Strona główna » Personalizowane prezenty – hit, czy tylko chwilowa moda?

Personalizowane prezenty – hit, czy tylko chwilowa moda?

przez Redakcja
Personalizowane prezenty – hit, czy tylko chwilowa moda?

Trend na personalizowane prezenty rośnie w siłę. Badania pokazują, że aż 65% respondentów woli personalizowane prezenty od tych uniwersalnych. Dedykowane upominki nie mają sobie równych. Co sprawia, że tak kochamy personalizowane prezenty?

Personalizowane prezenty – czy lubimy je dostawać?

Prezent z indywidualną dedykacją sprawia przyjemność nie tylko osobie obdarowanej, ale też kupującemu. Jeśli sprawiamy komuś taki upominek, to wkładamy dużo zaangażowania i cząstkę serca w to, żeby odbiór podarku był bardzo pozytywny i żeby obdarowana osoba poczuła się wyjątkowo, a ta ważna okazja na długo została w jej pamięci.

Jak podaje Independent, aż 65% osób pytanych o preferowany rodzaj upominków odpowiedziała, że woli personalizowane prezenty. Dodatkowo aż 1/4 uczestników badania Independent potwierdziła, że woli otrzymać prezent tańszy, ale spersonalizowany. Badani stwierdzili, że takie upominki wywołują w nich pozytywne uczucia, a personalizacja pozwala wyrazić swoją osobowość i poczuć się wyjątkowo.

Powodem takiego wyboru jest bardziej osobisty charakter personalizowanych prezentów. Personalizowane upominki wytrzymują próbę czasu, szczególnie w kontekście naszej pamięci, ale warto też zauważyć, że bardziej o nie dbamy, więc mają dla nas większą wartość niż zwyczajne upominki.

Ubrania, gadżety i kartki, czyli wszystko można spersonalizować

Dzisiaj spersonalizować można dosłownie wszystko. W sprzedaży są personalizowane ubrania, biżuteria, przedmioty codziennego użytku, ceramika, zabawki, tekstylia, gadżety imprezowe, gry, a nawet kosmetyki i papeteria. Wśród produktów z personalizacją prym wiodą bransoletki, kubki i filiżanki, ozdobne skrzynki na wino, ale też ręczniki, kufle do piwa i zakładki do książek. Spersonalizować można prezent z okazji rocznicy, urodzin, imienin, ślubu, awansu, a nawet emerytury.

Z praktycznych personalizowanych prezentów cieszymy się równie mocno, jak z tych zabawnych. Jednych zachwyca statuetka z grawerem, inni rozpływają się na myśl o personalizowanym zestawie kieliszków do wina. Mamy różne charaktery, potrzeby i style życia – każdego bawi, cieszy i zachwyca coś innego, a to wbrew pozorom ułatwia wybór idealnego prezentu.

Metody personalizacji – dla każdego coś dobrego

Personalizacja przy użyciu haftu, graweru lub druku może być nie tylko bardzo oryginalna, ale też wyjątkowo trwała i estetyczna. Rodzaj personalizacji różni się w zależności od materiału poddawanego modyfikacji. Nowoczesne maszyny wykorzystywane do haftowania, grawerowania i drukowania są w stanie wykonać personalizację w dowolnym kolorze i rozmiarze, a przy tym niesamowicie precyzyjną, dzięki czemu nawet najdrobniejszy upominek może wyglądać luksusowo.

Gdzie kupić personalizowany prezent?

Wspaniałe personalizowane prezenty możesz kupić na stronie gifts4.pl. Znajdziesz tam ogromną ofertę prezentów na urodziny, imieniny, święta i inne okazje. Sklep gift4.pl to gratka dla osób, które chcą zachwycić swoich bliskich unikalnymi podarunkami, a jednocześnie potrzebują prezentu szybko, nawet na ostatnią chwilę.

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej