Strona główna » Nowość w przedłużaniu rzęs – utwardź klej w kilka sekund!

Nowość w przedłużaniu rzęs – utwardź klej w kilka sekund!

przez Redakcja

Czy za każdym razem po przyklejeniu rzęs instruujesz klientkę aby nie moczyła rzęs przez minimum 24 godziny? Jeśli tak, to koniecznie musisz zapoznać się z poniższym artykułem!

Czy wiesz, że kleje do przedłużania rzęs twardnieją (schną) w obecności wodoru? Wodór można uzyskać dzięki najprostszemu czynnikowi – wodzie. Utwardzenie kleju zapewnia przejście ze stanu płynnego w stały. Gdy klej do przedłużenia rzęs jest prawidłowo utwardzony, klientka nie musi czekać 24 godzin zanim będzie mogła przemyć rzęsy, a Ty jesteś pewniejsza ich trwałej aplikacji.

W jaki sposób utwardzić klej do przedłużania rzęs?

Zapewnienie niewielkiej ilości wodoru poprzez rozpylenie mikro mgły przynosi szybkie i skuteczne efekty. Pamiętaj jednak, ze nie chodzi tu o całkowite nawilżenie rzęs, ponieważ to z kolei może doprowadzić do zmiany koloru kleju na biały w niektórych miejscach, ale stworzenie warunków w których proces utwardzania występuje naturalnie, czyli o delikatne spryskanie rzęs. Jak to osiągnąć?

Podręczny mini rozpylacz wykorzystujący nano-technologię idealnie się do tego nadaje. W ciągu niespełna kilku sekund należy rozpylić mgiełkę w odległości 12-15 cm od rzęs. Z uwagi na fakt, że kleje do przedłużenie rzęs naturalnie przyciągają wilgoć, mogą wysuszać oko w czasie wykonywania zabiegu, powodując uczycie suchości oraz zaczerwienienie oczu. Rozpylacz Nano ma działanie nawadniające, i prócz utwardzenia kleju zminimalizuje możliwość wystąpienia zaczerwieniania oczu. Dodatkowo odświeży i nawilży twarz klientki oraz zmniejszy prawdopodobieństwo zaczerwienienia oczu, dzięki czemu klientka będzie wyglądała jeszcze lepiej.

Twoją klientkę na pewno zadowoli fakt, iż nie musi czekać 24 lub 48 godzin zanim namoczy rzęsy. Czas ten był potrzeby na “zebranie” wodoru z powietrza w celu utwardzenia kleju. Proces ten dzięki Nano Rozpylaczowi został przyspieszony, a utwardzenie zajmie zaledwie parę sekund! Daj swoim klientom możliwość cieszenia się z wodoodpornych, pięknie wyglądających i bezproblemowych rzęs od zaraz!

Mini rozpylacz – dodatkowe korzyści

Dzięki procesowi rozbijania składników na maleńkie nanocząsteczki istnieje możliwość przenikania tych cząsteczek do podstawowej warstwy skóry. Dlatego oprócz utwardzania kleju do przedłużania rzęs Nano rozpylacz również:

  • Odświeża, rewitalizuje i ujędrnia skórę
  • Głęboko nawilża i oczyszcza pory
  • Nadaje twarzy świeży i piękny wygląd
  • Delikatne usuwa nieczystości i makijaż bez usuwania naturalnej warstwy nawilżającej skóry
  • Poprawia krążenie krwi głęboko w warstwie podskórnej
  • Poprawia procesy wchłaniania wody i składników odżywczych przez skórę
  • Może być wykorzystany jako nawilżacz do głębokiej pielęgnacji skóry i upiększania twarzy

W zestawie: smukłe i eleganckie urządzenie, pusta butelka na wodę destylowaną do uzupełnień, wygodne etui

Produkt dostępny w ofercie sklepu z profesjonalnymi produktami do przedłużania rzęs Noble Lahses.

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej