Strona główna » Zabieg, który ułatwi Twoje życie

Zabieg, który ułatwi Twoje życie

przez Redakcja

Masz problem z szybko odrastającymi włoskami? Rozwiązaniem jest nieinwazyjny zabieg depilacji laserowej. Depilacja laserowa we Wrocławiu w Proclinic to jedno z miejsc, w którym można poczuć się wyjątkowo i pozbyć się powtarzającego się problemu. W poniższym artykule dowiesz się między innymi:

  • jak wykonywane jest zabieg,
  • ile kosztuje depilacja,
  • jakie są możliwości wyboru pakietu na depilację.

Ile kosztuje depilacja?

Przygotowany pakiet jest dostępny za pośrednictwem strony oraz w salonie we Wrocławiu. To klient decyduje, na jakie partie ciała go wykorzysta – dotyczy to dużych partii ciała. Cena od 199 złotych. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Zabiegi w cenach promocyjnych nie podlegają zwrotom. Zabiegi depilacji laserowej nie wymieniają się na inne zabiegi. Po wykorzystaniu zabiegów z wykupionego pakietu możesz ponownie kupić pakiet lub pojedynczy zabieg w regularnej cenie 199 złotych.

Jak rozróżnić małą, średnią i dużą partię?

Cena za pojedynczy zabieg jest zależna od wielkości partii, na jakiej dochodzi do zabiegu. Poniższy podział dotyczy depilacji laserowej we Wrocławiu w Proclinic. Małą partią jest wąsik, linia brzucha, kolana, sutki. Ich cena to 99 złotych. Do średnich partii zaliczane są między innymi: broda, cała twarz, dłonie, klatka piersiowa, pachy, ramiona, plecy, szyja, uda. Cena to 199 złotych. Największą powierzchnią depilacji są: nogi oraz ręce. (cena 398 złotych).

Jak wykonywany jest zabieg?

W ProClinic wykonywany jest zabieg depilacji laserowej przy użyciu lasera diodowego LightSheer® DUET™ HIGH SPEED. Dzięki temu zabieg jest wykonywany nawet cztery razy szybciej. Laser oddziałuje na melaninę zawartą w ludzkim włosie. Laser pochłania wiązkę światła, dzięki któremu dochodzi do całkowitego usunięcia cebulki włosowej. Nie ma jednak obawy, że dojdzie do uszkodzenia, której z tkanek. Zabieg jest w 100% bezpieczny.

Przed zabiegiem należy stosować się do kilku zaleceń. Po pierwsze przed laserowym zabiegiem usuwanie włosów wymagana jest wcześniejszej depilacji za pomocą tradycyjnej maszynki. Przez około 4 do 8 tygodni przed zabiegiem depilacji laserowej nie należy używać wosku, pęsety ani depilatora mechanicznego. Sugerowana jest zwykła maszynka. W dniu zabiegu należy wypić co najmniej 2 litry wody. Przed zabiegiem nie można nakładać również żadnych balsamów, czy kremów.  Na miesiąc przed zabiegiem należy unikać używania samoopalaczy. Co ważne jeżeli klient jest w trakcie doustnej terapii retinoidami, to ważny jest również półroczny odstęp przed pierwszym zabiegiem.

Podzielcie się swoimi doświadczeniami na temat depilacji laserowej.

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej