Strona główna » Przedłużanie rzęs Wrocław, tanio

Przedłużanie rzęs Wrocław, tanio

przez Redakcja

Przedłużanie, zagęszczanie i uzupełnianie rzęs metodą jedna do jednej 1:1 – Wrocław

Tanio, atrakcyjne ceny!

To nowatorska metoda przedłużania rzęs polegająca na przyklejeniu syntetycznej rzęsy do naturalnej (jedna do jednej) dzięki której osiąga się efekt przedłużenia, pogrubienia i zagęszczenia.

Promocja!!!!

Do końca kwietnia tak tanio – 160zł!
Pierwsze uzupełnianie po 3 tyg. tylko 60zł!

Możliwy dojazd do klienta na terenie Wrocławia.

Na wszelkie pytania chętnie odpowiem pod numerem
telefonu: 667 889 504 – Aleksandra

Każdy zabieg jest dostosowany do indywidualnych potrzeb klientki – dobierany jest kształt i rodzaj doklejanych rzęs. Oko staje się wyraziste, pełne blasku i kobiecości, co podczas uroczystości i sesji fotograficznych (np.ślubnych) ma ogromne znaczenie. Rzęsy nie wymagają malowania, bez względu na porę dnia czy nocy wyglądają pięknie. Dzięki temu, że są wodoodporne, możesz pięknie wyglądać na basenie czy uprawiając sporty. Są idealnym rozwiązaniem dla zabieganych i zapracowanych kobiet.

Przedłużanie, zagęszczanie i uzupełnianie rzęs - Wrocław

Rzęsy wykonane są z pojedynczych włókien syntetycznych o tak dobranym kształcie i rozmiarze, że wyglądają zupełnie jak prawdziwe. Są anatomicznie profilowane, zakrzywione jak rzęsy naturalne, u podstawy grubsze i zwężają się ku końcom. Mają dwa stopnie podwinięcia (naturalne i mocniej podkręcone), są różnej długości i grubości. Przyklejane są pojedynczo, metodą 1 do 1 czyli rzęsa do rzęsy, w odległości 1 mm od powieki, dzięki czemu nie powodują uczucia dyskomfortu, w niedostrzegalny sposób naśladują rzęsy ludzkie. Są elastyczne i poruszają się wraz z rzęsami naturalnymi. Przy ich regularnym uzupełnianiu (co 3-4 tyg.) można utrzymać trwały efekt. Aby uzyskać olśniewający efekt rzęsy powinny być doklejone rzęsa po rzęsie.

Aplikacja rzęs jest bezbolesna i bezpieczna, nie niszczy naturalnych rzęs. Odbywa się w pozycji leżącej z zamkniętymi oczami. Przed zabiegiem nie należy używać tuszu, zalotki, należy wyjąć szkła kontaktowe, które bezpośrednio po zabiegu można ponownie założyć.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu przedłużania i zagęszczania rzęs

  • choroby alergiczne oczu.
  • zapalenie spojówki.
  • całkowity brak rzęs.
  • nadpobudliwość i brak cierpliwości.
  • trichotillomania – nerwowe bezwiedne wyrywanie rzęs
  • klaustrofobia ? podczas zabiegu klientka ma zamknięte powieki na około 3 godziny więc klaustrofobia może się uwydatnić podczas tak długotrwale zamkniętych oczu

Zapraszam
Aleksandra

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej