Strona główna » Masaż podciśnieniowy – Body Optymizer Gio-1006

Masaż podciśnieniowy – Body Optymizer Gio-1006

przez Redakcja

Najlepsze rezultaty w walce z cellulitem uzyskać można poprzez masaż podciśnieniowy, zjawisko takie wykorzystane zostało w urządzeniu BODY OPTYMIZER GIO ? 1006. Urządzenie wykorzystuje rolki naciągająco-ssące do kształtowania i pielęgnacji ciała oraz skóry twarzy.

To efektywna, nieinwazyjna metoda terapii próżniowej. Body Optymizer oferuje spektakularne rozwiązania do walki z miejscową otyłością oraz cellulitem. Jednocześnie modeluje ciało i zmniejsza jego objętość. Drenaż limfatyczny mobilizuje tkanki skóry i stymuluje mikrokrążenie, eliminuje płyny nagromadzone w obszarach poddanych zabiegowi.

Masaż endodermiczny - Body Optymizer Gio-1006

Metoda podciśnieniowa polega na wykonaniu masażu całego ciała, bądź jego segmentów specjalną głowicą dobraną w zależności od zabiegu. Klientka zakłada specjalny kostium dzięki czemu efekt zabiegu jest jeszcze lepszy. Dodatkowo na stroju można zaznaczyć markerem obszar na  korekcie którego szczególnie nam zależy. Masowana powierzchnia ciała jest zasysana przez podciśnienie wytwarzane w komorze. Do zabiegów wykorzystujemy podciśnienie ciągłe i pulsacyjne o różnych częstotliwościach i różnym natężeniu. Masaż podciśnieniowy pomaga efektywnie pozbyć się cellulitu – kosmetycznego, przewlekłego, niezapalnego defektu skórnego, zwanego również lipdystrofią. Polega ona na nieprawidłowym rozmieszczeniu tkanki tłuszczowej, występujące razem z obrzękowo-włóknistymi zmianami tkanki podskórnej. Może powstawać na wielu podłożach: hormonalnym, środowiskowym, emocjonalnym, oraz współtowarzyszyć innym chorobom. Cellulit może dotknąć zarówno osoby otyłe jak i szczupłe. Rozróżnia się dwa rodzaje cellulitu: wodny ? cyrkulacyjny oraz tłuszczowy. Zaletą metody podciśnienieniowej jest to że pomaga zwalczyć oba rodzaje tego defektu.

Masaż endodermiczny - Body Optymizer Gio-1006

Urządzenie BODY OPTYMIZER GIO – 1006 do masażu wyposażone jest w wymienne głowice zabiegowe do większych i mniejszych partii ciała.

Body Optymizer przeznaczony jest do wykonywania zabiegów:

  • wyszczuplających i redukujących cellulit. Głowica wyposażona jest w dwie ruchome rolki, kręcące się w przeciwnym kierunku, wytwarzane jest podciśnienie pulsacyjne, dzięki czemu fałd skórny jest łapny i rozmasowywany.
  • ujędrniających zwiotczałą skórę i mięśnie – rolki kręcą się w przeciwnych kierunkach, głowica wytwarza podciśnienie pulsacyjne
  • poprawiających kondycję fizyczną mięśni – rolki kręcą się w przeciwnym kierunku, głowica wytwarza podciśnienie pulsacyjne, zasysając fałd skóry. Daje to efekt masażu wibracyjnego, powodując równomierne rozprzestrzenianie się płynu międzytkankowego, wpływa uspokajająco na OUN, rozluźnia mięśnie, stymuluje głęboki partie skóry oraz mięśnie.
  • relaksacyjnych dla zmęczonych mięśni po wysiłku fizycznym. Głowica wytwarza podciśnienie a rolki kręcą się w zgodnym kierunku, ciągnąc za sobą fałd skóry, masując go.
  • drenażu limfatycznego ? w zależności od wyboru, głowica wytwarza podciśnienie lub podciśnienie pulsacyjne. Głowica posiada szczypczyki, które chwytają fałd skóry ugniatając go i przepychając chłonkę.

Masaż endodermiczny - Body Optymizer Gio-1006

Dystrybutor: ACTIV ul. Potokowa 47, 54-105 Wrocław

www.activeshop.pl

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej