Strona główna » Odchudzanie bez większych wyrzeczeń? To możliwe z dietą pudełkową Heroes Diet

Odchudzanie bez większych wyrzeczeń? To możliwe z dietą pudełkową Heroes Diet

przez Redakcja
Odchudzanie bez większych wyrzeczeń? To możliwe z dietą pudełkową Heroes Diet

Kto z nas nie próbował kiedyś znaleźć odpowiedzi na pytanie: jak łatwo schudnąć? Dieta nie musi być pasmem wyrzeczeń i nieprzyjemności. Tak naprawdę, możemy jeść do syta, o ile na naszym talerzu ląduje to, czego faktycznie potrzebujemy. Jeśli nie znamy podstaw zdrowej diety odchudzającej, powinniśmy zdać się na zawodowców w tym fachu i skorzystać z dostępnego na terenie Siedlec cateringu dietetycznego.

Jak przebiega odchudzanie z dietą pudełkową?

Catering dietetyczny to świetne rozwiązanie nie tylko dla osób, które nie potrafią gotować albo nie mają na to czasu. Taki sposób odżywiania sprawdza się także wtedy, kiedy z różnych powodów nie jesteśmy w stanie wytrwać na diecie. Bardzo często nasze problemy z utratą wagi wynikają przede wszystkim ze złego podejścia do tematu. Myślimy, że aby schudnąć, musimy się głodzić lub całkowicie wykluczać z jadłospisu konkretne grupy produktów.

Tymczasem dieta pudełkowa jest zróżnicowana i wcale nie wiąże się z wyrzeczeniami ani głodem. Kluczem do sukcesu jest bowiem regularność posiłków, ich wysoka jakość oraz nieznaczne obniżenie dziennej podaży kalorii. Wszystko to catering dietetyczny podsuwa nam pod przysłowiowy nos, dzięki czemu przestrzeganie zasad diety odchudzającej staje się dużo prostsze.

W jaki sposób dieta pudełkowa pozwala schudnąć?

Przechodząc na dietę pudełkową, nie możemy oczekiwać spektakularnych efektów. Takie odchudzanie to proces długotrwały, ale dający również długotrwały efekt. Będąc wiernym założeniom takiego cateringu, czyli nie podjadając niczego między posiłkami, możemy stracić na wadze około pół kilograma tygodniowo – bez obaw o efekt jojo. Jak to możliwe? Dietę pudełkową tworzą posiłki o stałej kaloryczności łącznej.

Przykładowo, może to być pięć posiłków, które razem dają nam 2000 kcal dziennie. Jeśli zapotrzebowanie organizmu na energię wynosi 2100 kcal, już po kilku tygodniach takiej diety z pewnością uda nam się zauważyć spadek masy ciała. Jednocześnie, nieznaczne obniżenie podaży kalorii nie będzie odczuwalne jako nieprzyjemne uczucie głodzenia się. Dieta pudełkowa nie bazuje bowiem na stereotypowych “liściach”.

Tworzą ją dobrze zbilansowane posiłki, które dostarczają organizmowi wszystkiego, czego ten potrzebuje: od białek, poprzez tłuszcze i węglowodany, aż po witaminy i minerały. Z cateringiem dietetycznym chudniemy więc zdrowo i rozsądnie, mamy dobre samopoczucie i nie prowadzimy skazanej na porażkę walki z chęcią podjadania. 

Dieta pudełkowa buduje zdrowe nawyki

Nie tylko obniżenie kaloryczności składa się na sukces utraty wagi. Również fakt, że nasze posiłki są zaplanowane i przygotowane z wyprzedzeniem stanowi istotny czynnik, umożliwiający sprawne spalanie tłuszczu. Jeśli zdrowe jedzenie tylko “czeka” aż je zjemy, łatwiej jest wyeliminować problem nieregularnego spożywania posiłków. Jedząc o stałych porach:

  • nie odczuwamy silnego głodu w przerwach między posiłkami,
  • nie przejadamy się,
  • usprawniamy metabolizm i poprawiamy pracę układu trawiennego.

Wszystko to daje nam kolejne korzyści, między innymi lepsze samopoczucie, uczucie lekkości, brak problemów trawiennych, wzdęć czy niestrawności, a także będących ich skutkiem bólów głowy. Zwyczajnie wyglądamy i czujemy się lepiej. 

Dieta odchudzająca nie musi być nudna

Z oferty diety pudełkowej warto skorzystać także z innych powodów niż te praktyczne czy zdrowotne. Catering dietetyczny od Heroes Diet dostępny na terenie Siedlec (https://heroes-diet.pl/dieta-pudelkowa/siedlce) to także gwarancja dobrego smaku i ciekawych połączeń na każdym talerzu. Firma dba o świeżość swoich produktów spożywczych, których nie kupuje z wyprzedzeniem, lecz dopiero w dniu dostawy i przyrządzenia posiłku. Z kolei inspiracją do samych potraw są kuchnie całego świata, dlatego nie ma tu mowy o kulinarnej nudzie.

Jeśli chcemy wytrwać na swojej diecie odchudzającej, musimy mieć pewność, że będzie ona smaczna. W przypadku catering dietetycznego walkę o utratę zbędnych kilogramów możemy potraktować jako przygodę, której nie będziemy chcieli zakończyć. To idealna recepta na brak motywacji zarówno do rozpoczęcia diety, jak i do wytrwania w dobrych postanowieniach.

Materiał sponsorowany

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej