Strona główna » Cudowne masaże w Warszawie

Cudowne masaże w Warszawie

przez Redakcja
Cudowne masaże w Warszawie

Masaże są rodzajem zabiegów, które wpływają na 3 sfery człowieka: ciało, umysł oraz warstwę duchową. Z tego powodu uznaje się je za jedne z najbardziej kompleksowych i uniwersalnych metod relaksacyjnych i odprężających, a wiele masaży posiada także właściwości lecznicze. Dzięki temu zabiegi te mogą pomóc w radzeniu sobie z bólami miejscowymi i mięśniowymi, redukują stres oraz poprawiają samopoczucie.

W związku z tym zainteresowanie oraz zapotrzebowanie na masaże stale rośnie, a poszczególne salony Spa wciąż poszerzają swoją ofertę, aby zaspokoić potrzeby i wymagania swoich klientów, a także zapewnić najwyższą jakość usług. Jednym z nich jest salon Nice Spa na Mokotowie, który posiada w swojej ofercie szereg masaży o charakterze relaksacyjnym i odprężającym. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji, które doskonale sprawdzą się dla każdego.

Masaż królewski (LOVING KINDNESS)

Masaż królewski, nazywany inaczej LOVE KINDNESS, jest jednym z najbardziej kompleksowych i uniwersalnych zabiegów dostępnych na rynku. Oprócz swoich relaksacyjnych i odprężających właściwości, masaż królewski ma charakter silnie duchowy, wpływając na warstwę energetyczną naszego organizmu. Całość jest swego rodzaju rytuałem łączącym w sobie wiele różnych technik masażu orientalnego, w tym elementy związane z masażem tajskim, japońskim czy filipińskim. Zabieg ten stymuluje pracę kanałów energetycznych, które połączone są z poszczególnymi częściami naszego ciała. Uruchamiane są wówczas czakry, czyli obszar ciała, który kontroluje warstwę energetyczną i zapewnia odpowiednią kondycję zdrowotną i daną sferę życia.

Wyróżnić można 7 czakr, które są aktywowane w czasie trwania masażu królewskiego: czakra podstawy/korzenia, czakra sakralna/witalna, czakra sploty/zdrowotna, czakra serca, czakra gardła, czakra trzeciego oka oraz czakra korony. Całość jest w stanie przywrócić organizmowi witalność i odprężenie, a także zapewnia niwelowanie określonych chorób i problemów z samopoczuciem. To kompleksowy zabieg, który warto rozpatrzeć przy okazji odwiedzin w salonie Nice Spa.

Masaż filipiński Pinoy Hilot

Masaż filipiński Pinoy Hilot to zabieg, który swoja tradycję, historię i kulturę czerpie z samego serca Filipin. Przez wiele lat pracowano tam nad metodą zwalczania i uśmierzania bólu za pomocą masażu, aby połączyć przyjemny relaks z leczniczymi właściwościami. W ten sposób udało się stworzyć zabieg, który oparty jest na szerokiej wiedzy na temat ludzkiego ciała, a także praktyk relaksacyjnych znanych w Azji już od wieków. Oparty jest on na delikatnych ruchach po ciele osoby masowanej, aby precyzyjnie i dokładnie zlokalizować źródło bólu lub dyskomfortu. Oprócz tego w trakcie trwania masażu filipińskiego Pinoy Hilot stosowane są intensywne i głębokie naciski na ciało osoby poddanej zabiegowi, aby zrelaksować całe ciało i rozbić i zniwelować źródło dolegliwości. Podczas zabiegu wykorzystywane są także paski z liści bananowca, które polane są na powierzchni specjalnym olejkiem kokosowym, który posiada w sobie elementy lecznicze oraz ziołowe. Paski te są rozprowadzane po całym ciele osoby masowanej, aby działać kompleksowo na cały organizm zarówno pod kątem relaksacyjnym, jak i zdrowotnym. To doskonałe rozwiązanie na wyleczenie wielu dolegliwości, a także zaznanie głębokiego odprężenia.

Masaż bańką chińską

Masaż bańką chińską to wyjątkowy zabieg, który wykonywany jest pod okiem specjalistów w salonach Spa, ale także można go wykonywać samodzielnie w domu w przerwach między poszczególnymi sesjami. Jest ceniony przede wszystkim przez osoby, które chcą pozbyć się niechcianego cellulitu lub nadmiaru wody w organizmie. W praktyce masaż bańką chińską oparty jest na zasysaniu skóry za pomocą techniki próżniowej, dzięki czemu możliwe jest stymulowanie komórek skóry na jej powierzchni oraz w jej głębszych warstwach. Dzięki takiemu rozwiązaniu znacząco poprawia się krążenie krwi oraz przepływ limfy, co przekłada się na większy metabolizm organizmu i możliwość redukcji cellulitu oraz nadmiaru tkanki tłuszczowej. Warto również dodać, że całość ma przyjemny i relaksacyjny charakter, będąc całkowicie nieinwazyjnym zabiegiem dla każdego. 

Masaże w Spa w Warszawie

Wszystkie opisane masaże dostępne są w ofercie salonu Nice Spa w Warszawie, który znajduje się na Mokotowie. Za każdy zabieg odpowiada wykwalifikowane grono specjalistów, którzy do każdego klienta podchodzą w sposób indywidualny. Przed każdym rytuałem dobierany jest odpowiedni rodzaj jego przeprowadzania, a także środki i akcesoria, które zwiększą efektywność zabiegu. Dzięki temu każda sesja zapewnia długotrwałe i widoczne efekty, a przyjemny klimat i atmosfera sprawiają, że wielu klientów uwielbia wracać do salonu Nice Spa w Warszawie.

Materiał zewnętrzny

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej