Strona główna » Piżamy damskie – czy wybieramy kolory podświadomie?

Piżamy damskie – czy wybieramy kolory podświadomie?

przez Redakcja
Piżamy damskie - czy wybieramy kolory podświadomie?

Bielizna nocna to nie tylko wygoda i odpowiedni krój. Bardzo ważnym aspektem jest również kolor, jaki wybieramy, kupując piżamy damskie. Kolory odzwierciedlają nasz charakter, samopoczucie oraz nastrój. Bardzo często pewien kolor podoba nam się w chwili zakupu, a kolejnego dnia przestaje. Jest to spowodowane naszym aktualnym nastrojem oraz jego zmiennością. Jaki kolor piżamy będzie odpowiedni dla Ciebie?

Czerwone piżamy damskie

Odpowiednio dobrany kolor sprawia, że piżamy damskie są dużo bardziej komfortowe i czujemy się w nich piękniej i atrakcyjniej. Co będzie oznaczał dla nas wybór piżamy w kolorze czerwonym? Przede wszystkim temperament, gorący, ognisty, porywisty. Czerwony to kolor przeznaczony dla kobiet odważnych, które nie boją się podejmować decyzji oraz ryzyka. Są szalone i spontanicznie, jednocześnie bardzo odpowiedzialne. Czerwień to również kolor miłości, kobiety, które wybierają piżamy damskie w tym kolorze, potrafią kochać. Są również bardzo pewne siebie, znają swoją wartość i swoje najlepsze cechy. Potrafią nimi rozgrywać i przeciągać wiele spraw i osób na swoją stronę. Są bardzo niezależne i świetnie radzą sobie w życiu zarówno osobistym, jak i zawodowym.

Czerwony kolor pasuje zarówno do jasnej, jak i ciemnej karnacji, dlatego jest kolorem, w którym odnajdzie się wiele kobiet. Będą się w nim tak samo dobrze prezentowały blondynki, jak i szatynki czy brunetki.

Różowe piżamy damskie

Piżamy damskie w kolorze różowym są bardzo kobiece oraz romantyczne. Świetnie odzwierciedlają osobowość osób uczuciowych i pełnych dobrej energii. Kobiety te są pełne ciepła i przyjaznych uczuć względem drugiej osoby, dodatkowo potrafią otoczyć go opieką i podzielić się empatią. Jest to kolor osób silnych, które potrafią merytorycznie rozwiązywać problemy. Ich wewnętrzną siłą jest intelekt oraz równowaga, która pozwala trwać w spokoju i dobrych stosunkach z otaczającym światem. 

Co oznacza kolor pomarańczowy?

Pomarańczowy to kolor optymizmu i pozytywnej energii, którą kobiety tego koloru dzielą między innych współtowarzyszy. Jest to również barwa, która nie znosi się nudy, uwielbia ruch oraz kiedy dookoła niej ciągle coś się dzieje. Pomarańczowy to kolor temperamentny i energiczny, który oddaje idealnie żywioł ognia. Osoby lubiące kolor pomarańczowy uwielbiają towarzystwo innych osób i często bywają ekstrawertykami. Osoby takie lubią się również porządnie zmęczyć, np. solidnym treningiem lub inną aktywnością fizyczną. 

Błękitna odsłona optymizmu

Jesteś niepoprawną optymistką? Często bujasz w obłokach? Błękitny to kolor idealny dla Ciebie. Dodatkowo jesteś osoba spokojną i pełną niewymownej nadziei na lepsze jutro. Często jesteś obserwatorem tego co dzieje się dookoła, zbierasz informacje i wysnuwasz wnioski. Błękitny to również kolor luksusu, nie bez powodu mówi się o “błękitnej krwi”. Jest to kolor osób wytwornych i eleganckich, które wiedzą, jak wywrzeć odpowiednie wrażenie na innych osobach. Błękitny to również barwa relaksu i odpoczynku, która pozwala skutecznie naładować baterie i zregenerować siły. Osoby wybierające często kolor błękitny zawsze służą pomocą i wyciągają pomocną dłoń do bardziej potrzebujących. Dodatkowo są bardzo stałe w swoich uczuciach i poglądach oraz lubią dawać dobre rady.

Jakie znaczenie ma żółty kolor?

Kolor żółty to przede wszystkim przenikająca wszystko i wszystkich pozytywna energia, dusza towarzystwa i niebywały ekstrawertyzm. Oprócz tego jest to również kolor osób egoistycznych, lubiących dbać o siebie i skupionych głównie na swojej osobie. Uparcie dążą one do celu, nie zawsze patrząc na to, czy po drodze wyrządzają krzywdę innym. Osoby, które utożsamiają się z żółtym kolorem, często są bardzo lubiane i mają poczucie humoru. Są bardzo energiczne i lubią, kiedy dookoła dużo się dzieje. Swoje obowiązki często wykonują dokładnie, ponieważ w zwyczaju mają pośpiech oraz brak dbałości o szczegóły.

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej