Strona główna » Wyeliminuj podjadanie czyli dieta pudełkowa

Wyeliminuj podjadanie czyli dieta pudełkowa

przez Redakcja
dieta pudełkowa

Masz już dość zbędnych kilogramów, ale nawyk podjadania skutecznie uniemożliwia ci osiągnięcie pożądanych rezultatów? Rozwiązaniem problemu może okazać się dieta pudełkowa.

Przejście na dietę związane jest z koniecznością zmiany dotychczasowych nawyków żywieniowych. Skorygowanie listy zakupów, przygotowywanie dietetycznych potraw czy pilnowanie godzin posiłków to tylko wybrane zadania, jakie czekają nas na drodze do uzyskania pięknej, szczupłej sylwetki. Jak więc widać, osiągnięcie upragnionego celu wymaga samokontroli. Niestety, wyłącznie nieliczni mogą pochwalić się posiadaniem wspomnianej cechy. Nie oznacza to jednak, iż ludzie, którym brak samokontroli skazani są na posiadanie zbędnych kilogramów. Z pomocą przychodzi im bowiem catering dietetyczny. Czym jest i jak działa nadmieniony typ diety?

Zasady diety pudełkowej

Catering dietetyczny – określany również mianem diety pudełkowej – to nic innego, jak oferta pięcioposiłkowego menu z dostawą pod wskazany adres. Jak z niej skorzystać? Po wejściu na stronę danej firmy cateringowej należy wybrać interesującą nas dietę, zamówić i czekać na dostawę, która pojawi się o wybranej przez nas godzinie. W dostarczonej paczce znajdziemy naturalnie 5 posiłków skomponowanych przez dietetyka.

Zalety cateringu dietetycznego

Jedną z największych zalet diety pudełkowej jest wygoda. Catering z określoną liczbą kalorii zwalnia nas nie tylko z konieczności zgłębiania zasad danej diety, ważenia produktów i wyliczania liczby kalorii, ale również z przygotowywania posiłków i robienia zakupów. To wręcz idealne rozwiązanie dla osób zapracowanych oraz wszystkich tych, którym brak czasu czy też ochoty na spędzanie długich godzin w kuchni. Co ciekawe, catering dietetyczny w znacznej mierze przyczynia się do wyeliminowania problemu podjadania, gdyż nasz kontakt z żywnością zostaje sprowadzony do spożywania zamówionych dań. Nie mamy więc szansy ani na podjadanie w trakcie gotowania, ani też zakup niezdrowych przekąsek. Warto również zwrócić uwagę na fakt, iż zdecydowana większość firm cateringowych umożliwia swoim klientom odbycie konsultacji z dietetykiem.

Który catering wybrać?

Wybierając firmę cateringową zwróćmy uwagę na różnorodność oferty oraz fakt współpracy z profesjonalnym dietetykiem. Wbrew pozorom cena nie powinna być dla nas najważniejsza, bo często niski koszt diety oznacza równie niską jakość dań. Marką godną polecenia jest z pewnością Przełom w Odżywianiu (www.przelomwodzywianiu.pl). Menu układane jest bowiem przez zespół dyplomowanych dietetyczek co w praktyce oznacza, że oferowane posiłki pokrywają w 100% zapotrzebowanie organizmu na wszystkie składniki odżywcze.

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej