Strona główna » Kosmetyki tlenowe Karin Herzog Szwajcaria

Kosmetyki tlenowe Karin Herzog Szwajcaria

przez Redakcja

KARIN HERZOG Szwajcaria jedyne kosmetyki z ustabilizowanym TLENEM w kremie, już w Polsce! Działają antybakteryjnie, odmładzająco, przeciwstarzeniowo. Stosowane i polecane przez lekarzy dermatologów i znane osoby jak: Sharon Stone, Kylie Minogue, Demi Moore, Ume Thurman, czy księżną Cambridge Kate Middleton.

Uważam produkty Karin Herzog za najlepsze produkty kosmetyczne, z jakimi kiedykolwiek miałem do czynienia w swojej 8 letniej karierze w branży SPA. Zabiegi opracowane przez Karin Herzog są takimi, o jakich pracując z innymi markami mogłem tylko marzyć. Z całą uczciwością zawodową muszę powiedzieć: mam zaszczyt pracować z marką Karin Herzog w Sanook Spa w Courthouse Hotel Kempinski.

Simon Dray, Director of SPA
Hotel Kempinski

Wywiad z córką Dr Paula Herzoga, który za swoje innowacje i patenty otrzymał doktorat honoris causa szwedzkiego Instytutu Nobla – Noelle Palmisano-Herzog, dyrektor generalny Karin Herzog Szwajcaria.

Ustabilizowany tlen w kremie, skuteczna innowacja w kosmetologii!

– Skąd zainteresowanie tlenem w kosmetologii?

Tlen to źródło życia i energii. Produkty Karin Herzog to naturalne źródło tlenu dla komórek skóry. Słabo natleniona skóra to kiepski materiał, gdyż nie jest w stanie wytwarzać wystarczającej ilości kolagenu, elastyny i melaniny. Produkty z ustabilizowanym tlenem w produktach Karin Herzog odtwarzają idealne środowisko, które normalizuje i stymuluje funkcje skóry.

– Jakie właściwości tlenu wykorzystuje się w kosmetykach?

Tlen kontroluje wytwarzanie sebum i wspomaga wytwarzanie kolagenu przez skórę, dzięki czemu nasze produkty zapewniają normalizację każdej skóry. Tlen wspomaga działanie takich substancji, jak witamina A i E, witamina H, glukoza, olejek różany, ekstrakt z rumianku, kakao i inne substancje wchodzące w skład produktów Karin Herzog. Tlen jest znakomitym nośnikiem wszystkich tych substancji i umożliwia ich wniknięcie w głąb skóry. Na przykład oddziaływanie tlenu w przypadku witaminy A, o której wiadomo, że wspomaga działanie kolagenu, polega na utlenieniu witaminy A do kwasu, co zwiększa jej efektywność.

– W jaki sposób tlen wspomaga nawilżanie i poprawia jędrność skóry?

Nawilżające oddziaływanie tlenu wynika z tego, że na każdą cząstkę tlenu wprowadzoną w głąb skóry przypadają dwie cząstki wody (H2O). Tlen wzmacnia pory skóry, dzięki czemu po jakimś czasie skóra wygląda jędrnie. Produkty z gamy Karin Herzog szczególnie skutecznie ujędrniają skórę, zwłaszcza skórę twarzy np. maska ESSENTIAL MASK zawierająca 2% tlenu, neutralną witaminę A i pierwiastki śladowe, stosowana dwa razy w tygodniu na twarz i szyję, ujędrnia skórę i poprawia kontur twarzy.

– Czym różnią się stosowane w branży kosmetycznej terminy “tlen”, “stabilizowany tlen”, “aktywny tlen” itp.?

W branży kosmetycznej stosuje się różne terminy, by uatrakcyjnić produkty ale tylko nasze produkty kosmetyczne zawierają TLEN ustabilizowany w kremie.

– Jakie produkty stosować ? zawierające tlen, ustabilizowany tlen, aktywny tlen i dlaczego właśnie produkty KH? Wielu producentów pisze na opakowaniu kremu: “krem dotleniający”, zawierający tlen.

Nasze produkty wyróżniają się wśród innych tym, że tlen jest stabilizowany, a następnie łączony z neutralną witaminą A. Nasze 2 innowacje:

  • Pierwszy etap innowacji

Dr Paul Herzog, który stworzył podstawowe formuły i założył firmę, zebrał bogate doświadczenia w zakresie funkcji tlenu w organizmie podczas swej pracy w szwedzkim Instytucie Nobla.

  • Drugi etap innowacji

Kolejnym osiągnięciem dr Paula Herzoga było wprowadzenie neutralnej witaminy A w głąb skóry, gdzie podlega utlenieniu do kwasu dzięki działaniu tlenu. Stało się to możliwe poprzez włączenie w skład kremu zarówno witaminy A, jak i tlenu. Obie substancje nie reagują ze sobą aż do momentu nałożenia na skórę, kiedy to rozpoczyna się ich faktyczne działanie. Dzięki harmonijnemu połączeniu obu patentów, dr Herzog stworzył formułę wiodącej linii kremów VITA-A-KOMBI

Karin Herzog Vita A Kombi

Produkt łączy w sobie wszystkie atuty zastosowania ustabilizowanego tlenu w połączeniu z neutralną witaminą A i E i innymi substancjami odżywczymi. Co więcej, tę gamę produktów, które mogą stanowić podstawę całej linii kosmetyków, można z łatwością połączyć z wszystkimi innymi produktami Karin Herzog, jak olejki i serum, w celu uzyskania maksimum korzyści. Produkty Karin Herzog oparte są na oryginalnych, objętych patentami, sprawdzonych formułach stosowanych i polecanych przez lekarzy dermatologów na całym świecie.

Wielu konkurentów próbowało skopiować ten efekt, ale bezskutecznie. Niezwykłe efekty kosmetyczne sprawiły, że formuła ta stała się podstawą zaawansowanej linii kosmetyków do pielęgnacji skóry.

Kremy Karin Herzog jako jedyne wprowadzają tlen w głąb skóry, a ich skuteczności dowiodły badania medyczne analizatorem pO2. Dysponujemy dokumentacją testów klinicznych, które dowiodły skuteczności produktów , a także nie jednym, ale dwoma światowymi patentami na wprowadzanie tlenu i witaminy A do komórek, co dowodzi autentyczności naszych kremów.

Nasze produkty dostarczają niezbędnych substancji potrzebnych skórze do uzupełnienia niedoborów i odtworzenia się ? różnica widoczna jest już po kilku dniach, a optymalnie w ciągu 28 dni.

– Dlaczego kremy KH stosuje się bez wmasowania w skórę?

Na powierzchni dłoni i stóp znajduje się trzy razy więcej porów skóry niż na pozostałych częściach ciała. Dzięki temu nasz krem z ustabilizowanym tlenem wnika w głąb skóry rąk i stóp trzy razy szybciej, co jest istotne, bo tam właśnie ma działać krem.

– Jak szybko wnika w skórę krem i jak długo trwa działanie tlenu?

Im większe zapotrzebowanie na tlen, tym szybciej wnika on w skórę. W przypadku skóry palacza lub bardziej dojrzałej i słabiej odżywionej skóry następuje szybka absorpcja kremu. Zastosowanie olejku Vita-A-Kombi Oil przed formułą dotleniającą spowalnia absorpcję kremu. Maksymalny czas absorpcji to 2 ? 3 minuty. Jeśli wnikanie kremu w skórę trwa dłużej, oznacza to, że użyto zbyt dużej ilości kremu. Należy stosować krem w ilości przypominającej ziarno groszku na skórę twarzy i nieco więcej na skórę szyi.

– Czy tlen zapewni skuteczność produktu bez wielu innych składników?

Takie produkty jak np. ?Oxygen Body 3%? działają skutecznie wyłącznie dzięki zawartości tlenu. Jeżeli wraz z tlenem w składzie znajdują się inne substancje, to dlatego, że dzięki obecności tlenu takie substancje się uaktywniają i wnikają w głąb skóry.

– Jak można określić produkty KH: czy to kosmetyki “niszowe”, “luksusowe”, “hipoalergiczne”, “ekologiczne”, kosmeceutyki?

Można nas określić jako kosmeceutyki i markę “niszową”.

Rozmawiał Mirosław Kłoczko
Wyłączny dystrybutor w Polsce Laboratorium Gardner Wrocław

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej