Strona główna » Idealny pokrowiec na fotel kosmetyczny

Idealny pokrowiec na fotel kosmetyczny

przez Redakcja
pokrowiec na fotel

Jeśli jesteś kosmetyczką i prowadzisz swoją działalność gospodarczą, z pewnością zaopatrujesz się w różne elementy wyposażenia i przydatne w codziennej pracy akcesoria. Jednak kosmetyki, przyrządy kosmetyczne czy profesjonalna aparatura to nie jedyne rzeczy, o których powinnaś pomyśleć!

Jak wiadomo, w przypadku tego typu działalności, bardzo ważne jest utrzymanie higieny i nienagannej czystości w pomieszczeniu, w którym przyjmujesz swoje klientki, aby zapewnić im pełen komfort korzystania z Twoich usług. Wówczas panie będą zadowolone z reprezentowanej przez Ciebie jakości obsługi i profesjonalizmu, dzięki czemu prawdopodobieństwo, że wrócą do Ciebie na kolejny zabieg kosmetyczny, znacząco wzrośnie.

Bez względu na ofertę usług kosmetycznych, którą proponujesz swoim klientkom, powinnaś zadbać o profesjonalne przygotowanie do wykonywania swojej pracy. Nie od dziś wiadomo, że kosmetyczka utrzymuje bliski kontakt z ciałem pacjenta – wykonuje zabiegi mające na celu poprawę stanu skóry (przez masaże, oczyszczanie, nawilżanie, zabiegi liftingujące czy uszczelniające naczynka krwionośne) oraz upiększenie pacjentki czy pacjenta (regulacja i henna brwi, makijaż – w tym permanentny, trwałe przedłużanie rzęs, przedłużanie paznokci, nałożenie paznokci żelowych lub hybrydowych, piercing…). Aby zapewnić pełen komfort wykonywania każdego takiego zabiegu, w gabinecie kosmetycznym powinien znaleźć się idealny pokrowiec na fotel kosmetyczny.

Zaczynając od podstaw…

Pokrowiec na fotel kosmetyczny to nic innego, jak rodzaj praktycznego poszycia z gumką, które nadaje się do jednorazowego lub wielokrotnego użytku. Taki pokrowiec nakłada się na fotel kosmetyczny przed każdym zabiegiem na chwilę przed tym, jak usiądzie na nim klient. W przypadku wariantu przeznaczonego do jednokrotnego użytku, po zakończonej wizycie poszycie wystarczy zdjąć, zwinąć i wyrzucić. Nie ma chyba prostszego sposobu, aby zatroszczyć się o higienę tego miejsca pracy! Ponadto poszycie to bardzo estetyczne rozwiązanie, zwłaszcza jeśli wybierzesz wersję do prania – masz wówczas wiele wersji kolorystycznych do wyboru, gwarancję doskonałej jakość wykonania oraz możliwość wielokrotnej eksploatacji.

Czystość nade wszystko

Taki pokrowiec ułatwia utrzymanie czystości w gabinecie kosmetycznym. W końcu nawet przy wyjątkowych środkach ostrożności i największych chęciach ze strony kosmetyczki może zdarzyć się, że ubrudzi ona fotel różnymi pielęgnacyjnymi preparatami. Klient może z kolei przystąpić do zabiegu w brudnych butach albo ubraniu i uszkodzić materiał ochronny fotela w ten czy inny sposób. Założenie poszycia to stuprocentowa gwarancja higieny i bezpieczeństwa, a także dowód profesjonalizmu – fotel, na którym przyjmowane są klientki gabinetu kosmetycznego, bez dwóch zdań powinien lśnić czystością i swoim nienagannym wyglądem zachęcać do tego, aby na nim usiąść i oddać się w ręce kosmetyczki.

Foto: fotolia.com, 80040617 | Autor: Dmitry Vereshchagin

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej