Strona główna » Mini – Super Sonic Skin Scrubber

Mini – Super Sonic Skin Scrubber

przez Redakcja

Dla kosmetyczek mobilnych i tych pracujących w domu niezwykle ważne jest aby urządzenia, którymi wykonują zabiegi były profesjonalne a jednocześnie by nie były zbyt dużych gabarytów. Na rynku kosmetycznym dostępne jest urządzenie spełniające te wymogi.

AM 01 Mini GIOVANNI – peeling kawitacyjny – ultradźwiękowy, przenośny aparat służący do bezbolesnego i bezinwazyjnego oczyszczania skóry oraz pielęgnacji, wykorzystujący zjawisko kawitacji. Bateria o pojemności 850mAH pozwala na wykonanie jednego pełnego zabiegu, z wykorzystaniem wszystkich funkcji urządzenia:

  • peelingu kawitacyjnego
  • sonoforezy
  • mikromasażu

AM 01 Mini - Super Sonic Skin Scrubber

Urządzenie pozwala usunąć zrogowaciały naskórek równie skutecznie jak wielofunkcyjne urządzenia kosmetyczne stosowane w gabinetach kosmetycznych. Za pomocą AM 01 można wykonać pełny zabieg pielęgnacyjny, rozpoczynając od peelingu w celu odblokowania porów skórnych z zalegającego martwego naskórka, następnie pobudzić skórę za pomocą mikromasażu, po czym wtłoczyć kosmetyki pielęgnacyjne np. serum lub ampułki.

AM 01 Mini - Super Sonic Skin Scrubber

Dystrybutor: ACTIV ul. Potokowa 47, 54-105 Wrocław

www.activeshop.pl

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej