Strona główna » Zamawiaj artykuły reklamowe prosto z wrocławskiej szwalni

Zamawiaj artykuły reklamowe prosto z wrocławskiej szwalni

przez Redakcja

Czy to możliwe, aby we Wrocławiu (a może w Polsce?) istniała odpowiedzialna społecznie firma, która jest w stanie realizować duże zamówienie na wysokiej jakości artykuły reklamowe przy jednoczesnej gwarancji dotrzymania umówionego terminu? Jeśli reprezentujesz firmę, która stawia na lokalnych producentów i sprawdzone materiały, poznaj wrocławską szwalnie PANATO Bag.

Jakość i odpowiedzialność idą w parze

Zarówno firmy, jak i sami konsumenci, coraz częściej zwracają uwagę na miejsce wyprodukowania zamawianych produktów. Zrównoważony rozwój związany z dbałością o prawa pracownicze oraz o środowisko ma ogromne znaczenie dla firm, które mają wpisane te zobowiązania w kodeks etyczny łańcucha dostaw.

W takich zamówieniach oprócz społecznych wartości liczy się przede wszystkim jakość wykonanych produktów oraz wywiązanie się z terminu realizacji. Wrocławska szwalnia PANATO Bag od ponad 8 lat łączy z powodzeniem te cechy, zdobywając zaufanie wielu poważnych klientów z sektora publicznego i biznesowego.

Materiały, szycie, lokalność – główne wyróżniki

PANATO Bag to producent personalizowanych toreb i plecaków reklamowych, który już na etapie wyboru dostawców materiałów dba o możliwie najbardziej ekologiczny proces produkcji. O tkaninach wiedzą wszystko, więc jeśli jesteś ciekawy jakie są rodzaje bawełny lub które papiery nadają się do szycia, odpowiedzą na każde Twoje pytanie.

PANATO Bag bez obaw realizuje zamówienia na 20 000 szt. toreb reklamowych w miesiącu, angażując do produkcji społecznych partnerów, którzy zapewniają aktywizację zawodową osobom z niepełnosprawnościami. Wrocławska lokalizacja PANATO Bag sprawia, że są w zasięgu ręki. Zawsze można podejść i porozmawiać lub zobaczyć jak wyglądają realizacje na żywo.

PANATO Bag są również autorami kolekcji “Wrostory” i “Mosty”, czyli toreb i plecaków nawiązujących do wrocławskich dzielnic, charakterystycznej architektury i miejskich legend. Oprócz własnych projektów realizują zamówienia na produkty z brandingiem klienta. Wszystkie motywy nadruków zamawianych na różne wydarzenia przez klientów PANATO Bag można obejrzeć tutaj: https://panato.org/realizacje

Jeśli chcesz stworzyć sama wyjątkowe torby reklamowe bazując na dostępnych modelach, kolorach i materiałach, wypróbuj wygodną aplikację do projektowania: https://panato.org/konfigurator Konfigurator produktów automatycznie szacuje ceny i terminy realizacji.

Lokalny design to nie wszystko

PANATO Bag od początku istnienia swojej pracowni na osiedlu Nadodrze wpisało się w życie tamtejszych mieszkańców jako miejsce spotkań i warsztatów integracyjno-edukacyjnych dla dzieci i młodzieży. Firma nie funkcjonuje w oderwaniu od otaczającego środowiska, lecz czerpie z niego, szanując zasoby i ludzi.

Udało się im połączyć specyfikę lokalnej manufaktury z produkcją toreb reklamowych na masową skalę, dbając jednocześnie o środowisko i społeczne wartości. To sprawiło, że działania wrocławskiej szwalni wielokrotnie zostały docenione w konkursach biznesowych, takich jak Dolnośląskie Gryfy (zajmując pierwsze miejsce w kategorii Przedsiębiorstwo Społeczne).

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej