Strona główna » Endermologie

Endermologie

przez Redakcja

Większość kobiet ma genetycznie uwarunkowane skłonności do gromadzenia tkanki tłuszczowej. Najczęściej tłuszcz jest zlokalizowany na brzuchu, biodrach pośladkach i udach. Chcesz być szczupła w wybranych miejscach ciała? Skorzystaj z bezkonkurencyjnej metody dostępnej na rynku polskim – Endermologii?!

Są obszary, na których tkanka tłuszczowa utrzymuje się w naturalny sposób ? pomimo diety i aktywności fizycznej. Na przykład, przy typowo kobiecych kształtach często zdarza się, że górna część ciała znacznie zeszczuplała (biust, twarz, ramiona,), niestety często towarzyszy temu utrata jędrności skóry w tych miejscach. Dolna część ciała, czyli miejsca, w których tkanka tłuszczowa powinna być zredukowana (pośladki, uda), pozostają bez większych zmian. Można zauważyć pewną dysharmonię w budowie sylwetki, do czego przyczynia się również siedzący tryb życia, gdzie dolne grupy mięśni znajdują się w bezruchu i ulegają zniekształceniom pod ciężarem ciała.

Endermologie

Okazuje się więc, że aby odzyskać i utrzymać ładną figurę, potrzeba czegoś więcej niż tylko diety i aktywności fizycznej ? konieczna jest mechaniczna gimnastyka tkanki. Sprawdzonym i skutecznym sposobem takiego oddziaływania jest endermologia? – całkowicie naturalna, nieinwazyjna metoda modelowania sylwetki. Dwie niezależnie napędzane rolki w połączeniu z podciśnieniem rozmasowują tkankę skórną. W ten sposób nieaktywne komórki tłuszczowe poddane intensywnemu mechanicznemu oddziaływaniu zaczynają łatwiej uwalniać tłuszcz, stymulować fibroblasty uaktywniając produkcję kolagenu i elastyny, co z kolei wzmacnia, napita i tonizuje skórę. Tak w skrócie wygląda od wewnątrz proces modelowania sylwetki i likwidacja cellulitu. Już po kilku zabiegach skóra staje się elastyczniejsza i jędrniejsza, poprawia się metabolizm, dzięki czemu organizm zyskuje więcej witalności. Dzięki endermologii? można być szczuplejszą w dokładnie wybranych miejscach, opornych na działanie diety i gimnastyki, przy zachowaniu jędrności skóry i pięknej sylwetki.

Endermologie

ZABIEG ENDERMOLOGII? JEST BEZBOLESNY I PRZYJEMNY. Przed jego rozpoczęciem terapeuta pyta o zdrowie i tryb życia klientki, przeprowadza badanie palpacyjne skóry i określa cel zabiegu, wykorzystuje też fotografie obszarów ciała, aby porównać efekty po kolejnych zabiegach. Klient w trakcie zabiegu ma na sobie specjalny kostium, który zabezpiecza ciało i pomaga w przesuwaniu się rolek. Średnio jeden zabieg trwa około. Zazwyczaj przeprowadza się co najmniej dziesięć  sesji, choć zależy to od stopnia zaawansowania problemu.

  • CZAS TRWANIA:  35 minut
  • CENA:  pojedynczy zabieg  ok. 100 zł, seria 10 zabiegów ok. 1000 zł
  • CZĘSTOTLIWOŚĆ: seria 10 zabiegów, po dwa w tygodniu

OPRÓCZ WYSZCZUPLANIA ENDERMOLOGIA? jest najskuteczniejszą metodą zwalczania cellulitu we wszystkich stopniach zaawansowania. Ma również zastosowanie terapeutyczne, np. przy leczeniu blizn, zastojów żylnych, bólów mięśni i innych. Chętnie korzystają z niej sportowcy do rozgrzania i regeneracji tkanek po wysiłku.

Polmax

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej