Strona główna » Pierścień NobleLashes pomoże Ci w szybszym przedłużaniu rzęs.

Pierścień NobleLashes pomoże Ci w szybszym przedłużaniu rzęs.

przez Redakcja

Każda stylistka rzęs dochodzi w swojej pracy do momentu, w którym skrócenie czasu wykonania zabiegu nie jest już możliwe. Mimo perfekcyjnego posługiwania się pęsetą czas wykonywania zabiegu pozostaje na tym samym poziomie. Powstaje pytanie: Czy można go jeszcze skrócić?  

Tak, wygodny w użyciu pierścień do przedłużania rzęs Noble Lashes jest świetną propozycją dla stylistek, które chcą aby ich praca stała się wygodniejsza i jeszcze szybsza.

Jak działa pierścień?

Pierścień do przedłużania rzęs ułatwia pracę i przyspiesza czas aplikacji. Jak to możliwe? Dzięki pierścieniowi rzęsy znajdują się bardzo blisko Ciebie oraz kleju, co znacznie skraca czas aplikacji. Specjalny kształt pierścienia wygina pasek rzęs w taki sposób, że odległość pomiędzy rzęsami staje się większa, co z kolei ułatwia chwytanie rzęs. Na pierścieniu mieszczą się 4 paski rzęs. Jeśli potrzebujesz więcej długości możesz założyć drugi pierścień z innymi rzęsami na palec obok. Pierścień jest niesłychanie lekki i nie czuć go podczas pracy. Tutaj możesz zobaczyć jego działanie:

Jakie przynosi korzyści?

Dzięki niemu oszczędzisz czas i wykonasz zabieg o wiele szybciej. Zapomnij o przyklejaniu paska z rzęsami na wierzchu swojej dłoni. Pierścień pozwoli na skrócenie czasu aplikacji nawet o 30%, a cały zabieg będzie wyglądał bardziej profesjonalnie i stanie się mniej męczący dla Twoich oczu, ponieważ nie będziesz już musiała wytężać wzroku aby uchwycić pojedynczą rzęsę. Pierścień zapewni Ci szybki i łatwy dostęp do poszczególnych rzęs.

Specjalna budowa pierścienia stwarza idealne warunki do wykonania zabiegu przedłużania rzęs nie tylko metodą 1:1 ale także metodami objętościowymi. „Jako stylista i instruktor cenię sobie czas aplikacji oraz jakość wykonania usługi. Dlatego szukam ciągle nowych rozwiązań tak, aby moja praca stawała się ciekawsza.” – mówi Agnieszka Kwiatkowska, instruktor Stylizacji Rzęs Noble Lashes – „Odkrywając pierścień do przedłużania rzęs skróciłam czas aplikacji o 30 min. Ten fakt doceniły zwłaszcza moje klientki.”

Zalety:

  • skraca czas aplikacji
  • jest niesamowicie lekki
  • ułatwia pracę dzięki rozłożeniu paska z rzęsami
  • wygodny do pracy przy wszystkich metodach przedłużania rzęs, zwłaszcza przy metodach objętościowych

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej