Strona główna » Polskie suplementy diety dla kobiet marki PillBerry

Polskie suplementy diety dla kobiet marki PillBerry

przez Redakcja
pillbery - suplementy diety dla kobiet

Świadomość to hasło przewodnie XXI wieku. Jako społeczeństwo stawiamy na świadome odżywianie, pielęgnację i suplementację. Z danych raportu GUS “Ochrona zdrowia w gospodarstwach domowych” wynika, że świadomość na temat suplementacji w Polsce znacznie wzrosła na przestrzeni dekady. W 2020 liczba osób stosujących suplementy wynosiła 66,7% ankietowanych, podczas gdy w 2010 grupa ta stanowiła 39,6% osób.

Poznaj więc suplementy diety dla kobiet najwyższych lotów.

Suplementacja organizmu klasy premium

Nie wszystkie składniki mineralne jesteśmy w stanie dostarczyć organizmowi wraz z jedzeniem, dlatego tak istotna jest suplementacja, która stanowi uzupełnienie zbilansowanej diety. Połączenie zdrowego sposobu żywienia z suplementami jest w stanie zapewnić zdrowie, dobre samopoczucie i piękny wygląd.

Jednym z istotnych składników w organizmie jest kolagen – główne białko budulcowe, którego poziom wraz z wiekiem maleje. Proces ten następuje już od 25 roku życia, wpływając na utratę jędrności i elastyczności skóry, pojawienie się zmarszczek i zwiększenie kruchości kości. Dlatego tak istotna jest suplementacja kolagenu.

pillbery - suplementy diety dla kobiet

Kawa a zdrowie

Kawa, a dokładniej kofeina zawarta w niej, stanowi składnik, który pobudza organizm do pracy. Niestety nadużywanie kofeiny może powodować problemy z zaśnięciem, nasilenie stanów lękowych, kołatanie serca i problemy ze skupieniem uwagi. Przez namnażające się obowiązki zawodowe łatwo przesadzić z kawą, co wpływa na bezsenność.

Jak wynika z badań przekrojowych populacji ogólnej – kwestia ta dotyka 10-30% osób, a na niedobór snu skarży się aż 20-50% ludzi. Statystyki te wskazują, że problemy ze snem dotykają znaczną część populacji. Nieodpowiednia ilość snu wpływa negatywnie na codzienne funkcjonowanie powodując drażliwość, podatność na stres i problemy z koncentracją.

pillbery - suplementy diety dla kobiet

PillBerry, skuteczne dla zdrowia suplementy diety

W ofercie marki suplementów diety PillBerry znajdują się produkty, które odpowiadają na problemy codzienności.

Time Machine

Certyfikowany, hydrolizowany kolagen typu 1 stworzony ze skór dorsza atlantyckiego, wykazujący wysoką wchłanialność. Produkt stanowi źródło wysokiej jakości naturalnych peptydów kolagenowych i zawiera bioaktywne oligopeptydy.

I’m Professional

Kompleks 9 aktywnych składników odżywczych dla prawidłowego funkcjonowania umysłu. Główny składnik SaraPEPP™ Nu (ekstrakt z pieprzu Timut) wpływa na poprawę wydajności umysłowej, co zostało wykazane w badaniach klinicznych.

Loading

Przebadana naukowo mieszanka botaniczna ekstraktu z mięty pieprzowej i zielonej herbaty (DailyZz®) poprawiająca koncentrację, funkcje wykonawcze i zdolność myślenia.

Best Friends Forever

Potwierdzona naukowo moc keratyny z jasnej owczej wełny (Cynatine® HNS) wpływająca skutecznie na hamowanie wypadania włosów, zwiększenie nawilżenia skóry, jej gęstości i elastyczności.

I’m Losing It

Naturalna i w 100% bezpieczna kompozycja innowacyjnych składników dla kontrolowania masy ciała. Ekstrakt z owoców opuncji figowej (Cacti-Nea™) wpływa na ograniczenie przyrostu masy mięśniowej i zmniejszenie masy wody w organizmie, co wykazały badania kliniczne.

Materiał zewnętrzny

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej