Strona główna » 39. Kongres Kosmetologiczny i Targi Beauty LNE – najważniejsze wydarzenie branży beauty już wkrótce!

39. Kongres Kosmetologiczny i Targi Beauty LNE – najważniejsze wydarzenie branży beauty już wkrótce!

przez Redakcja
Kongres kosmetologiczny LNE

W ostatni weekend marca odbędzie się w Krakowie kolejna edycja tego kultowego wydarzenia w branży beauty. W tym roku z nową i jeszcze lepszą formułą!

Kongres kosmetologiczny LNE

Jeśli zależy Ci, żeby poznać „know how” najlepszych polskich i światowych ekspertów z branży beauty oraz najgorętsze nowości i trendy z dziedziny kosmetologii, medycyny estetycznej, zdobienia paznokci czy makijażu, nie może zabraknąć Ciebie na tym wydarzeniu.

Tegoroczny Kongres Kosmetologiczny LNE został opracowany we współpracy z najważniejszymi autorytetami z dziedziny beauty. Na program składają się: wykłady, panele, pokazy oraz workshopy, łącznie aż 80 różnych wydarzeń. Dodatkowo na uczestników czekają aż trzy gorące nowości, które pozwolą Ci jeszcze lepiej skorzystać z wiedzy największych profesjonalistów i umiejętnie kierować się nią w praktyce.

Kongresowe nowości 2019

Czym ten kongres kosmetyczny różni się od pozostałych edycji? W programie czekają na Ciebie aż trzy rewolucyjne nowości.

– Sesja Medical Beauty – powstała w odpowiedzi na oczekiwania i potrzeby uczestników zeszłorocznych edycji.
To specjalistyczna całodniowa sesja edukacyjna dla zabiegowców – kosmetologów, lekarzy oraz personelu medycznego, stworzona we współpracy z ekspertami. Jej najgorętsze tematy to między innymi najlepsze terapie łączone w zabiegach estetycznych, rewitalizacja skóry z wykorzystaniem płynnej fibryny bogatopłytkowej czy tak ważne bezpieczeństwo zabiegów estetycznych, z uwzględnieniem kazusów prawnych. Ta ekskluzywna sesja odbywa się w kameralnej atmosferze dla ograniczonej liczby uczestników. Dlatego nie zwlekaj z rezerwacją! Karnety na nią możesz nabyć tutaj: https://kongres.lne.pl/.

Innowacyjne workshopy – to kolejna nowość, którą oferuje tegoroczny kongres kosmetologiczny. Są nastawione w stu procentach na czystą praktykę. To aż dziewięć warsztatów, między innymi z zakresu kosmetologii, podologii, biznesu czy social mediów, w trakcie których dowiesz się „jak ja to robię” od najlepszych specjalistów z branży i będziesz mieć możliwość ćwiczeń praktycznych pod ich okiem. Podczas tych spotkań możesz nauczyć się na przykład jak zarządzać swoim biznesem w praktyce, jak modelować i konturować twarz makijażem, a także będziesz mieć możliwość zagłębienia się w jeden z najważniejszych tematów obecnych czasów – tworzenie spójnego i w pełni profesjonalnego wizerunku w mediach społecznościowych. Na tym warsztacie nauczysz się między innymi, co i jak fotografować na potrzeby social mediów, poznasz najlepsze aplikacje do edytowania zdjęć i dowiesz się, jak z ich pomocą wykonać podstawową obróbkę swoich fotografii, na przykład na zawodowy profil na Instagramie. Po każdym z warsztatów otrzymujesz oczywiście certyfikat uczestnictwa.

Nowa formuła sesji NAILS i MAKE-UP.  W tegorocznej edycji mają one otwartą scenę pokazową. Tematy sobotniego i niedzielnego programu to między innymi, jak stworzyć najmodniejszy, również w tym sezonie, makijaż z efektem glow, makijaż estradowy oraz pokaz najgorętszego trendu w stylizacji paznokci – „natural look”.

Co jeszcze znajdziesz w programie Kongresu Kosmetologicznego LNE?

Warsztaty, nowe sesje i otwarte pokazy to oczywiście tylko początek atrakcji. Na kongresie czeka na Ciebie aż 200 najlepszych wystawców z branży beauty, z premierowymi produktami i atrakcyjnymi ofertami cenowymi, oraz dodatkowe pokazy przy poszczególnych stoiskach. Do tego w ramach karnetu na tegoroczny kongres kosmetologiczny otrzymujesz też dostęp na sesje z zakresu kosmetologii i healthy aging, biznesu i komunikacji, kosmetologii w praktyce, masażu oraz makijażu permanentnego, czyli łącznie ponad sześćdziesiąt inspirujących paneli i wykładów z całej dziedziny beauty.

Jeśli chcesz wziąć udział w tym niezwykłym wydarzeniu, nie zwlekaj z rezerwacją. Bilety i karnety na Kongres Kosmetologiczny LNE w najlepszych cenach są dostępne tylko do 25 marca!

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej