy, piją dużo kawy, herbaty i słodkich napojów pozostawiających na zębach przebarwienia. 

Śnieżnobiałe zęby to zdecydowanie oznaka zdrowia i sukcesu! Piękny uśmiech to większa pewność siebie i zwiększenie poczucia własnej wartości. Można uzyskać tak wiele za tak niewiele! Wypróbuj paski wybielające Crest i przekonaj się sam o ich efektywnym działaniu, dzięki któremu zechcesz się uśmiechać zdecydowanie częściej!

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej