Strona główna » Manicure i stylizacja paznokci – profesjonalne szkolenia

Manicure i stylizacja paznokci – profesjonalne szkolenia

przez Redakcja
manicure szkolenia

Niezależnie od charakteru naszej pracy, niezbędnym elementem życia zawodowego jest rozwój. Jest on szczególnie ważny, gdy nasza branża cechuje się duża dynamicznością. Idealnym przykładem jest kosmetologia – cały sektor beauty zmienia się niezwykle szybko ze względu na nowe nowinki technologiczne i modę.

Od kilku lat szczególny rozkwit przeżywa obszar manicure’a. W każdym dużym i małym mieście praktycznie każdy salon kosmetyczny oferuję tego typu usługi. Stylizacja paznokci nie jest taka łatwa i wymaga odpowiedniej wiedzy teoretycznej połączonej z praktyką. Gdzie takie umiejętności zdobywać? Oczywiście na profesjonalnych szkoleniach. Znakomicie przygotowane pod względem merytorycznym kursy oferuje Indigo Nails.

Bogata oferta szkoleń

Każda kursantka zapisująca się na wyżej wspomniane szkolenia z zakresu manicure’u może liczyć na ogromną dawkę przydatnej wiedzy, informacji o najnowszych trendach stylizacyjnych oraz ćwiczeń praktycznych. Kursy Indigo Nails obejmują m.in.:

  • szkolenia techniczne (m.in. techniki akrylowe, hybrydowe i żelowe, obsługa frezarki, manicure kombinowany);
  • programy doszkalające z wybranych metod stylizacyjnych;
  • profesjonalne warsztaty przygotowujące do konkursów (np. na mistrzostwa Polski)
  • naukę technik „Nail Art” z wykorzystaniem akrylu, żelu lub farb akwarelowych oraz akrylowych.
  • autorskie warsztaty „Bad Icon” inspirowane tzw. „niegrzecznymi wzorkami”
  • naukę techniki zhostovo, która pozwala tworzyć niezwykle efektowne motywy kwiatowe w stylu retro.

Zalety kursów

Niewielkie grupy, w których prowadzone są zajęcia, pozwalają na efektywne wykorzystanie czasu. Dzięki temu profesjonalne instruktorki prowadzące zajęcia mogą poświecić wystarczająca ilość uwagi każdej kursantce. Pozytywne zdanie egzaminu ze szkolenia pozwala na uzyskanie Międzynarodowego Certyfikatu Indigo.

Jeśli pragniesz podnieś swoje umiejętności, kursy Indigo to świetna propozycja. Bez względu, czy zaczynasz swoją przygodę ze stylizacją paznokci, czy posiadasz doświadczenie z zakresu manicure’u, bogata oferta kursów pozwala na wybór szkolenia dopasowanego do Twoich umiejętności.

Zobacz także

1 - komentarzy

Karolina 2 czerwca 2019 - 22:13

Jestem po kilku szkoleniach z Indigo i powiem szczerze, że to najlepsze co mogło mi się przytrafić. Profesjonalna kadra, jasne tłumaczenie i dużo praktyki. Moje klientki są zachwycone, a ja zamierzam wciąż podnosić swoje kwalifikacje :)

Reply

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej