Strona główna » Rusza nowy kanał o przedłużaniu rzęs

Rusza nowy kanał o przedłużaniu rzęs

przez Redakcja

Właśnie pojawił się nowy kanał z filmami, w którym doświadczeni instruktorzy odpowiadają na najczęściej zadawane pytania z dziedziny przedłużania rzęs.

Instruktorzy firmy Noble Lashes są najbardziej rozchwytywanymi szkoleniowcami w branży przedłużania rzęs. Dzięki nowemu kanałowi „Pytanie do Instruktora” będziecie miały okazję wysłuchać zupełnie za darmo ich uwag i porad. Uzupełnicie i poszerzycie swoją wiedzę, jak również zadacie pytanie, na które w kolejnym odcinku odpowie Instruktor Noble Lashes.

Wszelkie nurtujące Was kwestie, na które nie możecie znaleźć odpowiedzi, możecie przesłać wchodząc na stronę programu „Pytanie do Instruktora”. Spośród przesłanych pytań Instruktorzy wybiorą te najczęściej zadawane i odpowiedzą na nie w kolejnych odcinkach.

Wśród wszystkich osób zadających pytania oraz lajkujących fanpage programu rozlosowane zostaną nagrody niespodzianki. Wejdź na stronę programu już teraz i obejrzyj między innymi odcinki o tym, jak prawidłowo dobrać rzęsy sztuczne do naturalnych, jak radzić sobie z alergiami oraz czym różnią się od siebie rzęsy Silk i rzęsy Mink.

Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie na stronie programu. Śledźcie również Fanpage i bądźcie na bieżąco z nowymi filmami.

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej