Strona główna » Piękne usta

Piękne usta

przez Redakcja

Medycyna estetyczna to szereg nieinwazyjnych zabiegów, które mają na celu korektę estetycznych defektów ciała oraz zapobieganie i przeciwdziałanie skutkom starzenia. Drogie Panie, już niedługo Walentynki, święto zakochanych.

Czy nie jest to okazja żeby pokazać się swojemu facetowi z innej strony, zrobić coś pozytywnego dla swojego wyglądu? Medycyna i kosmetyka wymyśliła już wiele sposobów aby w krótkim czasie poprawić swój wygląd. Zadbajmy o siebie żeby im buzia opadła w tym dniu.

Co możemy poprawić?

 • Usta
 • Modelowanie oraz poprawa konturu ust
 • Podniesienie kącików ust, nadanie objętości ustom.
 • Nadanie objętości ustom, poprawa konturu ust.
 • Wygładzenie zmarszczek śmiechowych, podniesienie kącików ust.
 • Podniesienie kącików ust, nadanie objętości ustom, wygładzanie zmarszczek śmiechowych, fałda nosowo-wargowa.

Czym są wypełniacze?

Wypełniacze (pozyskiwane naturalnie lub syntetyczne) są wstrzykiwane w skórę, by wypełnić linie, poprawić kontur twarzy i ust, zachowując naturalny wygląd. Są wstrzykiwane w głębsze warstwy skóry, w obszarach zapadniętych, pomarszczonych, lub dotkniętych bliznami i wygładzają, “spulchniają” oraz ujędrniają twarz, nadając jej młodszy wygląd. W zależności od Twoich indywidualnych potrzeb, Twój lekarz może zalecić Ci użycie różnych typów wypełniaczy dla lepszego rezultatu. Najpopularniejsza substancja to kwas hialuronowy.

Czym dokładnie jest kwas hialuronowy?

Kwas hialuronowy jest naturalną substancją występującą w naszym organizmie, która pomaga w nawilżeniu oraz utrzymaniu objętości skóry. Postać obecna w naszym organizmie ulega szybkiemu wchłonięciu w ciągu 1-2 dni. W medycynie kwas hialuronowy jest używany w estetyce, reumatoidalnym zapaleniu stawów oraz chirurgii oka.

Czy zabieg będzie bolesny?

Dodatek środka znieczulającego do preparatu sprawia, że zabieg z jego użyciem jest wyjątkowo komfortowy dla pacjenta. Unikalna, gładka konsystencja żelu dodatkowo ułatwia podanie i zwiększa precyzję zabiegu.

Medycyna estetyczna

Czy od razu zauważę różnicę?

TAK, efekty estetyczne są widoczne tuż po zabiegu. Sama ocenisz rezultaty wypełniania jak tylko zabieg dobiegnie końca. Nikt inny nie musi o tym wiedzieć!

Czy będę musiała wziąć wolne w pracy?

Absolutnie NIE. Wypełnianie zmarszczek, możesz wykonać w trakcie przerwy na lunch. Tuż po zabiegu możesz powrócić do normalnych zajęć.

Czy są działania niepożądane?

Po zabiegu w miejscu wstrzyknięcia może pojawić się obrzęk lub siniak. Lekarz wykonujący zabieg z pewnością poradzi sobie z tym problemem. Pamiętaj że powyższe objawy szybko ustępują i można je łatwo zamaskować przy pomocy makijażu. Jednakże pamiętaj, by zgłosić się do lekarza prowadzącego, jeżeli któryś z powyższych objawów trwa dłużej niż tydzień, lub pojawiły się u Ciebie inne działania niepożądane. Wszystkie zabiegi wykonywane na skórze niosą ze sobą ryzyko infekcji.

Jak długo utrzymują się rezultaty?

To zależy od wielu czynników, takich jak:

 • wiek
 • miejsce podania preparatu
 • ilość podanego wypełniacza
 • stan i kondycja skóry
 • styl życia
 • stan ogólnego zdrowia pacjenta

Kiedy powinnam się zgłosić na kolejny zabieg?

Wielu pacjentów umawia się na “dostrzykiwanie” oraz kolejne iniekcje by zachować młody, naturalny wygląd. O kolejny zabieg zapytaj lekarza prowadzącego – on zaproponuje najbardziej odpowiedni termin.

BeautymeD – Warszawa

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej