Strona główna » Najpopularniejsze platformy wibracyjne

Najpopularniejsze platformy wibracyjne

przez Redakcja
platforma wibracyjna

Rozglądasz się za platformą wibracyjną? Jeśli masz zamiar podjąć się treningów z wykorzystaniem tej technologii w domowych warunkach, zobacz, jakie są 2 najpopularniejsze modele takiego urządzenia do ćwiczeń.

Platforma wibracyjna Gymform VibroMax

Zacznijmy od platformy wibracyjnej Gymform VibroMax Plus. Pierwsze, co przykuwa uwagę, to bardzo estetyczne wykonanie. Z uwagi na to, że trening wibracyjny będzie wykonywany w domowym zaciszu, wygląd urządzenia też ma znaczenie. Wyrazisty, czerwony kolor VibroMax Plus wprowadza do domowej mini siłowni energię, co doskonale sprzyja ćwiczeniom. Nie ma więc znaczenia, czy trening na platformie wibracyjnej będziesz wykonywać w sypialni, salonie czy w innym pomieszczeniu – design VibroMax Plus pomoże Ci zmotywować się do pracy nad sylwetką.

Oczywiście sam wygląd to nie wszystko, zatem zobaczmy, co oferuje platforma wibracyjna Vibromax Plus od Gymform. Wrażenie robi wybór aż 99 poziomów intensywności treningu i 10 programów ćwiczeń, takich jak m.in. modelowanie dolnych partii mięśniowych (łydki, pośladki i uda), zwalczanie cellulitu, spalanie tkanki tłuszczowej, rozgrzewka, trening aerobowy czy siła i wytrzymałość.

Dodatkowe funkcje to zdecydowanie spory atut tego modelu, ponieważ platformy wibracyjne służą zazwyczaj wyłącznie do maksymalizacji efektów tradycyjnych ćwiczeń, na przykład przez 15 minut po zakończeniu standardowego treningu.

Co znajduje się w zestawie Gymform Vibromax Plus? Razem z platformą wibracyjną otrzymujemy kilka ciekawych i przydatnych dodatków. Pilot zdalnego sterowania ułatwia zmianę programów i intensywności ćwiczeń. Aby sprawić, że treningi będą urozmaicone, do kompletu dołączono specjalne taśmy oporowe. Miłą niespodzianką jest także poradnik żywieniowy i przewodnik treningowy.

Platforma wibracyjna VibroShaper

Przyjrzyjmy się nieco podobnej platformie wibracyjnej, czyli VibroShaper. Już na starcie można zauważyć różnice w wyglądzie obu urządzeń. Tutaj dominującym kolorem jest szary, uzupełniony o pomarańczowe i białe elementy. Platforma prezentuje się estetycznie i ma spójny design.

Ale – jak już wiemy – wygląd sprzętu do ćwiczeń wcale nie jest najważniejszy. Sprawdźmy, co oferuje platforma wibracyjna VibroShaper.

Podobnie jak VibroMax Plus, VibroShaper jest wyposażony w pilota zdalnego sterowania, którym można kontrolować poszczególne funkcje platformy. Można wybierać spośród 3 poziomów intensywności oraz 99 prędkości wibracji. Urządzenie także jest bezpieczne dla stawów i przeznaczone zarówno dla młodszych, jak i starszych użytkowników.

Jak twierdzi producent, platforma wibracyjna VibroShaper:

  • pomaga wyszczuplić i ujędrnić ciało;
  • jest bezpieczna dla stawów;
  • korzystnie wpływa na układ krążenia;
  • pozytywnie działa na metabolizm.

Vibro Shaper umożliwia wybór 3 poziomów intensywności ćwiczeń. Oprócz tego użytkownik może ustawić 1 z 99 prędkości wibracji. Tak przedstawia się subiektywne porównanie konkurencyjnych platform – jak widać oba sprzęty są do siebie dość podobne, więc o wyborze mogą decydować względy estetyczne.

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej