Strona główna » Paczki tematyczne kanałów TV – jakie oferty warto wziąć pod uwagę przy wyborze?

Paczki tematyczne kanałów TV – jakie oferty warto wziąć pod uwagę przy wyborze?

przez Redakcja

Każdy dostawca telewizji światłowodowej ma w swojej ofercie paczki tematyczne, spośród których możemy wybrać najlepszą dla nas propozycję. Przyjrzyjmy się dostępnym na rynku paczkom tematycznym. Dostawcy telewizji rozpieszczają nas unikatowymi pakietami – czy warto na nie postawić? Oto przykładowe pakiety, które oferują nam popularni dostawcy telewizji i Internetu.

Pakiet sport – dostępny w popularnych sieciach

W pakiecie sport mamy dostęp do różnych stacji, które zajmują się transmitowanym relacji
z rozgrywek sportowych. Na multipleksie znajduje się TVP Sport, który ma bardzo ograniczoną ofertę – przeważnie skupioną na najpopularniejszych sportach. Pakiet sportowy w INEA TV online  jest doskonałą alternatywą i daje o wiele większy wybór kanałów sportowych, które możesz dodawać lub odejmować bez przywiązania – paczki kanałów Polsat Sport, Eleven Sports czy CANAL+ SPORT zapewnią rozrywkę każdemu miłośnikowi sportu.

Pakiet kinomaniaka – dostępny w wielu sieciach telewizyjnych

Pakiet kinomaniaka to zestaw różnych kanałów, na których wyświetlane są przeważnie filmy, stanowiące klasykę kina. To bardzo dobra propozycja dla osób, które szukają chwili relaksu przy produkcjach z młodości. Paczki kanałów premium HBO i CANAL+ to wyjątkowa okazja do obejrzenia nowości filmowych i nadrobienia klasycznych hitów, a wybór kanałów Cinemax daje możliwość poznania kina artystycznego bez wychodzenia z domu.

Pakiet Kids – rozrywka dla najmłodszych

Pakiet Kids to dostęp do wielu kanałów z bajkami i programami dla dzieci. Proponują zarówno rozrywkę, jak i edukację. To bardzo wygodne i doskonale sprawdzające się rozwiązanie – mnogość stacji zawierających tego typu treści ostatnio znacząco wzrosła. Dzieci ucieszą się z możliwości oglądania bajek na kanałach Disney XD, Cartoon Network, Mini Mini+ czy Nickelodeon.

Pakiet dokumentalny – przyroda i świat z innej perspektywy

Pakiet dokumentalny to propozycja skierowana do fanów różnego rodzaju filmów dokumentalnych. W ostatnim czasie zyskują coraz większą popularność. Kanały PLANETE+, Discovery Channel, Polsat Docu, History, National Geographic, Animal Planet i inne będą doskonałym uzupełnieniem tradycyjnej paczki telewizyjnej.

Co, jeśli nie mogę się zdecydować na jeden pakiet?

Wielu dostawców liczy na to, że w trakcie podpisywania umowy będziemy mieli już mniej więcej przemyślany wybór pakietów. Jednak czy byłaby możliwa aktywacja pakietu tematycznego TV w momencie, w którym potrzebujemy go na miesiąc? Tak, istnieje taka możliwość! W INEA paczki telewizyjne dostępne są w  ramach swobodnego doboru na krótki czas – nie musimy od razu się deklarować na cały czas trwania umowy. Telewizja ta wykorzystuje w swojej infrastrukturze wydajny światłowód INEA, który jest liderem na rynku szybkiego Internetu.

Często łączymy sieć telewizyjną ze światłowodową, warto wiedzieć, kto oferuje najszybszy Internet.

Według rankingu SpeedTest.pl najszybszy Internet znajdziemy w sieci INEA. Najlepszy dostawca usług internetowych powinien zapewnić ofertę dopasowaną do potrzeb każdego klienta, opierając ją na najnowszych rozwiązaniach wpływających na jakość dostarczanej usługi. Biorąc pod uwagę fakt, że INEA światłowód to najszybszy Internet w Polsce, warto zastanowić się nad ofertą INEA telewizja HIWAY z dekoderem, który zapewnia maksymalny komfort oglądania – opcja przewijania do początku, odtwarzania programu do 7 dni wstecz oraz nagrywania ulubionego programu to wyznacznik nowoczesnej telewizji.

Materiał zewnętrzny

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej